Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
W odcinkach
Don Killuminati
Krótko: jakie seriale najbardziej lubicie? Które z nadawanych obecnie śledzicie? Których Wam brakuje w tv? Na jakie czekacie? I dlaczego? W ogóle wszystko, co jest związane z SERIALAMI. Zastrzegam jednak, że takie tytuły jak "M jak Miłość", "Na dobre i na złe", "Moda na sukces" czy tym podobne mogą źle działać na moją kontrolę gniewu... :twisted:

Jeśli chodzi o moje ulubione, to na szczycie jest na pewno "Sześć Stóp pod Ziemią" (obecnie na tvn leci 3. seria w środy po 23, a na HBO leci 5.). Po prostu genialny serial. Może ktoś widział? Dalej na pewno "Twin Peaks" Davida Lyncha ze swoim niepowtarzalnym klimatem. Pamięta to ktoś? "Z archiwum X", również z klimatem, chociaż troszkę innym. Z komediowych "Latający Cyrk Monty Pythona", "Hotel Zacisze", "Przyjaciele". Obecnie w tv szczególnie interesują mnie "Gotowe na wszystko", "Lost - Zagubieni" i "Carnivale". Czekam aż te trzy powtórzą, bo parę odcinków przegapiłem...
To tylko parę z ulubionych, jak mi się przypomni więcej to napiszę.
Pantala Naga Pampa

Eggz Eye
Na pewno Lost:Zagubieni jest dobrym serialem. Niestety obejrzałem tylko kilka odcinków, ponieważ jest emitowany prawie, że na równi z Gotowe na wszystko. Wiem, że jeden odcinek jest przed Gotowe na wszystko, ale co to za frajda obejrzeć jeden odcinek, skoro są dwa? Można się zastanawiać, czemu przełączam serial Lost:Zagubieni na Gotowe na wszystko. Zaraz wyjaśnię. Serial Gotowe na wszystko jest genialny w pełnym tego słowa znaczeniu. Świetnie się go ogląda i naprawdę wciąga. I jeszcze ta niesamowita Eva Longoria. Przy jej boku: żyć nie umierać. :) A z innych seriali to na pewno:
Z archiwum X. Wspaniały klimat, a poza tym to horror SF, a więc naprawdę dobry gatunek.
To chyba by było na tyle. :)
img48.imageshack.us/img48/3410/images2xb.jpg

Don Killuminati
"Lost" zamierzam niedługo obejrzeć w całości (1. serię), więc wtedy się wypowiem.

Yoda napisał:
Serial Gotowe na wszystko jest genialny w pełnym tego słowa znaczeniu. Świetnie się go ogląda i naprawdę wciąga.

"Gotowe na wszystko" jest rzeczywiście świetnym serialem. Dużo w nim wymieszanych gatunków, z pozoru nie pasujących do siebie, a jednak... Przegapiłem parę odcinków i nie oglądam na razie dalej. Czekam, aż powtórzą... :)

Yoda napisał:
I jeszcze ta niesamowita Eva Longoria. Przy jej boku: żyć nie umierać.

Hell yes!
Pantala Naga Pampa

Hardcore
Uwielbiam Kompanie Braci. Jest to wręcz świetny serial który w pełni ukazuje tamte czasy. Wojna to nie jest przygoda tak jak np. w Złoto dla Zuchwałych (klasyka którą i tak lubię :) ) ale jest to głód, zmęczenie, zniszczona psychika, trupy, krew, strzały. Szeregowiec Ryan i Kompania Bracia stały się tak naprawdę wzorcami dla twórców gier komputerowych np. Call of Duty czy Medal of Honor. Aha a co do seriali to bardzo lubie M jak Miłość Pfft Spadać wiem wiem że to wieśniackie i wogóle ale zawsze jak jem kolacyjke to to leci w TV i fajnie jest się poziać z dziwkowatej Kingi czy pedalskich braci Zduńskich.
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

Eggz Eye
Ja jakoś tak Kompanii Braci nie oglądałem. Nie wiem
sam czemu. Lubię gatunek wojenny, ale jakoś tak zawsze przegapiłem ten serial. Również nigdy nie oglądałem ponoć świetnego serialu Rodzina Soprano. Tyle fajnych seriali przegapiłem. Sad Może jeszcze nadrobię te zaległości. Już niedługo ma być ( gdzieś to słyszałem ) powtórka którejś z serii Rodziny Soprano. Mam nadzieję, że wreszcie zobaczę ten serial w akcji. :) Wcześniej zapomniałem wspomnieć o serii pokazanej w MTV, a mianowicie Aeon Flux. Oglądałem tylko kilka odcinków i nawet nie wiem czy dobrze napisałem tytuł. Już teraz mogę powiedzieć, że czekam na kolejne odcinki. Tylko nie wiem o jakiej porze i w jakie dnie jest przeważnie puszczany. Wie ktoś?? Grin

Eggz Eye
Kolejny forumowicz, który chwali ten serial. Nie wytrzymam!!! Ja tego nie oglądałem. Rzeczywiście jest taki świetny? Nie wie ktoś czy będą jakieś powtórki, a może już są?? :twisted:

Hardcore
Yoda napisał:
Kolejny forumowicz, który chwali ten serial. Nie wytrzymam!!! Ja tego nie oglądałem. Rzeczywiście jest taki świetny? Nie wie ktoś czy będą jakieś powtórki, a może już są?? :twisted:

Jeżeli lubisz II wojne światową i wszelkie klimaty z nią związane (gry, muza, filmy) to będziesz w raju podczas oglądania. A powtórki to z 2 miechy temu były na TVN Siedem. Wiem bo po raz kolejny oglądałem :)

krówka
hmmmm ..... a Flinstonowie ? albo Tom i Jerry ? Sweet.

Kiedyś na polsacie jak byłam piękna i młoda (czyli dokładnie taka sama jak teraz ;-) ) leciał taki serial "szkoła przetrwania". Takie ogólnie płaczliwo-smieszne. Ale lubiłam to oglądać zwłaszcza, że leciało zaraz przed wyjściem do szkoły.
a z teraźniejszych to " m jak miłość" bo to oglądają wszyscy u mnie i nie da się nieoglądać.... jednak poziom polskich telenowel spadam z odcinku na odcinek ... w sumie nie ma sie co dziwić jeżeli wyemitowano już 2000 odcinków i ciągle nie zdjęli z anteny. (pomijając mode na sukces bo tam 2000 odcinków to jeden wontek ciągną)
A z takich poważniejszych to archiwum X było dośc dobre :-). Tyle w sumie :-)
www.bezkitu.com/bannery/bezkitu.gif

Hardcore
krówka napisała:
hmmmm ..... a Flinstonowie ? albo Tom i Jerry ? Sweet.

Kiedyś na polsacie jak byłam piękna i młoda (czyli dokładnie taka sama jak teraz ;-) ) leciał taki serial "szkoła przetrwania". Takie ogólnie płaczliwo-smieszne. Ale lubiłam to oglądać zwłaszcza, że leciało zaraz przed wyjściem do szkoły.
a z teraźniejszych to " m jak miłość" bo to oglądają wszyscy u mnie i nie da się nieoglądać.... jednak poziom polskich telenowel spadam z odcinku na odcinek ... w sumie nie ma sie co dziwić jeżeli wyemitowano już 2000 odcinków i ciągle nie zdjęli z anteny. (pomijając mode na sukces bo tam 2000 odcinków to jeden wontek ciągną)
A z takich poważniejszych to archiwum X było dośc dobre :-). Tyle w sumie :-)

Flinstonowie i Tom i Jerry bardziej by pasowały do działu Bajki. I tak powiem że te dwie bajki są świetne. Oglądałem je non stop jak byłem mały. Może dlatego jestem teraz taki dzwiny :twisted: Co do szkoly przetrwania nigdy nie oglądałem. Archiwum X było bardzo fajne ale pierwsze sezony bo potem bez Davida Duchownego to już była lipa jak nieszczęście. Mógłbym porównać ten serial do Nie do Wiary. Obydwa to takie małe bajeczki które naprawdę przyjemnie się ogląda. M jak miłość oglądam nałogowo Pfft z początku bo mi się podobało a teraz po prostu szydze z takich bohaterów jak Kinga i pedalscy bracia Zduńscy albo Madzia :) . Najfajniejszy jest Kamil wszystkim jeździ ostro hehe. Mimo wszystko fakt faktem że seriale schodzą na psy np. Na dobre i na złe lub lokatorzy (jak byli jeszcze pod koniec emitowani). Po prostą stają się schemtyczne i nudne. Śmiać mi się chce jak każdy z każdym w kolejnych odcinkach. A co do twojej urody krówka to może byś wstawiła fotę cwaniaro jeśli taka ładna jesteś Pfft :)

AleX Under
Ja mam taką "wielką trójcę", trzy seriale na równi:
- Dragon Ball (odsyłam do odpowiedniego tematu :));
- The Simpsons (również);
- X-Files - mylą się ci, którzy twierdzą, że ten serial to horror czy science fiction. to pomieszanie wielu różnych gatunków - nawet komedii, pastiszu (często to widać w piątym sezonie, vide "Post Modern-Prometheus" - pastisz Frankensteina, Maski lwa i Quasimoda okraszony muzyką Cher, tandetnymi efektami specjalnymi, pseudo - psychologicznym przesłaniem, burza, czarno - białe kolory! Rewelacyjny odcinek - i "Bad Blood" (czysta komedia o wampirach :)). Ja jednak wolę te poważniejsze, szczególnie te o UFO są dobre. Nie zgadzam sie, że bez Duchovnego serial ma klimat. W ósmym sezonie doskonale z tego wybrneli - Mulder został porwany przez UFO, agent Doggett został "za karę" przydzielony do Archiwum X. Do tego miał rewelacyjną muzykę (chodzi mi o utwór "We are Near" - ściągnijcie z www.xfiles.rubikon.pl , o ile ta strona jeszcze jest :)). Cos się zaczęło psuć, kiedy Mulder wrócił. Grał na odwal się, odcinki były jakieś takie sztuczne :/. Z niecierpliwoscią czekam na dziewiąty sezon, ale chyba jeszcze sobuie poczekam ;(

Dalej są "Lost" - serial zawładnął mym umysłem, ale tylko na czas oglądania. Wielką zaletą są retrospekcje (każde z nich byłyby dobre jako samodzielny film!). Jednak i tak wolę XF, bo do Lostów byłem nastawiony sceptycznie.

No i Bundy - niestety, już nie lecą. Ech, stare odcinki... To dopiero coś... Aaaaaa! Biedronka!!! Grin. Lol. Potem się skiepścili. Ale długo trzymali mnie przy życiu. Chociaż serial był bezczelny, demoralizujący i antyrodzinny, oglądało sie go świetnie - aktorom nie brak było autoironi, która musieli nabyc, by być zdolnymi do znoszenia ciągłego wyśmiewania ich. Niech tutaj bedzie przykłądem Amanda Bearse, która jest jedną z pomysłodawczyń i aktorką, ciagle ją Ed O'Neil jak Al gnoi (albo raczej jej postać, Marcey) za wygląd i wielkośc piersi (które za duże nie są :)).

No i to właściwie tyle...
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

krówka
Świat według Bundych ? no nieeeee. to mi sie akurat nic troszke nie podobało ! ale chyba znowu lecą ... bo oglądałam chyba na początku roku pomiedzy szkołą a czymś tam jeszcze. ale dla mnie to nawet jakoś specjalnie śmieszne nie było . :-)

AleX Under
Właśnie chodzi mi o to, że WTEDY lecieli, a TERAZ nie lecą. Nie miałem na myśli tych sprzed paru lat, byłem jeszcze wtedy mały i głu... No, w każdym razie wtedy bym nic z nich nie zrozumiał :)
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

Eggz Eye
Świat według Bundych. Ile ja się przy tym naśmiałem? Sporo. Naprawdę dobry serial komediowy ze świetnymi aktorami. Ile to odcinków powstało, bo już nie pamiętam zbytnio?
Ostatnio leciały powtórki na Polsacie i niestety obejrzałem tylko kilka z wielu przeciez odcinków tego serialu. I przy tych kilku odcinkach miałem świetną zabawę. Aktorzy naprawdę rozśmieszają. Grin

Hardcore
Bundy wcale nie byli tacy zabawni. Oglądałem kilka odcinków i bardzo mnie ten serial do siebie zniechęcił. Juz o wiele lepsi byli Kiepscy którzi tak wielkim dziełem nie byli. Ogólnie seriale które pokazują jakie to społeczeństwa są głupie i robiące bohaterów z idiotów powinny być zakazane.

Eggz Eye
Pamiętaj, że to Bundy byli pierwsi, a twórcy Świata według Kiepskich wzorowali się na tym serialu. Mnie tam Bundy się naprawdę podobali. A pacana trzeba umieć zagrać. :wink:

krówka
no dobrze.... jeden odcinek , drugi ... ale ileż razy można oglądać to, że jakis tam tatuś jest idiotą jeszcze większym od jego żóny, córki i syna ! Przecież film sie jeszcze nie zaczął a ja wiem, że BNundy coś spieprzy..... nie lubie takich tasiemców. z resztą kiepskich, graczyków, wojny domowej i czego tam jeszcze też nigdy nie lubiłam. jakoś nie widze nic interesującego w tym, że każdy odcinek zaczyna i kończy się tak samo :-)

daz
Nie znasz siePfft To wcale nie bylo takie schematyczne ani nic. Nie wspominajac o koncowych moralach - bycie z kobieta, to wcale nie jest dobry pomysl:)
wszyscy spiewaja, wszyscy klaszcza w dlonie
img509.imageshack.us/img509/3741/avat7xv.jpg

krówka
Jak nie było schematyczne :> Zawsze tatuś bundy ma ekstra pomysł, mamusia bundy kocha tatusia, córcia ma nowego kochasia a pies nie chce jeść .... no i oczywiście wpadną sąsiedzi i tak naokrągło.
nieeeee. jedyne co mi sie naparwde podoba to piosenka na wejście Pfft

Don Killuminati
Nowy serial na antenie HBO - "Rzym". 2 pierwsze odcinki były w piątek i zapowiada się bardzo ciekawie. Tak też się spodziewałem, w końcu seriale produkcji HBO trzymają wysoki poziom. Widział to może ktoś z Was?
Pantala Naga Pampa

krówka
Muminki znowu lecą !! Sweet

Przejdź do forum: