Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Ceny grzechu warte...
rachelka
mendosa napisał/a:

Jeżeli masz kupować CDA tylko dla Thief - The Metal Age, to proponuję jakąś małą wymianę, akurat go mam (wersja z Click! 6/04).

Niestety jestem strasznie przywiązana do wszystkich gier, które kupiłam i ciężko byłoby mi się rozstać z którąkolwiek:-) może jak przypadkiem będę miała coś podwójnego, ale na razie nie mam.:)

Hardcore może i masz rację, że nigdy nie jest się za starym na imprezki, ale ja jestem leń i mnie się po prostu nie chce. Zresztą praca pochłania mi czas, a weekend zarezerwowany jest dla mojej drugiej połówki.:grin a do tego jeszcze dodać to lenistwo Knebel
teraz to mało co gramSad na razie na tapecie Tex Murphy

mendosa
rachelka napisała:
Niestety jestem strasznie przywiązana do wszystkich gier, które kupiłam i ciężko byłoby mi się rozstać z którąkolwiek:-) może jak przypadkiem będę miała coś podwójnego, ale na razie nie mam.:)

Ja nie mówię o zamianie na stałe, ale o wymianie, takiej chwilowej. Potem znów się zamieniamy, czyli oddajemy sobie swoje gry :). Ale nalegał nie będę:cyclop:.
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

rachelka
już kupiłamGrin i nie mam kiedy grać, bo na razie Beyond Divinity mnie zajmuje :marzenie: w Saturnie można kupić antologię Syberia 1 i 2 za 20 zł przynajmniej w Katowicach:)
teraz to mało co gramSad na razie na tapecie Tex Murphy

drozda
Jeżeli ktoś przegapił informację ze strony głównej to przypominam, że gra The Secrets of Da Vinci: Zakazany manuskrypt dostępna będą za tydzień w cenie 15 złotych (!). Knebel :marzenie:
Hmm... jestem gdzieś tam :browar

Zebius
drozda napisał/a:
Jeżeli ktoś przegapił informację ze strony głównej to przypominam, że gra The Secrets of Da Vinci: Zakazany manuskrypt dostępna będą za tydzień w cenie 15 złotych (!). Knebel :marzenie:

No to fajnie, tylko najpierw poczekam na pierwsze wrażenia i recenzje, bo nie lubie kupować w ciemno, a demko jest tylko francuskie.

A w łódzkim Selgrosie nabyłem właśnie Nibiru za 9.90zł :)
Ostatnio ukończyłem: Penumbra: Czarna Plaga, Penumra: Requiem, Mass Effect
Aktualnie gram: Age of Conan

drozda
Zebius napisał/a:
No to fajnie, tylko najpierw poczekam na pierwsze wrażenia i recenzje, bo nie lubie kupować w ciemno, a demko jest tylko francuskie.

Polecam poszperanie po naszych nowinkach (głównie archiwalnych) gdzie możesz znaleźć linki do trailerów, filmu 'making of' (jest wersja z angielskimi napisami) który polecam, również zajrzyj do naszej zapowiedzi i galerii.

Po takiej porcji materiałów na pewno łatwiej będzie się zdecydować. Osobiście uważam, że za takie pieniądze aż grzechem byłoby nie kupić :).

Hardcore
Nie oglądałem filmu, nie czytałem książki więc nie jestem w stanie ocenic gry pod względem fabularnym. Może chociaż wykonanie będzie porządne. Kupie zobacze.
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

drozda
Hardcore napisał/a:
Nie oglądałem filmu, nie czytałem książki więc nie jestem w stanie ocenic gry pod względem fabularnym. Może chociaż wykonanie będzie porządne. Kupie zobacze.

Gra, poza wspólnym zainteresowaniem Mistrzem nie ma nic wspólnego z książką i filmem nakręconym na jej podstawie. Poczytaj zapowiedź Eggz Eye'a, tam wszystko jest wyjaśnione.

Zebius
W tym samym prawie czasie wychodzą (a może już wyszły) dwie gry związane z Leonardem (nie ma to jak darmowa reklama w mediach :) ) a są to:
- The Secrets of Da Vinci: Zakazany manuskrypt, czyli przygodówka, która będzie w Gali i tak jak Drozda napisał nie mająca nic wspólnego z Kodem Leonarda Da Vinci. recenzji jeszcze nie udało mi się znaleźć.
- The Da Vinci Code: przygodowa gra akcji, oparta na książce i filmie, u nas ma ją wydać Cenega za 99.90zł. Ocena GameSpot: 6.5/10.
Edytowane przez Zebius dnia 24.05.2006 12:16

mendosa
Najdokładniejsze opisy Zakazanego Manuskryptu, jakie udało mi się znaleźć :
GOL
WP

-------- E D I T -------

Oczywiście - najdokładniejsza jest zapowiedź Eggz Eya (Yody). :cyclop:.

-------- E D I T -------

Edytowane przez mendosa dnia 24.05.2006 11:29

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

Davero
Ja kupuję Galę na 100%. Ciekawy jestem o ile skoczy im sprzedaż tego numeru w porównaniu do standardowego miesiąca (bo to chyba miesięcznik ?)? Gra zapowiada się ciekawie, a za tę cenę... premiera... ech dziwny ten nasz kraj (jakby się pokazała w sklepie w pudełku kosztowałaby pewnie trzy razy więcej.
Edytowane przez Davero dnia 24.05.2006 12:04
www.przygodoskop.pl oraz www.oldsql.pl - tam tworzę :).

drozda
24.05.2006 13:15
No i mamy oficjalne potwierdzenie oraz polską stronę.

Edit:
n3gative napisał/a:
LoL będe zmuszony kupić GALE Evil AHAAA.

Coś czuję, że nie jedna pani w kiosku dostanie tego dnia małego szoku przekonując się jakich nabywców ostatnimi czasy przekonała do siebie Gala Bubu.

n3gative napisał/a:
(..) zapraszam na moją aukcję.

Ogłoszenia bardziej pasują do działu Wymiany gier - tam na przyszłość je umieszczaj :).
Edytowane przez Kami dnia 29.12.2012 15:08

Zebius
Myślę że warto odświeżyć temat, bo obecnie sporo przygodówek można dostać bardzo tanio. Na przykład w moim ulubionym wysyłkowym Wirtusie:
- Still Life 9.99zł
- Moment of Silence 9.99zł
- Tajne Akta: Tunguska 19.99zł
Nie mówiąc o Syberiach, czy CSI Kryminalne Zagadki, które od dawna są bardzo tanie.

Taniutkie są też gry z serii Myst /Uru. Komplet gier z tej serii można dostać w sklepiku Cenegi (Myst Limitowana Edycja Kolekcjonerska) za 69.90zł, a to przecież tygodnie grania. Pojedyncze części też są niedrogie.

Jak znajdziecie coś ciekawego w znanych sklepach wysyłkowych, bądź w MM czy innych Saturnach, to wrzucajcie :)

Madzius888
Na gram.pl
obniżka Topsellerów (m.in. BSIV, Fahrenheit) o około 30% Wink2
Edytowane przez Madzius888 dnia 23.01.2008 13:31
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

Zebius
Madzius888 napisał/a:
Na gram.pl
obniżka Topsellerów (m.in. BSIV, Fahrenheit) o około 30% Wink2

Właśnie do mnie dotarły te tytuły Grin Promocja ponoć tylko do końca stycznia, ale jeśli się zamówi 3 gry z tych z wyprzedaży, to przesyłka za darmo i właśnie z tego skorzystałem.

mendosa pytał się w innym temacie o Keepsake, a można go niedrogo dostać tu: http://www.3kropk...epsake.php

mendosa
W sumie w sklepie Playa jest jeszcze taniej.

Zebius
mendosa napisał/a:
W sumie w sklepie Playa jest jeszcze taniej.

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: brak Sad
Ale za to mają FBI: Art of Murder za 34.90zł.

Przemo
Jak już wcześniej któryś z użytkowników wspomniał w sklepie Cenegy trwa wyprzedaż. Można m.in nabyć:

Still Life - 14.90 PLN
Call of Cthulhu: Mroczne Zakątki Świata (PC) - 14.90 PLN
Paradise - 24.90 PLN
Dreamfall: The Longest Journey (PC) - 54.90 PLN
Moment of Silence (PC) - 4.99 PLN
Myst Limitowana Edycja Kolekcjonerska (PC) - 59.90 PLN

Najbardziej zdziwiłem się po spojrzeniu na cenę kolekcji Mysta. Chętne bym kupił, ale posiadam pierwsze trzy części. Do tego nie chce mieć zdublowanych gier....

SpokoWap
Dla zainteresowanych, informuje, że w sklepie internetowym Wirtus (www.wirtus.pl) jest do kupienia Atlantis Evolution za dość niskie, moim zdaniem, pieniądze, a dokładniej 19,90 zł. Gra nigdy nie trafiła do Polski (i oczywiście jest w całości po angielsku), jest to więc bez zwątpienia dobra okazja do powiększenia swojej kolekcji przygodówek o ten tytuł. Ja kupuję Grin
http://www.wirtus...ktID=10754

Podaję jeszcze odnośnik do nieoficjalnej polonizacji tej części Atlantisa http://plprojekt....Lv1.0b.exe
Obecnie grane: Dragon Lore [1995] [CRYO]

M0rg
Witam.

Znalazłem na stronie wirtusa grę Still Life w cenie 7.99 :o

http://wirtus.pl/...uktID=9713

Niestety drugie tyle to koszty wysyłki :?

Przejdź do forum: