Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Ceny grzechu warte...
mendosa
Właśnie ze względu na tę zagadkę, o której wspominał Zebius, mam mieszane uczucia, ale kupię na pewno. Nie zauważyliśmy, że mamy recenzję tej gierki - pochodzi co prawda z prac konkursowych, ale jest :cyclop: .
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

AleX Under
drozda napisał:
Także grałem w demo. Nawet, nawet. Pamiętam że chwalił mi ją Odydoz swego czasu. A za 10 zł. sam na pewno się skuszę :).

A chwalił, chwalił. A jak obiecywał, jaką to solucje napisze! A jak sie do niej dwa razy zabierał! Ale dotąd jej nie ukończył, zagadka z symbolami na początku jest rozwalająco trudna (też poległem), jeszcze potem było parę bardzo ciężkich, jak ta z posągami, liśćmi i lewitującym ogrodem (koszmar!) i z białymi i czarnymi cyframi (tej nawet nie przeszedłem, poległem na niej i już dalej nie doszedłem Sad To to była ta słynna wieża Hanoi?).
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

mendosa
drozda, możesz wrzucić do nowinek, że w maju Cybermycha ukaże się z Tajemnicą zaginionej Jaskinii. Numer ukaże się 28 IV. Lol2 .

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

drozda
mendosa napisał:
drozda, możesz wrzucić do nowinek, że w maju Cybermycha ukaże się z Tajemnicą zaginionej Jaskinii. Numer ukaże się 28 IV. Lol2 .

Ciekawe ile osób by to 'łyknęło', zważywszy że mamy 1 kwietnia Wink2. Najlepiej wrzucę taką informację za kilka dni - więcej osób uwierzy Pleased.
Hmm... jestem gdzieś tam :browar

mendosa
Jeśli to prima aprilis, to Cybermychy, nie mój. Vide ostatnia strona (nie licząc okładki) :twisted: .

drozda
mendosa napisał:
Jeśli to prima aprilis, to Cybermychy, nie mój. Vide ostatnia strona (nie licząc okładki) :twisted: .

Serio jest tam coś w tym stylu? Zresztą, jutro kupię CM to sam się przekonam czy i oni postanowili sobie pożartować.

mendosa
Myślałem, że już masz :wink: . Bo Red.Akcja tuż obok Lol2 . Zjechałem kawałek tego mojego, zagrożonego powodzią miasta, ale - opłaciło się! Jutro instaluję. (w sumie, to jest jakiś kit ze strony C-Mychy, ale coś czuję, że idzie o Ice Age 2 :cyclop: ). No, ale jak mawia MLP - Wy, faceci, czujecie - no ale tylko "czasem", i niestety tylko "coś". :evil2: .

drozda
mendosa napisał:
Myślałem, że już masz :wink: . Bo Red.Akcja tuż obok Lol2 . Zjechałem kawałek tego mojego, zagrożonego powodzią miasta, ale - opłaciło się! Jutro instaluję. (w sumie, to jest jakiś kit ze strony C-Mychy, ale coś czuję, że idzie o Ice Age 2 :cyclop: ). No, ale jak mawia MLP - Wy, faceci, czujecie - no ale tylko "czasem", i niestety tylko "coś". :evil2: .

To niedaleko jest pojęciem względnym... w sumie wychodzi ponad pół godziny jazdy autobusem. A dzisiaj wolałem spędzić czas wygrzewając się na słońcu (wreszcie!) na 'jednej z dzikich plaż' na moim własnym odludziu :). CM dorwę jutro przy okazji zajęć. A nawiasem mówiąc to do tej pory nie miałem pojęcia, że mają oni siedzibę w Bydgoszczy - sprawdziłem, nawet wiem gdzie to mniej więcej jest :).

Zebius
Kupiłem dzisiaj Cybermychę, ale ta zapowiedź to podpucha.
Moim zdaniem zobaczymy po prostu recenzje tych 3 wymienionych tytułów (Tajemnica..., Epoka Lodowcowa 2, Tony Hawk's American Wasteland) bo to nówki, a "czadowe" gry to będzie zupełnie co innego. Sad

qbrex
To nie podpucha...to prima aprilis Pfft
Poszukujemy osób chętnych do współtworzenia Adventure Zone, każda pomoc będzie mile widziana. Zainteresowanych proszę o kontakt przez PW lub e-mail.

mendosa
Dowiemy się 28 IV Lol2 .

drozda
[url=http://adventure-zone.home.pl/?subaction=showcomments&id=1144251584&archive=&start_from=&ucat=&SuperBadSherlock Holmes i Tajemnica Srebrnego Kolczyka za grosze![/url]. Ja mam, ale być może ktoś jeszcze się nie zaopatrzył. Myślę, że za 7 złotych jak najbardziej warto :).

------------------

Bym zapomniał...

Czytacie może Gazetę Pomorską? Ja czasami, gdyż w domu kupują ją rodzice dla programu telewizyjnego w piątki. Dzisiaj robiłem małe porządki i natknąłem się na taką informację w wydaniu z dnia 24 marca:

img213.imageshack.us/img213/4500/obraz03374oc.th.jpg

3,5! Kurcze, nawet biorąc pod uwagę to że gra jest stara to za cenę piwa na pewno bym się skusił. U nas znalazłem o niej tylko jakąś nowinkę w starym numerze świadczącą o tym, że powstaje część 2. Dodane było tam również że jedynka była bardzo dobrą grą... Kurde, poszukam po kioskach i u znajomych - może ktoś zachował ten numer Grinream:.

Snake
PODRӯ DO WNa33;TRZA ZIEMI za jedyne 9,9za33;
tylko w wydaniu kwietniowym CyberMychy :o

Zebius
Snake napisał:
PODRÓŻ DO WNĘTRZA ZIEMI za jedyne 9,9zł
tylko w wydaniu kwietniowym CyberMychy

Było, zajrzyj na poprzednią stronę :)
Fajna gierka, za taką cenę naprawdę warto kupić.
Ostatnio ukończyłem: Penumbra: Czarna Plaga, Penumra: Requiem, Mass Effect
Aktualnie gram: Age of Conan

drozda
Okazuje się, że poza Złotą Edycją Syberii dostaniemy w łapki również Antologię Myst'a! Więcej informacji [url=http://adventure-zone.home.pl/?subaction=showcomments&id=1145449439&archive=&start_from=&ucat=&SuperBadpod linkiem[/url].

Do tego oba zestawy po 25 zł. Grinream:

Zebius
Gry całkiem niezłe w tej kolekcji, chociaż sporo z nich już mam, no i liczyłem na 19.99zł, czyli tyle ile chce CDP za ich nową serię klasyki. Ale może w sklepach wysyłkowych albo w MM będzie taniej. Na razie na 100% kupuję Syberię. Pakiet Myst 1,2,3 kupiłem dwa lata temu za 22$.

Mam nadzieję, że gier w KK będzie systematycznie przybywać. Chciałbym tam jeszcze zobaczyć np. Myst IV i Uru: Kompletne Kroniki.

qbrex
Ach...Riven. Już nie mogę się doczekać.
Poszukujemy osób chętnych do współtworzenia Adventure Zone, każda pomoc będzie mile widziana. Zainteresowanych proszę o kontakt przez PW lub e-mail.

Hardcore
25zł - tyle się spodziewałem, jest to cena w sam raz. Fakt że Cd-Projekt wydaje gry taniej bo po 20zł ale i te z Cenegi te z CDP są naprawdę niezłe. Tylko skąd tu kasę brać :)
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

Eggz Eye
Pamiętajmy, że w serii Cenegi są antologie, a więc wiele części w jednym pudełku, a to wszystko za 25 zł. Naprawdę się to opłaca. Wink2
img48.imageshack.us/img48/3410/images2xb.jpg

Zebius
A w nowym Play-u "Chłopaki mnie płaczą", cena 12.90zł. Znając siebie to pewnie się skuszę, przez ostatni miesiąc gram tylko w gierki z czasopism. :)

Pytanko mam: widział ktoś może Syberię II za mniej niż 24zł? Jedynkę mam, więc może da się samą dwójkę kupić taniej niż pakiet z Kolecji Klasyki?

Przejdź do forum: