Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
rysunki, digital painting i inne
Kami
Aż musiałam sprawdzić, bo nie wierzyłam i niestety http://www.empik....295,film-p za 30zł to tylko jeden odcinek. Pfft2 Na Allegro można dorwać obie serie za 130zł.

Wszyscy się podniecają, bo to genialny serial! Żyjąc w polsce ma się tylko te szmiry pokroju majka czy jakieś inne patetyczne gnioty, więc trzeba sięgać poza granice. Wink2

Toddziak
O, ktoś się zgadza :lol3:

Ja teraz składam pieniądze właśnie na angielskie wydanie obu sezonów. Absolutny must-have.

kamiko
130zł???!!! Pffffffffffft! XD No to tyle obejrzałam ten serial!

Przez ostatnie trzy dni zagryzałam palce, zastanawiając się, czy wydać calutkie 4 dychy na "Prawdziwe oblicze islamu" Alcadera... No i ktoś mnie uprzedził i kupił = =

Kami
Co prawda totalny już off-top... ale Wink2 130zł za dwie serie serialu to nie jest dużo. Pojedyncze serie chodzą po stówce, chociaż teraz z tego co wiedziałam zaczęły już na szczęście tanieć. Smile2

kamiko
Jest od groma i trochę książek i gier, które chciałabym sobie kupić, a nie mogę, a nagle miałabym wydać 130zł w ciemno? = =

Dziękuję, postoję.

Toddziak
Nie trzeba wydawać w ciemno. Zawsze można najpierw obejrzeć online. Średnio legalnie, ale w ramach testowania - czemu nie? :twosides:

kamiko
s11.postimage.org/lb58bj3z3/na_DA_sk.jpg

Bohater powieści "Wielki Północny Ocean", która powinna ukazać się drukiem w przyszłym roku.

Gimp-painter 2.6.7.

To moja pierwsza praca tego rodzaju, dlatego - mimo że nie jest idealna - jestem całkiem zadowolona z rezultatu :3

Kami
Wampiros? Grin O czym ta książka?

kamiko
Mam nadzieję, że rysunek się podoba XD

Co do pytania - http://www.advent...ead_id=738

Kami
Hmm... to to twoja książka?

kamiko
Kami napisał/a:
Hmm... to to twoja książka?

Wyczuwam nagły spadek entuzjazmu XD

Madzius888
Czyli to będą jakby opowiadania zebrane w taką książkę?
Ale fajnie, mamy sławną pisarkę na forum :)))
Edytowane przez Madzius888 dnia 02.08.2012 13:32
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

kamiko
Madzius888 napisał/a:
Czyli to będą jakby opowiadania zebrane w taką książkę?
Ale fajnie, mamy sławną pisarkę na forum :)))

Nie, to będzie powieść podzielona na pięć części (bo była za gruba XD)

Jeszcze nie sławną XD

Kami
No to dlaczego nie piszesz, tylko linki dajesz i się trzeba domyślać Pfft2 Gratulacje Smile2 Kto wydaje?

kamiko
Kami napisał/a:
No to dlaczego nie piszesz, tylko linki dajesz i się trzeba domyślać

Bo to jeszcze kupa czasu do przyszłego roku i... zawsze się może coś nie udać w końcu :/

Zresztą, liczyłam na opinie o rysunku raczej... = = Tyle pracy i zero komentarzy (*narzekanie pod nosem*).

Możesz znać to wydawnictwo z książek Beaty Pawlikowskiej i Martyny Wojciechowskiej.

Kami
No bo własna książka to większe osiągnięcie Smile2

kamiko
Ale zrobię chyba coś w stylu demotywatora - męcz się przez tydzień z rysunkiem, dostań zero komentarzy.

>.>

kamiko
Dzisiaj komiks:

s11.postimage.org/n1shiaivz/fin.jpg

kamiko
s10.postimage.org/q6qhjssg5/ggrr.jpg
Edytowane przez kamiko dnia 10.08.2012 13:07

Jeziu5
I gdzie jest ten przycisk Lubię to! Wink2

Przejdź do forum: