Zobacz temat

Adventure Zone - Przygodówki od A do Z » Help! Jak to przejść, jak uruchomić? » Help - Tytuły od M do S
Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Nancy Drew - problem z zakupem
TexMurphy
Mam prośbę o pomoc, dość nietypową, ale równocześnie prostą do spełnienia :)

Otóż mam problem z zakupem gier z serii Nancy Drew (którego dotąd nigdy nie miałem i wszystkie dotychczasowe posiadane przez mnie części serii kupiłem bez problemu). Mianowicie po wybraniu gry, zalogowaniu się na konto i wybraniu formy płatności (PayPal lub karta kredytowa) oraz kliknięciu "continue" strona nie przekierowuje mnie na ekran potwierdzający transakcję, ale za każdym razem wraca do tego z zamówieniem. Nie wiem, czy problem tkwi w moim komputerze, czy może w czymś innym, dlatego byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś z Was zechciał sprawdzić to u siebie. Chodzi o to, byście weszli na stronę http://www.herinteractive.com/Video_Game_Shop , wybrali jakąkolwiek grę do zakupu, wypełnili formularz adresowy, wybrali formę płatności (najlepiej PayPal) i spróbowali przejść dalej. Jeśli Wam się uda - to problem leży po mojej stronie (oczywiście niczym nie ryzykujecie - kolejny ekran to dopiero podsumowanie zakupu i potwierdzenie transakcji, czego rzecz jasna nie zrobicie :) ), a jeśli nie - to rozwiązanie zagadki tkwi gdzie indziej. Tylko gdzie?...

Z góry dziękuję za pomoc.
ostatnio ukończona gra: Edna&Harvey: Harvey's New Eyes
obecnie gram: Deponia

"Jeszcze trochę, a każdy będzie musiał kupować oddzielny chleb dla każdego członka rodziny - i rejestrować go na stronie piekarni, żeby mogła monitorować, czy nie podzielił się przypadkiem z kim innym." Fitz

twig
Spróbowałem i nie udało mi się przejść do kolejnego kroku - przeładowuje się po prostu pierwsza strona zamówienia, żadnych komunikatów o błędach.

TexMurphy
W takim razie u mnie wszystko ok. Nie pozostaje nic innego, jak czekać, że rozwiążą ten problem. Dziękuję za pomoc :)
ostatnio ukończona gra: Edna&Harvey: Harvey's New Eyes
obecnie gram: Deponia

"Jeszcze trochę, a każdy będzie musiał kupować oddzielny chleb dla każdego członka rodziny - i rejestrować go na stronie piekarni, żeby mogła monitorować, czy nie podzielił się przypadkiem z kim innym." Fitz

Przejdź do forum: