Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Mass Effect 3 - prośba o zespoilowanie zakończenia
kamiko
Widzę, że zakończenie trylogii podzieliło graczy - jedni są wniebowzięci, inni klną wniebogłosy. Czy mogłabym prosić - jeśli ktoś grał - o streszczenie mi problemu? (Wątki na innych forach, które przeglądałam, są napisane tak, że tylko Ci co grali, rozumieją o co chodzi).

Szczególnie ciekawi mnie jedno - motywy działania Żniwiarzy. Wiem, że są to maszyny, które co 50 tysięcy lat eliminują całe życie w galaktyce. Podobno ich działania są bardzo dobrze umotywowane fabularnie. Naprawdę?

Kami
Nie lepiej będzie kamiko jak sama zagrasz? Smile2 Zepsujesz sobie cały fun z odkrycia zakończenia.

kamiko
Ale ja nie chcę grać w tę serię.

Chcę zrozumieć, co to niby są te dobrze umotywowane fabularnie działania Żniwiarzy.

Kami
Oryginalne podejście. Smile2

W takim razie chyba chłopaki z TV Gry ci pomogą. Wink2
http://tvgry.pl/?...

kamiko
Dzięki, ale to nadal nie odpowiada na moje pytanie.

Jeziu5
http://en.wikiped...ect_3#Plot

Tu jest trochę informacji. Nie wiem czy wystarczająco dużo.

Toddziak
Zamiast słuchać wykładów, najlepiej obejrzyj sobie po prostu zakończenie i wyrobisz sobie własne zdanie. Tam w jednym z dialogów mówi się o motywach Żniwiarzy: http://www.youtub...6CczhHtqgY
Edytowane przez Toddziak dnia 18.03.2012 23:27

Toddziak
A tak jeszcze w temacie coś bliżej oryginalnego pytania:

Spoiler :: Pokaż
i3.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/268/293/2b4.jpg
i1.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/266/530/b95.jpg

Edytowane przez Toddziak dnia 24.03.2012 23:18

kamiko
LOL XD

No i gdzie jest ta genialna fabuła? XD

Toddziak
Może jest tak genialna, że my zwykli śmiertelnicy jej nie ogarniamy Pfft

A ten mem mnie rozwala xD:

i0.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/269/252/a03.jpg
Edytowane przez Toddziak dnia 27.03.2012 21:28

Rincewind
Ah yes, "endings". We have dismissed that claim.

Przepraszam, ale nie wiem czy jestem w stanie rozmawiać o zakończeniu ME3 w inny sposób niż za pomocą hermetycznych memów. To forma obrony.

BTW Jutro wychodzi Extended Cut - rozszerzone zakończenie.
Profesor Okrutnej i Niezwykłej Geografii, NU

Toddziak
Czekam na tego Extended Cuta. Ma ważyć prawie 2 giga, więc mam nadzieję, że Bioware się postarało...

Rincewind
Ja się na wszelki wypadek nastawiam na kolejne rozczarowanie. Szczerze mówiąc, chciałbym żeby sprawdziła się Teoria Indoktrynacji.

Toddziak
Tak, Bioware zobaczyło, co fani wykombinowali, i postanowiło wrzucić to do gry Pfft2

Rincewind
Wiesz, IT zapewnia pewnego rodzaju komfort psychiczny pozwalający odrzucić wszystkie bezsensy zakończenia. Zobaczymy, co tam wymodzili.

Toddziak
Może dodali nowe kolory do zakończenia: pomarańczowy, różowy i fioletowy...

Kami
Toddziak napisał/a:
Może dodali nowe kolory do zakończenia: pomarańczowy, różowy i fioletowy...

Hihi

Żeby patrzeć na to co fani mówią i im to dawać, to trzeba być CDP Red. Pfft2 Oni dali jakieś 10GB za free.

Przejdź do forum: