Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
W odcinkach
Don Killuminati
---------- 12:47 05.03.2006 ----------

Dobry serialowy okres w naszej tv - w przyszłym tygodniu kilka tytułów, które warto sobie przypomnieć lub dopiero się zapoznać:

"Skrzydła" - Polsat, pon. - czw. 16:35
Dawno to oglądałem i bardzo mi się podobało, wyczekiwałem kolejnych odcinków z niecierpliwością. Teraz, kiedy wreszcie to powtarzają, pora sprawdzić czy przetrwało próbę czasu :)

"Boston Public" - Polsat, pon. 23:40, 23:55 (13.03) , wt. 23:05, 23:50 (14.03) powtórka: wt., śr. 09:45
3 sezon bardzo ciekawego i oryginalnego serialu, niby zwykły portret szkoły średniej z uczniami i studentami po dwóch stronach barykady, ale ma w sobie dużo więcej. Komediowo-obyczajowa forma zawiera wiele intrygujących, a nawet kontrowersyjnych rozważań na rozmaite aktualne tematy. A i galeria osobowości jest niezwykle ciekawa.

"Detektyw Monk" - tvn, pierwszy odc. - czw. 12:20, kolejne - pon. - pt. 13:00
Telewizyjny przebój ze słusznie nagradzaną rolą Tony'ego Shalhouba - detektywa z mnóstwem nerwic i natręctw. Rewelacyjna i pomysłowa rozrywka!

---------- 12:52 ----------

krówka napisała:
Muminki znowu lecą !! Sweet

YEAH! Fajny był pierwszy odcinek, jak byłem mały, to chciałem latać na takich chmurakach Bubu Właściwie to nadal chcę :-D

---------- 12:57 ----------

Zapomniałbym o dwóch starszych serialach:

"Gliniarz i prokurator" - tvp2, pon. - pt. 15:05

i dużo starszy

"Zorro" (ten z 1957) - tvp2, wt. - czw. 17:15

Chyba nie trzeba ich przedstawiać :)

---------- 13:06 ----------

I jeszcze jeden, o którym się właśnie dowiedziałem Grin

"Ostry dyżur" - tvn7, pon. - pt. 17:10
Tego też nie trzeba przedstawiać. Nie wiem tylko, od którego sezonu będzie nadawany, ale mam nadzieję, że od początku.
Pantala Naga Pampa

krówka
Don Killuminati napisał:
YEAH! Fajny był pierwszy odcinek, jak byłem mały, to chciałem latać na takich chmurakach Właściwie to nadal chcę

a ja się kochałam we włóczykiju Grin. To był obiekt moich marzeń Grin. i miałam wtedy chyba z 7 lat Bubu
www.bezkitu.com/bannery/bezkitu.gif

Eggz Eye
Słyszałem, że ostatnio przez telewizję przewinął się jakiś dobry serial o tytule "Kamienie śmierci". A ja nie obejrzałem żadnego odcinka. Naprawdę był taki dobry?
img48.imageshack.us/img48/3410/images2xb.jpg

krówka
Yoda.... był świetny !!! nie oglądałam tylko ostatniego odcinka :)

daz
Fajna to w "Kamieniach smierci' byla glowna bohaterkaSweet. Reszta to taka historyjka dla gospodyn domowych;p
wszyscy spiewaja, wszyscy klaszcza w dlonie
img509.imageshack.us/img509/3741/avat7xv.jpg

Eggz Eye
Widzę jak na razie dwa różne zdania. Czyli do którego mam się przychylić? Wink2
Chyba do żadnego, bo to już i tak nic nie zmieni. Przegapiłem ten serial.
img48.imageshack.us/img48/3410/images2xb.jpg

krówka
jeju. no może i miała to i owo na miejscu czy coś w tym stylu Pleased Ale fabuła też była niczego sobie. W zasadzie do ostatniej minuty nie było wiadomo o co chodzi. Aż w końcu okazuje się, całkiem coś innego niż się wydawało.chociaż w sumie to szło się pogubić... zamotane. Pfft. Ale dla mnie jak najbardziej dobry film :). Nie tylko ze względu na ładną panią Marie z warkoczem i bez stanika :>

Don Killuminati
Słyszałem o tym i mnie do siebie kompletnie nie zachęciło, więc nie oglądałem. Nawet z urywków wydawał mi się jakiś taki typowy i nieciekawy.
Pantala Naga Pampa

krówka
żałuje, że przegapiłam zabugionych... czy zaginionych ? Ponoć świetny ale ja chyba ostatni odcinek widziałamPfft Teraz już kurde niepamiętam. Ale żałuje, że nie widziałam całego. Trzeba było wołać, że coś fajnego w telewizji jest Bosz

AleX Under
Nie martw się, TVP wykupuje sezony na dwukrotne emisje (przynajmniej tak było z X-Files i Samotnymi Strzelcami), na pewno beda niedługo powtarzać :)
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

pawcio
Odświerzam wątek, bo IMO temat o serialach jest teraz jak najbardziej na czasie :) (no może nie dokładnie teraz, ale od września kilka konkretów startuje z kolejnymi sezonami Grin )
Ale po kolei. Jakie seriale ja oglądam?
The 4400 - dość interesujący serial, o 4400 osób, które przez lata znikały, by pewnego dnia pojawić się na plaży nie będąc starsze nawet o dzień. Pierwszy sezon był świetny, drugi gorszy, trzeci lepszy od drugiego, ale już nie to samo. Polecam tak żeby obejrzeć, teraz leci czwarty sezon, ale jakoś mnie nie ciągnie specjalnie do niego, trochę to już się komercyjne robi.
Prison Break (AKA Skazany na śmierć <lol>Wink2 - O dwóch takich co uciekają z więzienia - jeden brat próbuje wyciągnąć drugiego, w niecodzienny sposób - daje się złapać i zamknąć w tym samym więzieniu, a na swoim ciele ma wytatuowany jego plan. Każdemu się na pewno to obiło o uszy, pierwszy sezon to mistrzostwo, drugi niestety komercja, ale trzeba przyznać, że nadal bardzo dobra. We wrześniu (17) wychodzi niestety trzeci sezon, strach się bać co to będzie :/
Lost - jest tu o nim temat, to krótko tylko swoje zdanie skrobnę - jak dla mnie, to ogromnie przereklamowany, fakt, jest interesujący, ale strasznie nie równy, jeden odcinek potrafi być genialny, po czym następny ciągnie się jak flaki z olejem. Obecnie jestem na drugim sezonie, ma się on ciut lepiej niż pierwszy, ale też jakoś bez rewelacji. Co do retrospekcji, które sie w nim pojawiają, to jak dla mnie najczęściej jest to niepotrzebne spowolnienie akcji :/
Heroes - gwiazda wieczoru Grin Najlepszy serial jaki do tej pory widziałem, zaskakuje nie mniej niż PB i ma w sobie to coś, że czeka się na więcej. Opowiada on historię osób, które odkrywają w sobie nadprzyrodzone zdolności (regeneracja, latanie, malowanie przyszłości itp.). Nie chcę za wiele o nim pisać, żeby czegoś nie zdradzić, ale to pozycja obowiązkowa. Drugi sezon rusza 24 września.
Rzym - tego zdecydowanie nie polecam, jestem po 4 odcinku i co odcinek to gorzej, jak mnie piąty nie zadowoli to ten serial sobie odpuszczam.

To tyle, póki co, myślę że wystarczająco długi mój wywód, oglądał ktoś coś z wymienionych seriali? Jak tak to jakie są Wasze opinie, albo co innego byście polecili/odradzili.

mertruve
Z tych wszystkich wciągnął mnie Prison Break i uważam, że to klasa sama w sobie. Drugiego sezonu co prawda nie oglądałem, ale ufam scenarzystom:) A na trzeci również czekam - chętnie bym ich znów widział w więzieniu:)

pawcio
mertruve napisał/a:
Drugiego sezonu co prawda nie oglądałem, ale ufam scenarzystom:)
Ja już im po drugim właśnie nie ufam Pfft Chociaż trzeba przyznać, że nadal trzymał poziom, ale już nie było tak dobrze jak w pierwszym. A na trzeci czekam tylko dlatego, że dwa poprzednie widziałem Pfft Jak dla mnie obyło by się bez niego...

Zebius
Prison Break wciągnął mnie jak żaden serial do tej pory (nie licząc paru z dzieciństwa :) ).
Seria pierwsza rewelacyjna, druga już mniej (mam za sobą jej 12 odcinków), widać że dokręcana trochę na siłę (pierwotnie miał być tylko jeden i to krótki sezon) a fabuła niepotrzebnie IMO rozwlekana i komplikowana. Ale i tak ogląda się świetnie i czeka niecierpliwie na kolejne odcinki.

A trzecia seria z tego co słyszałem zaczyna się w więzieniu, tak więc mertruve Twoje marzenie się spełni :)

Pawcio Strzalka na którym kanale będzie Heroes?

pawcio
Heroes będzie od 24 w USA emitowany. Tam będzie leciał na kanale NBC. U nas raczej w TV nie ma co się spodziewać Herosów :/ Leciał niedawno pierwszy sezon na TVP 1, ale z tego co wiem miał oglądalność, która nie był porywająca i przez to raczej drugiego nie wyemitują :/ Ale i tak lepiej na kompie oglądać Wink2 Albo online - tu jest stronka na której Heroesów można oglądać - http://www.cucirca.com/2007/05/27/watch-heroes-online/

Madzius888
Hmm. Co do seriali, które ja bardzo lubię to:
-Ostry Dyżur- niestety gdzieś ostatnio zaginął w akcji, ale był świetny, niesamowite połączenie wątków z życia osobistego z pracą lekarzy.
-Chirurdzy- świat widziany subiektywnym okiem Pani chirurg- bardzo ciekawe.
-CSI: Kryminalne zagadki, Miami, NY, LV; opowiada o pracy nietypowego wydziału kryminalnego- zajmują się rozwiązywaniem ciekawych spraw, przesłuchiwaniem świadków, a jednocześnie mają dostęp do laboratorium, w którym pracują razem z technikami
-Dowody zbrodni- bardziej podoba mi się tytuł "Cold Case", opowiada o wydziale w policji zajmujący się odkopywaniem starych spraw- naprawdę fajne ujęcia mają- porównanie ludzi teraz i wcześniej, sceny z teraźniejszości i przeszłości
-Detektyw Monk oczywiście! Niestety Canal+ nie mam, ale jeszcze nie przegapiłam żadnego odcinka na TVN :)
-Hotel Babylon- nie wiem czemu wczoraj go nie było, ale serial jest niesamowicie, bardzo pozytywnie porąbany Grin
I to chyba na tyle :)
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

pawcio
Czemu nie było Hotelu Babylon? Bo ja o nim zapomniałem Pfft Również polecam i zgadzam się z przedmówczynią. Poza tym, zgadzam się co do Cold Case, jestem w szoku, że ktoś poza mną to kojarzy Grin Oczywiście super serial, we wtorki 21.55 na TVNie lecie :)

mertruve
Z TVN wymiata: Bez Skazy, Tajemnice Smalville i oczywiście Nie z tego świata.
Bardzo lubię Smallville.
A co do CSI, to Miami był zdecydowanie najnudniejszy...

Madzius888
Dokładnie, to we wtorki o 20:00 Hotel Babylon, 20:55- detektyw Monk, 21:55- dowody zbrodni, po tym oglądam na 1 Bez Pardonu, a potem Chirurgów- nie dziwić się, że mnie we wtorek nie ma na gadu xD
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

AleX Under
Pora nieco odświerzyc moje opinie o serialach :) Ostatnio namiętnie oglądam "Miasteczko Twin Peaks', trzeci sezon "Zagubionych" i drugą serię "Skazanego na śmierć". TP to moja nowa serialowa miłość, którą teraz razem z Lost i XF stawiam na 1 miejscu egzekwo (nie wiem, jak to się pisze Pfft ) mojego serialowego top ilekolwiek (pierwsze miejsce, to i tak wszystko jedno ile) :) . Trzecia seria "Lost" to już niestety nie to samo, co pierwsza i druga, ale w dalszym ciągu świetny i wciągający serial. Tak samo z drugim Skazanym - aczkolwiek w dalszym ciągu trzyma w napięciu. Doskonałe kino akcji, spisku i zawiłych intryg.

Co do "Herosów" i "4400" to nie bylem się w stanie do nich przekonać, ale za dużo nie widziałem (po parę odcinków), więc się szerzej nie wypowiem. Ale kiedy bedą nadawać powtórki, to chyba obejrzę znowu - bo bardzo dobrze o nich piszą, to coś w tym musi być :)

I jeszcze jedno - W GRUDNIU RUSZAJĄ ZDJĘCIA DO NOWEGO FILMU XF!!! Hip hip, hurra, hardrock alleluja i do przodu :)
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

Przejdź do forum: