Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Jagged Alliance 2
Hardcore
Uważam iż jest to jedna z najlepszych gier w historii. Znakomita strategia turowa która potrafi przyciągnąć na długie godziny do monitora. Fajna fabuła, dużo broni, najemników, świetna walka zależna od wielu aspektów jak pogoda czy rodzaj amunicji itp. Grając mamy nieograniczone możliwości działania, to my wybieramy co następnie zrobimy. Pamiętać jednak trzeba że za każdy ruch płacimy... w dolarach.
Kończe ją właśnie po raz trzeci. Szkoda tylko że dodatek był bardzo średni z uwagi na jego krótkość. Cóż mam nadzieję że ktoś grał i się wypowie.
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

drozda
Swego czasu naprawdę zagrywałem się w ten tytuł. Diabelnie mnie wciągnął :twisted: Graficzka była niczego sobie jak na rzut izometryczny, do tego multum broni, najemników i walka w budynkach. Stare dobre czasy :) Z tego co pamiętam jedyne co mnie drażniło to czasami nie trafianie w postać stojącą np. pół metra od strzelca. Ale to nie miało żadnego znaczenia ze względu na wysoką grywalność. No i dzięki tej grze miałem swojego pierwszego laptopa Wink2 Teraz jest ona pewnie dostępna za jakąś śmieszną cenę (jeżeli nadal jest w sprzedaży) więc tym bardzie warto się zapoznać.
Hmm... jestem gdzieś tam :browar

Hardcore
Widzę drozda że masz dobry gust i grałeś w dobre tytuły kiedyś Grin
Kurde niedługo ma wyjść kolejny dodatek do Jagged Alliance a potem Jagged Alliance 3. Czekam z niecierpliwością.

Eggz Eye
A mnie tam jakoś ta gra specjalnie nie przypadła do gustu. Po prostu nie lubię takich gier. Nie umiem nawet w nie grać. Grafikę też ma taką sobię. Nic zachwycającego. :twisted:
img48.imageshack.us/img48/3410/images2xb.jpg

drozda
Yoda napisał:
Grafikę też ma taką sobię.

Co?! Grafikę miała piękną! Wink2 Sam popatrz:

img202.imageshack.us/img202/2636/jaii16qa.th.jpg img202.imageshack.us/img202/9696/screenbig14vn.th.jpg img202.imageshack.us/img202/2558/screenbig79xm.th.jpg img202.imageshack.us/img202/8771/screenbig129hc.th.jpg

Eh, wspomnień czar... Może niedługo kolejny raz do niej wrócę :)
Hmm... jestem gdzieś tam :browar

Hardcore
Ja właśnie kończe zdobywać Medune Grin

daz
Ja gralem oczywiscie i zgadzam sie z Hardcorem i drozda:) Swietna, klimatyczna gierka wciagajaca na dlugo. I do tego nie jest jednorazowa, tylko mozna przechodzic po kilka razy. Swietne. Boje sie tylko o 3 czesc. Znajac zycie bedzie w najlepszym wypadku srednia:/
wszyscy spiewaja, wszyscy klaszcza w dlonie
img509.imageshack.us/img509/3741/avat7xv.jpg

Hardcore
Dla fanów Jagged Alliance , Jagged Alliance 2 Wildfire jest w sklepach Media Markt za jedyne 30zł po polsku!!! Ja swój egzemplarz kupiłem w Kielcach jak coś.

artur
:marzenie::mrgreen:
Pobierz kod źródłowy  Kod źródłowy
[img][/img]

SilverMoon666
Ja próbowałam w to zagrać, i nie zbyt mi to szło,pomimo,że grywam w tego podobne gry.Może dlatego,że zaczełam od dosyć trudnej misji,ale ogólnie JA2 oceniam na bardzo dobrą grę.Pewnie gdybym pograła dłużej wciągnełaby mnie.
Zapraszamy do naszego Częstochowskiego Bractwa LARP-u!

Forum:
www.bractwo-larpu...

Nasz pierwszy filmik z LARP-a
http://www.youtub...JSJxvAqPs4

helena005
mnie sie ta gra srednio podoba... czekam na trojke zeby sie do niej przekonac. mysle ze napewno sproboje bo wg wielu osob warto Wink2

Przejdź do forum: