Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Koniec kącika?
AleX Under
mendosa napisał:
Teraz się wykażę : fzhut
A tak na poważnie : zastanawiam się, czy robić w ogóle korektę prac konkursowych, bo wydaje mi się, że korektor korektorem, ale sprawność pisania też mogłaby być oceniona. Nie wiem czy to będzie fair ale zamieszczę coś śmiesznego z jednej z prac (w razie czego moderator - akcja!):
w piwnicy znaleziono ciała siedmiorga cieci

Moderator się nie wykaże, bo nie ma odpowiednich uprawnień :) I tak nie ma po co. Swoją drogą, zastanawiałem się, gdzie jest ten błąd - czy w wyrazie "siedmiorga" (jak to najczęściej bywa), czy gdzieś indziej - ech, już nie te lata, nie jestem taki spostrzegawczy i czytam wszystko strasznie automatycznie :) I tak nic nie przebije tekstu, w którym w słowie "solucja" obsunęło się (?) "s" na "p". Ów jegomość (pamiętam nawet, kto :)) musi mieć bardzo długie palce z szerokim rozstawem :)

Nie, nie, nie bluzgam na niego, nie mam nic do jego tekstów, ani do jego samego, ale to było trochę dziwne jak na literówkę :) Z reszta, kończę już to żałosne smęcenie - i tak nic z tego nie wynika, a zaraz sie podniosą głosy, jak to moderator robi offtop :)
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

mendosa
OffTop
Odydoz--> Wyobraź sobie, że jakiś przerażający zabójca poluje na cieci(ów), a następnie znosi ich zwłoki do piwnicy... . Mnie to rozśmieszyło.
Koniec OffTopu

Rincewind
Ja nie chcę, żeby AZ offline się skończył, ja nie chcę, JA NIE CHCĘ!!! :wink:
Ale rozumiem, że strona internetowa wymaga OGROMNEGO zaangażowania i możecie na zin nie mieć już czasu/materiału/itp. Chociaż szkoda by było, bo zin jest świetny. Wiem, że na website'cie będą się ukazywać teksty i artykuły tak samo dobre i może w większej liczbie, to jednak kącika już nie będzie, chlip... :cry: Zin AZ IMO podnosi wartość intelektualno - przygodówkowo - całkowitą całego CDA, w którym i tak o adventure nie ma za wiele (jedna, góra dwie recenzje EGMa na numer). Dlatego jeśli będzie taka możliwość, (domyślam się, że tworzenie AZ to nie taka kaszka z mleczkiem, jak może się wydawać) wolałbym jako czytelnik, by kącik został. A co sądzą inni czytelnicy?
Profesor Okrutnej i Niezwykłej Geografii, NU

AleX Under
mendosa napisał:
OffTop
Odydoz--> Wyobraź sobie, że jakiś przerażający zabójca poluje na cieci(ów), a następnie znosi ich zwłoki do piwnicy... . Mnie to rozśmieszyło.
Koniec OffTopu

Jak kto? Zbuntowany uczeń - anarchista - morderca - psychopata (błyskawice).

Rincewind napisał:
Ja nie chcę, żeby AZ offline się skończył, ja nie chcę, JA NIE CHCĘ!!!
Ale rozumiem, że strona internetowa wymaga OGROMNEGO zaangażowania i możecie na zin nie mieć już czasu/materiału/itp. Chociaż szkoda by było, bo zin jest świetny. Wiem, że na website'cie będą się ukazywać teksty i artykuły tak samo dobre i może w większej liczbie, to jednak kącika już nie będzie, chlip... Zin AZ IMO podnosi wartość intelektualno - przygodówkowo - całkowitą całego CDA, w którym i tak o adventure nie ma za wiele (jedna, góra dwie recenzje EGMa na numer). Dlatego jeśli będzie taka możliwość, (domyślam się, że tworzenie AZ to nie taka kaszka z mleczkiem, jak może się wydawać) wolałbym jako czytelnik, by kącik został. A co sądzą inni czytelnicy?

Rozmawiałem na ten temat z drozdą, ale chyba nie napisał o tym na forum (a może po prostu nie szukałem?). Nie myślał ktoś, żeby AZ miało swoją stronę czy dwie w CDA? taki np. FPP Mega Zin ma, tawerna Rpg ma / miała nie pamiętam), RTS Area chyba też. CDA jako pismo dla WSZYSTKICH graczy myślę, że powinno mieć w samym magazynie poswięcone im parę stron - jako gatunkowi dla wąskiej grupy odbiorców. Myslę, że to my to powinniśmy zaproponować im, a nie oni nam. Chyba, że będziemy chcieli zapłaty ;P Nie, bez przesady. Po prostu, co o tym myślicie. I nie mówcie mi "to sam to im zaproponuj". Pamiętajcie, że ja tu tylko sptrzątam :mrgreen: (no a nie?)
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

mendosa
Odydoz napisał:
Rincewind napisał:

Ja nie chcę, żeby AZ offline się skończył, ja nie chcę, JA NIE CHCĘ!!!
Ale rozumiem, że strona internetowa wymaga OGROMNEGO zaangażowania i możecie na zin nie mieć już czasu/materiału/itp. Chociaż szkoda by było, bo zin jest świetny. Wiem, że na website'cie będą się ukazywać teksty i artykuły tak samo dobre i może w większej liczbie, to jednak kącika już nie będzie, chlip... Zin AZ IMO podnosi wartość intelektualno - przygodówkowo - całkowitą całego CDA, w którym i tak o adventure nie ma za wiele (jedna, góra dwie recenzje EGMa na numer). Dlatego jeśli będzie taka możliwość, (domyślam się, że tworzenie AZ to nie taka kaszka z mleczkiem, jak może się wydawać) wolałbym jako czytelnik, by kącik został. A co sądzą inni czytelnicy?

Rozmawiałem na ten temat z drozdą, ale chyba nie napisał o tym na forum (a może po prostu nie szukałem?). Nie myślał ktoś, żeby AZ miało swoją stronę czy dwie w CDA? taki np. FPP Mega Zin ma, tawerna Rpg ma / miała nie pamiętam), RTS Area chyba też. CDA jako pismo dla WSZYSTKICH graczy myślę, że powinno mieć w samym magazynie poswięcone im parę stron - jako gatunkowi dla wąskiej grupy odbiorców. Myslę, że to my to powinniśmy zaproponować im, a nie oni nam. Chyba, że będziemy chcieli zapłaty ;P Nie, bez przesady. Po prostu, co o tym myślicie. I nie mówcie mi "to sam to im zaproponuj". Pamiętajcie, że ja tu tylko sptrzątam Mr. Green (no a nie?)

Dobry pomysł. Jestem tu od niedawna, myślałem sobie, że już dawno się takie rozmowy odbyły, tylko CDA nie chciało mieć takiego kącika na papierze i dlatego go nie ma. Jeśliby się to udało - mielibyśmy precedens - bylibyśmy pierwsi (przynajmniej w polsce) :mrgreen: .

Hardcore
To może wreszcie mi ktoś odpowie czy Az będzie jako zin czy tylko jako strona www?
Jest to ważne ponieważ:
1) Na www nie będzie się opłacało pisać demo testów, tak to przynajmniej byłyby aktualne teksty na temat dem które są w tym miesiącu na płytach CDA.
2)Mniejsz motywacja, tak to chociaż człowieka Deadline gonił i trzeba było pisać.

Za wiele tych argumentów ,,Za" nie wymyśliłem ale mam nadzieję że kwestia niedlugo zostanie rozwiązana.
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

drozda
A ja myślałem, że wszystko wyjaśniłem we wstępniaku AZ62 Pfft

Ale, że temat nadal jest podtrzymywany to również tutaj wyjaśnię, co mi tam Wink2

W tej chwili sytuacja wygląda tak, że mamy dwa "ciała" AZ offline i AZ online. Tym pierwszym od następnego numeru zajmować się będzie qbrex, drugie pozostaje moją dziedziną. Myślę, że qbrex spokojnie da sobie radę z prowadzeniem kącika, dlatego wszystko co było do tej pory (np. deadliny) nadal obowiązuje.

Jak dokładnie wyglądać będzie współpraca obu AZetek wyjdzie w praniu, więc teraz pozostaje tylko czekać na AZ63 (a redaktorzy do pracy! Wink2)
Hmm... jestem gdzieś tam :browar

Hardcore
Dzięki drozda , teraz już wszystko wiem co chciałem.

mendosa
No to tak:

Czy chcecie, aby Zin Az Offline, ukazywał się nadal?

Czy jesteśmy Wam potrzebni?

Proszę o szybkie odpowiedzi, najlepiej przez GG, którego nie używam, przynajmniej owych stu osiemdziesięciu trzech śmiałych osób, które pociągnęły ostatni numer z File Front.

I mówię poważnie (to do mnie niepodobne, prawda?)

Edytowane, bo literówkę trzasnąłem. Sorry.
Edytowane przez mendosa dnia 13.09.2006 21:37
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

Zebius
Ad.1 Tak, ale nie kosztem AZ on-line
Ad.2 TAK:exclaim::exclaim::exclaim: Bubu
Ostatnio ukończyłem: Penumbra: Czarna Plaga, Penumra: Requiem, Mass Effect
Aktualnie gram: Age of Conan

Kami
Jako DTP AZ chyba wszyscy znają moje zdanie na ten temat więc się nie wypowiem, jednakże będąc jedną z tych stu osiemdziesięciu śmiałych osób coś tam odpowiadam, żeby nie było Bubu B)

mertruve
az offline jest potrzebne:) więcej chyba mówić nie muszę. Wolę tradycyjną formę od strony internetowej - zin moim zdaniem to właśnie ciekawsza forma.

qbrex
Jest potrzebne...i nadal będzie się ukazywać.
Możliwe, że co 2 miesiące.
Poszukujemy osób chętnych do współtworzenia Adventure Zone, każda pomoc będzie mile widziana. Zainteresowanych proszę o kontakt przez PW lub e-mail.

daz
:super
wszyscy spiewaja, wszyscy klaszcza w dlonie
img509.imageshack.us/img509/3741/avat7xv.jpg

mertruve
A czemu co 2? Jeżeli oczywiście można wiedziec.

Hardcore
Bo ludziska tekstów nie piszą ot co

mertruve
Cóż za problem. Dajcie mi tytuły gier, ewentualnie tematy i mogę pisać co miesiąc 4,5 textów. Już w następnym numerze pojawią się dwa:)

Kami
Jeśli nie jest to dla Ciebie problem to sam wymyśl sobie temat i zgłoś się do qbexa Wink2

mertruve
Już wymyśliłem i się zgłosiłem. Problemów jest jednak kilka:
- nie ma spisu numerów, ani tytułów, które były recenzowane.
- nie wiem czy qbrex prowadzi spis tytułów, które w następnych numerach będą opisywane przez poszczególnych redaktorów.

Przez to bardzo ciężko samemu coś wymyślić, ewentualnie nie pisać po raz setny recenzji Syberii, czy Najdłuższej Podróży. Wiadomo jak to jest.

A sam zajmuję się już działem "Filmy". Wszystkie nowościSweet

Kami
:) Z tego co mi wiadomo takowych spisów nie ma :smutny: niestety, ale jak Ci się chce to sam możesz zrobić spis artykółów...

Przejdź do forum: