Zobacz temat

Adventure Zone - Przygodówki od A do Z » Help! Jak to przejść, jak uruchomić? » Help - Tytuły od M do S
Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Misja Bielany II - Kronika numer 1-problem ze znalezieniem hasła do komputera redakcyjnego
jack1142
Mam problem ze znalezieniem hasła do komputera redakcyjnego.Znalazłem kartkę że Alicja zmieniła hasło, ale jak je wpisuje to pisze że hasło jest nieprawidłowe.Spodziewam się, że trzeba wpisać jakieś słowo ze słownika, ale nie wiem jakie.Przez to nie mogę przejść dalej.

Madzius888
Gdzieś tam w rogu biura na regale leży słownik, który zostaje automatycznie otworzony. Tam znajduje się numer strony.
Tyle pamiętam, wiem, że ten numer trzeba było wpisać z imieniem koleżanki Ali wg zasady na żółtej karteczce z biurka.
Edytowane przez Madzius888 dnia 20.11.2011 19:41

jack1142
Madzius888 napisał/a:
wiem, że ten numer trzeba było wpisać z imieniem koleżanki Ali wg zasady na żółtej karteczce z biurka.

szukałem tej karteczki, ale jakoś nie mogę jej znaleźć

Madzius888
Źle pamiętałam kolory - biała kartka w szufladzie (którą trzeba otworzyć wytrychem). Kieruje do słownika - wtedy dopiero pojawia się opcja przeczytania słownika.

Tu ta karteczka:
http://imageshack...61185.jpg/

jack1142
tylko tam nie było żadnej zasady bo tą kartkę już znalazłem wcześniej tam było napisane "Jacek, musiałam coś sprawdzić na twoim komputerze, więc zmieniłam ci hasło.Nowe hasło to MOJE IMIĘ, myślnik, PWN-KOWADŁO", a zasady brak

Madzius888
I to jest zasada.

Rozwiązanie jest takie :

Spoiler :: Pokaż
Moje imię - strona na której znajduje się hasło Kowadło w słowniku PWN, czyli:
ALA-429

jack1142
dzięki ja po prostu wpisywałem ALICJA-429 i było wtedy że to złe hasło
Bardzo ci dziekuję

Przejdź do forum: