Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Filmy z polskimi napisami na Adventure Zone - wasza opinia
Jeziu5
Jak pewnie niektórzy z was zauważyli na profilu AZ na Youtube'ie pojawił się nowy trailer Testamentu Sherlocka Holmesa z polskimi napisami naszego autorstwa. Co myślicie o tym pomyśle ? Chcecie byśmy go kontynuowali i zaczęli w przyszłości pracować nad kolejnymi tłumaczeniami ?

Jeżeli tak to podzielcie się z nami opinią o naszym pierwszym dziele. Czy tłumaczenie było według was zrozumiałe i dokładne ? A może macie jakieś uwagi od strony technicznej. Czekamy na wasze wskazówki. :)

Poniżej zamieszczam link do wspomnianego trailera:

YouTube Video

Madzius888
Ja mam uwagę - żeby nie być ciołkiem i nie puszczać sobie jednocześnie na FB i YT, a potem się zastanawiać: co oni zepsuli, dlaczego głosy są podwójne?
-meaw-plz-

A było zrozumiałe - zresztą tłumaczyła profesjonalistka :))
Edytowane przez Madzius888 dnia 16.03.2012 15:58
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

Evillady
Jeśli mamy na to czas, to spoko.
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

Przemo
Na naszym profilu YT opublikowaliśmy teaser The Walking Dead z polskimi napisami.

YouTube Video

Mnie jak najbardziej zachęca do sięgnięcia po grę. Zwłaszcza, że jestem fanem komiksu i serialu. A was? Smile2

Jeziu5
Muszę przyznać, że choć schemat trailera jest dość oklepany to jednak zrobił on na mnie pewne wrażenie. Co tu mówić - tłumacząc te słowa przejąłem się tym co działo się na ekranie. Nie oglądałem nigdy ani komiksu ani serialu, ale wydaję mi się, że można by dać tej grze szanse. Nawet gdy nie okaże się ona 100% przygodówką Wink2

Kami
Trailer zachęca nawet mnie (a jak wiadomo boję się zombie Pfft2 ). Obawiam się jednak, że będzie to drugi Jurassic Park. Confused

Przejdź do forum: