Zobacz temat

Adventure Zone - Przygodówki od A do Z » Help! Jak to przejść, jak uruchomić? » Help - Tytuły od G do L
Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Gemini Rue i Windows 7 64bit
mari185
Witam wszystkich. Sprawa jest taka, że zamówiłem sobie wczoraj Gemini Rue. W chwili wolnego czasu rano postanowiłem sprawdzić sobie demko... odpalam i po napisie loading na białym ekranie obraz zamarza. W necie znalazłem na jakimś angielskim forum jedną osobę z podobnym przypadkiem też w demie i nic poza tym. Graliście na takim systemie jak mój? (Windows 7 64bit Home Premium) jeżeli tak to proszę powiedzcie czy pełna wersja działa bezproblemowo, z góry dziękuję.

jackowsky
W moim przypadku (a mam taki sam system) z grą nie było żadnych problemów.
Ostatnio skończone: 1Heart PL, Murdered: Śledztwo zza Grobu, 1954: Alcatraz PL, Goodbye Deponia PL
Gram: J.U.L.I.A. Among the Stars

mari185
Dzięki za odpowiedź, mam nadzieję, że w przypadku pełnej wersji gra będzie mi również poprawnie działała.

Haushinka_Manson
Dzień dobry wszystkim! Ja mam następujący problem z (pełną wersją) Gemini Rue- nie działa. Niby odpala, ale obraz się zawiesza, słychać tylko odgłosy deszczu, minimalizuję, włączam z powrotem... jeeest! Pokazał się ekran startowy, ale kursor nie działa kompletnie, obraz też się wiesza, czasem wyskakują na nim białe prostokąty... Nie wiem co robić. Mam win7, grę uruchamiam jako administrator, w osobnym okienku (bo w trybie pełnoekranowym nie działa wcale)... Nie wiem co robić. Ma ktoś jakieś pomysły? Z góry dzięki! :)

SirXan
[Jestem niesłyszący]

Szkoda, że nie napisałeś o to, skąd pochodzi ta Gemini Rue i jaka to wersja? Od GOG.com czy CDP.pl? Angielska czy polska? Bo to ma znaczenia. Podejrzewam, że używasz wersja CDP.pl (wersja polska)... Jeśli tak, to radzę uruchomić plik Winsetup.exe (Konfiguracja) i wyłączyć filtry wygładzenie tekstury albo ustawić "2x nearest-neighbour filter" (jak kto woli), bo większości filtry nie są kompatybilne z spolszczenia. Upewnij się też, że jest ustawiony na DirectDraw5, a nie Direct3D 9. Twórcy spolszczenie nie poradzili z tymi problemy techniczne. Pfft

Druga sprawa, to czy zainstalowałeś najnowszy DirectX oraz najnowszy sterownik do karta graficzna? Oraz jaka karta graficzna masz? AMD czy NVIDIA?

U mnie nie miałem problemu z uruchomienie Gemini Rue. Używam Windows 7-64bit Pro, procesor Intel i5-3570 (3,40 GHz), karta graficzna NVIDIA - ASUS GeForce GTX660-DC2T-2GD5, pamięć DDR3 8 GB.

Pozdrawiam.
Edytowane przez SirXan dnia 12.08.2014 12:44
[Jestem niesłyszący]

Teraz gram: jeszcze nie zdecydowałem...
Ostatnio ukończyłem: Shovel Knight, Teslagrad, Still Life, Still Life 2

Przejdź do forum: