Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Koniec kącika?
Kent
Od czasu ostatniego numeru AZ na Coverze CD-A upłyneło wiele wody w Wiśle. Czy zastanawialiscie się, żeby wszystkie recenzje napisane od tego czasu wydać w jednym numerze i poprosćić Smugglera od umieszczenie ich w CD-A?

mertruve
Szczerze mowiac Kent, plany byly przerozne - od AZ+, po AZ wydanie urodzinowe, etc. Na razie jednak razem z redakcja postanowilismy robic swoje, czyli pisac terminowo, nie pomijac zadnych gier przygodowych i goracych premier. Ponadto szykuja sie duze zmiany na lepsze, wiec radzimy czekacWink2 A jest na co!:)

Kent
mertruve napisał/a:
Na razie jednak razem z redakcja postanowilismy robic swoje, czyli pisac terminowo, nie pomijac zadnych gier przygodowych i goracych premier.

I chwała wam za to. Bo po okresie upadku myślałem, że sie już nie podniesiecie. Osobiście numer AZ na coverze nie jest niezbędny(interesujące mnie recenzje czytam na bieżąco) mi do życia, ale... moim zdaniem przypomnielibyście o swoim istnieniu rzeszy czytelników i zwiększylibyście tym samym popularność serwisu.

mertruve
Spokojnie Kent, mamy na to swoje sposoby i uwierz mi, ze wszystko zmierza w dobry kierunku. Redakcja na razie robi swoje, a odpowiednie osoby dbaja o nasz wizerunek i kontakty:) Pozostaje czekac. Ja od soboty zaliczam powrot z urlopu i rowniez zabieram sie ostro do roboty, wiec beda pojawiac sie moje teksty;P

Kent
Mam pytanko. Ostatnio na polskim rynku pojawiło sie kilka ciekawych przygodówek. Czy zobaczymy w najbliższym czasie recenzje: Aurora, Experience 112, Reprobates i Sama i Max'a (sezon 1)?

Madzius888
Prararam, chcielibyście wiedzieć, a już nie ma wiadomości Grin Ładnie poprosić
redaktorów można, ale proszę się popisać oryginalnością xD
Edytowane przez Madzius888 dnia 19.05.2008 17:38
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

Przejdź do forum: