Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Seriale z Sherlockiem Holmesem
TexMurphy
Z (nie)całkiem innej beczki - czy ktoś z Was (poza mną) był przy wodospadzie Reichenbach? :)
ostatnio ukończona gra: Edna&Harvey: Harvey's New Eyes
obecnie gram: Deponia

"Jeszcze trochę, a każdy będzie musiał kupować oddzielny chleb dla każdego członka rodziny - i rejestrować go na stronie piekarni, żeby mogła monitorować, czy nie podzielił się przypadkiem z kim innym." Fitz

Kami
Byłeś w Szwajcarii Tex? Smile2 Rzeczywiście mają taką dobrą czekoladę? Wink2

TexMurphy
Przede wszystkim mają dobre góry i krajobrazy, bo to dla mnie najistotniejsze, a co do czekolady, to nawet nie pamiętam, czy piłem... W każdym razie fioletowych krów niewiele, ba, nawet zwykłych krów niewiele więcej.

"Jeszcze trochę, a każdy będzie musiał kupować oddzielny chleb dla każdego członka rodziny - i rejestrować go na stronie piekarni, żeby mogła monitorować, czy nie podzielił się przypadkiem z kim innym." Fitz

Kami
Co za nudny świat Pfft2

No cóż, ja mogę się pochwalić tylko bytnością w Sherlockowej stolicy, jeśli o jego ścieżki chodzi. Wink2

BTW - czy wy też o mało co nie dostaliście zawału serca odpalając pierwszy raz pierwszy odcinek? Lol2

Elum
[Offtopic]

Zabawne jak nam się pasje pokrywają, Tex. Przygodówki, chodzenie po górach (nie mylić, broń Boże, chodzenia po górach z wjeżdżaniem kolejką na Kasprowy) i generalnie czerpanie przyjemności z chodzenia i zwiedzania w wolnym czasie (eksploracja w świecie wirtualnym i realnym).

Z drugiej strony, takie połączenie zainteresowań zdaje się nie jest u fanów przygodówek czymś bardzo nietypowym. Z tego co się orientuję, Aegnor ma podobnie. Ale to jeszcze nic! Ekipa Adventure-Treff nawet organizuje sobie cyklicznie wspólne górskie wycieczki i potem czasem chwali się nimi na YouTubie:

http://www.youtub...nqtpn6yVKs :)

[/offtopic]
Edytowane przez Elum dnia 05.11.2012 15:26

TexMurphy
No proszę, tyle lat Cię znam, a tego nie wiedziałem :) Muszę dodać, że w moim przypadku ta pasja - nazwijmy ją ogólnie - krajoznawcza, zajmuje znacznie więcej czasu niż gry i kosztuje o wiele większe pieniądze, choć także jakieś pieniądze przynosi (jestem przewodnikiem, coś tam pisuję itp.). W każdym razie jak zorganizujecie jakiś zlot w mojej ukochanej Pradze, to przyjadę Grin

Toddziak
Kami napisał/a:

BTW - czy wy też o mało co nie dostaliście zawału serca odpalając pierwszy raz pierwszy odcinek? Lol2

Niby czemu? Bo zaczyna się od wojny? Wink2 Miałam takiego lekkiego "wtf?" i myślałam, że przez pomyłkę włączyłam coś innego Grin

Kami
Bo głośność miałam dostosowaną do słuchania ich rozmowy, a nie wielkiego wybuchu - w dodatku w słuchawkach stereo. Lol2

No i też przez jakiś czas miałam wrażenie, że nie jest to Sherlock, tylko jakiś serial o żołnierzu. Grin

Toddziak
Auć, musiało boleć Lol2

A znacie jakieś przykłady radosnej twórczości fanów? Niektóre dziełka to prawdziwe perełki Hihi

YouTube Video

Kami
Toddziak napisał/a:
Auć, musiało boleć Lol2

He he, no właśnie Wink2

Ty Toddziak jesteś na tym polu mistrzem Grin Znowu mnie rozwaliłaś do łez. Ujęcia dobrali idealnie. xD

Toddziak
Jakby ktoś jakimś cudem jeszcze nie widział (dishonour on you, dishonour on your cow!), teaser trzeciej serii Sherlocka:

YouTube Video

Kami
Już się nie mogę doczekać! Sweet

Ale ten Watson z wąsami to niieee Lol2

Toddziak
Nie Ty jedna :omg:

Mam nadzieję, że widok Sherlocka zmartwychwstałego tak Johnem wstrząśnie, że mu wąs odpadnie Hihi

Kami
OMG! Ale się zawiodłam ostatnim odcinkiem trzeciej serii! :omg:

No co jest, poszczególne sceny może były całkiem ok, ale to wszystko... nawalone jedno na drugie. Bosz. Przesadzili.

Cała seria generalnie jest jeszcze bardziej dynamiczna, co początkowo mi trochę przeszkadzało, ale jakoś się przyzwyczaiłam za trzecim razem oglądając pierwszy odcinek. Wink2 Tylko kurcze... no mam nadzieję, że czwarta seria nie będzie taka jak ten ostatni odcinek. Bosz

Toddziak
Kami napisał(a):

OMG! Ale się zawiodłam ostatnim odcinkiem trzeciej serii! :omg:

Amen.
Spoiler :: Pokaż
John był totalnie ooc w tym odcinku, wtf?

Ten sezon generalnie podobał mi się o wiele mniej niż poprzednie. A ostatni odcinek to już w ogóle burdel na kółkach. Jakby postacie były podporządkowane fabule, a nie odwrotnie -kye-plz-

Anyway, mam nadzieję, że sezon czwarty uporządkuje cały syf. No i że doczekam się porządnego Johnlocka Grin

Kami
Była wersja z Moriartim Wink2 Ale z tego lałam jak to oglądałam Bubu

Mam wrażenie, że zaczęli bardziej odchodzić od oryginalnej fabuły, tak jak wcześniej dość dobrze się jej trzymali... więc niech wrócą na tory Pfft2

A tak BTW
wiedziałam, że nie pokażą jak Sherlock "przetrwał" Lol2 za dużo teorii, zawiedliby zbyt wielu. Ale! Teoria z wielką poduchą chyba była dla mnie najbardziej prawdopodobna z tego co pokazali. Smile2

Toddziak
Akurat Moriarty na plus. Wszystkie Bafty dla Andrew Scotta. Wątpię czy wróci w kolejnym sezonie, ale byłoby smerfastycznie Grin

Niech wrócą do oryginalne fabuły i zabiją wreszcie Mary SuperBad

Hehe, ta teoria z Moriartym też była fajna Bubu Ale trochę jednak szkoda, że nie wyjaśnili tego. Czytałam takie fanowskie teorie, że woah

Kami
Myślałam, że umrę Lol

YouTube Video

Toddziak
Benedict Cumberdork Hihi

Jego głos, unf -burnedout-plz-

Przemo
Premiera kolejnego sezonu Sherlocka ponoć za dwa lata. Grin

Przejdź do forum: