Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
W co teraz gracie ?
agusia16
Madzius888 napisał/a:
ale mogę powiedzieć, że będzie jeszcze parę cięższych rzeczy. Taki los detektywa -burnedout-plz-

I super, to mnie sie podoba :lol3:Pfft

Madzius888
agusia16 napisał/a:
I super, to mnie sie podoba :lol3:Pfft

Ja też lubię, każdy szczegół związany z pracą detektywa Grin

kassiopestka napisał/a:
Madziuś, weź policz i powiedz mi, jak pamiętasz, ile jest w sumie wszystkich zwłok, ja się muszę nastawić psychicznie, bo inaczej nie dam rady spać spokojnie. Pfft

Madzius odpowiada:

Spoiler :: Pokaż
Jeżeli dobrze pamiętam, to jeszcze 3 ciała ludzkie + 2 okaleczone zwierzęta

Edytowane przez Madzius888 dnia 25.09.2012 20:13
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

kamiko
Właśnie utłukłam ostatniego bossa w "Folklore", ufff....

Matko, Holmes na PS3 kosztuje 140zł 0_o Chyba ich pogięło...

Może za dwa lata wyrwę używanego za 4 dychy XD

kassiopestka
Madziuś, dzięki, to drugie, to już mi się całkiem nie podoba. Sad
Aktualnie gram: Gemini Rue
Niedawno ukończone:Armikrog.
[color=#ff0000]

Madzius888
kamiko napisał/a:
Właśnie utłukłam ostatniego bossa w "Folklore", ufff....

Matko, Holmes na PS3 kosztuje 140zł 0_o Chyba ich pogięło...

Może za dwa lata wyrwę używanego za 4 dychy XD

Nie wiem, jak to z konsolami, ale zauważyliście, że Ubisoft, jak wydaje przygodówki (może inne też, nie wiem, nie interesuję się za bardzo) na PC, to zawsze się zaczyna od 80-90zł, ale dość szybko leci w dół? W ogóle największe zaskoczenie, to CSI, gdzie na początku 79,9, a kilka miesięcy później 14,90. Interesująca strategia, ciekawe, czy się opłaca Smile2

kassiopestka napisał/a:
Madzius, dzięki, to drugie, to już mi się całkiem nie podoba. Sad

Pat To Sherlock, muszą być takie rzeczy, by gracz mógł przeprowadzić pełne śledztwo.
Edytowane przez Madzius888 dnia 26.09.2012 19:46
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

mari185
Ja katuję NG Sigma na Ps3 ale już niedużo go zostało, czas na Sherlocka nowego, z tego co widzę każdy raczej chwali sobie fabułę i klimacik, ale powiedzcie jak zagadkiWink2 jest się nad czym głowić? Czy jest raczej łatwy?

Przemo
W weekend mam zamiar wypróbować grę Black Mesa, czyli amatorski remake kultowego Half-Life'a. Smile2

kamiko
Resident Evil 6!!! Jeeeeeeeeeeeej! :lol3:

mari185
Grasz już Kamiko w Residenta?Grin kurde, ja dopiero jutro będę miałGrin

kamiko
Gram z bratem w co-opie Grin

Są niedociągnięcia, ale i tak jest fajnie Grin

mari185
Znając mnie, jestem takim fanem Residenta, że pewnie ledwo je zauważę za którymś z kolei pokonywaniem kampaniiGrin co-op co prawda to dla mnie tylko dodatek, ale jakie niedociągnięcia zauważyłaś?Smile2

kamiko
Walka wręcz - niezbędna przy takim nawale zombie i braku amunicji, lecz kompletnie niedopracowana :/ Często kopię sobie powietrze obok zombiaka - nie ma lokowania na celu :/

A wielki fail dla mnie to powracający boss Simmons - jest irytujący, a walka z nim nuży :/

mari185
Z tą walką wręcz może jakiś patch rozwiąże sprawę, co do bossa to cóż, kwestia gustu. Nie jest tego aż dużo, myślałem, że te niedopracowania są poważniejszeWink2 a Regeneratora już spotkałaś?Grin

kamiko
Co ty mówisz? Regenerator był w czwartej części.

NIestety, po pierwszych rozdziałach gra już nie bawiła, irytowała - jak zbiorę się, by trzasnąć recenzję, raczej nie wystawię wysokiej noty :/

mari185
Wiem o tymWink2 Pytam bo widziałem go na jakimś trailerze bodaj.

A widzisz, gram na dość sporym poziomie trudności i prawie nie ginę, bawię się świetnie i nic mnie jak dotąd nie zirytowałoWink2 i z każdą godziną bardziej mnie wciągaWink2 Przez pierwsze kilkadziesiąt minut miałem trochę obaw ale potem było tylko lepiejWink2 no jedyne co jest spaprane to system osłon, to trzeba przyznać, jednak cała reszta jest moim zdaniem na miejscu.
Edytowane przez mari185 dnia 09.10.2012 08:16

kamiko
Eee, a ja jestem szczerze rozczarowana. Choćby designem poziomów czy potworów (równie złe jak logo). :/ A kamera jest do zabicia...

Wracając do topiku:

właśnie skończyłam Daturę, utknęłam w FFVI (ech...) i tęsknię za jakąś przygodówką =.=

Evillady
Ja mam Wiesława 2 na X'a aktualnie na tapecie.
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

askalon
hmm... a ja obecnie gram tak:

1. Assassin's Creed: Revelations
2. Dragon Age: Początek po raz drugi (na drugim mieszkaniu)
3. WRC 2 (oł je!)
4. Dead Island po raz drugi (przez neta)
5. Fifa 13 (czasem na kompie, czasem na konsoli, tylko multiplayer!)

Plus w necie okazyjnie:

Drakensang, Hawken, Planetside 2

Zamrożone mam:

1. Sleeping Dogs
2. Hitman: Absolution

i to chyba tyle... :)

Up https://www.facebook.com/polskieGry Up

Evillady
Jak w podpisie. Męczę (dosłownie) 4 część BS. Potem w kolejce Farenheit, 3 x Agata Christie i (nie wiem jak to przeżyję) Alternativa. Na Larrym 5 położyłam krzyżyk, bo próbowałam już wszystkiego i się nie odpala. Tyle wersji pudełkowych. Skończę i wystawiam wszystkie na sprzedaż jakby co. :)
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

kamiko
Po 20 godzinach grania padł mi save do Valkyria Chronicles 2 i nie wiem co robić = = Ech...

Zamrożone mam Final Fantasy VI.

Prawdopodobnie zaraz spękam i kupię Corpse Party Book of Shadows XD

Przejdź do forum: