Zobacz temat

Adventure Zone - Przygodówki od A do Z » Help! Jak to przejść, jak uruchomić? » Help - Tytuły od A do F
Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Book of Unwritten Tales
jackowsky
Na ilu dniach?
Ostatnio skończone: 1Heart PL, Murdered: Śledztwo zza Grobu, 1954: Alcatraz PL, Goodbye Deponia PL
Gram: J.U.L.I.A. Among the Stars

Madzius888
No widzisz jackowsky, potrzebowali upomnienia od Ciebie. Tylko napisałeś i już, przyspieszyli i stworzyli patcha Bubu

Dzięki Urszula Up
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

jackowsky
Madzius888 napisał/a:
No widzisz jackowsky, potrzebowali upomnienia od Ciebie. Tylko napisałeś i już, przyspieszyli i stworzyli patcha Bubu

:) Chciałbym mieć taką moc sprawczą.

No i dziękuję za patcha. Grę już mam za sobą, ale przyda się przy tworzeniu solucji.
Ostatnio skończone: 1Heart PL, Murdered: Śledztwo zza Grobu, 1954: Alcatraz PL, Goodbye Deponia PL
Gram: J.U.L.I.A. Among the Stars

hern
Mam problem z dźwiękiem.
W intrze jest wszystko OK - są angielskie dialogi i polskie napisy.
W prologu na smoku mam tylko polskie napisy (dialogi nie są mówione), a w tle gra sobie muzyka.
Wgrałem patcha, ale nie pomaga Sad

twig
Zainstaluj OpenAL: http://connect.cr...alinst.zip możliwe, że to usunie problem.

hern
Nie pomogło

Kami
Sterowniki aktualne?

hern
A jakich sterowników mam szukać?

Mam kartę graficzną Nvidia GeForce 8600 GT i płytę główną Asus p5kc Rev 1.xx chipset Intel p35/g33/g31 rev a2, southbridge Intel 82801IB(ICH9) Rev.02, LPCIO Winbound W83627DHG.

Jestem początkującym informatykiem i nie chciałbym czegoś namieszać w kompie :)

Dodane 06.11.2012 19:14:
Znalazłem rozwiązanie:
Trzeba edytować plik config w katalogu Moje dokumenty/Book of unwritten tales i nadpisać nad ostatnim wyrażaniem </config> zwrot <sounddevice>Generic Software</sounddevice>

TO DZIAŁA!!!!!!
Edytowane przez Kami dnia 06.11.2012 20:26

Przemo
Dzięki hern! Rozwiązanie na pewno przyda się innym osobom mającym ten sam problem.

hern
Nie ma sprawy.

ShaakTi1138
Mam nietypowy problem z grą. Kupiłam ją ostatnio z CD Action i doszłam do momentu, w którym trzeba odnaleźć wyspę na mapie.

http://www.advent..._book1.jpg

Robiłam wszystko według instrukcji a i tak nic to nie dawało. Postanowiłam więc zajrzeć do solucji... i okazało się, że na mojej mapie nie zaznaczono drogi (przerywaną linią), a kliknięcie jej jest konieczne. Próbowałam wszystkiego - zainstalowałam patch, zwiększałam opcje graficzne... Czy ktoś jeszcze miał taki problem?

Madzius888
Miałam tak, w związku z tym nie rozumiałam wskazówek i dlatego zajrzałam do solucji. Wystarczyło jednak kliknąć mniej więcej we wskazane tam miejsce i iść normalnie dalej, udało się znaleźć Sordię. Powoli przyzwyczajam się, że zintegrowane karty graficzne w laptopach robią takie psikusy.
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

ShaakTi1138
Madzius888 napisał(a):

Miałam tak, w związku z tym nie rozumiałam wskazówek i dlatego zajrzałam do solucji. Wystarczyło jednak kliknąć mniej więcej we wskazane tam miejsce i iść normalnie dalej, udało się znaleźć Sordię. Powoli przyzwyczajam się, że zintegrowane karty graficzne w laptopach robią takie psikusy.

Przeniosłam grę na lepszy komputer (ale drogi nadal na mapie nie było) i robiłam jak mówiłaś - zadziałało! Dziękuję! :lol3:

Przejdź do forum: