Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Uważajcie na abonament na alawar.pl
giovanna
Jestem wściekła, parę dni temu zachciało mi się kupić za 3 złote abonament na jeden dzień ( odblokowanie wszystkich gier ), jako, że nie zdążyłam skończyć gry pomyślałam, że zakupię jeszcze raz taki abonament. Zaglądam potem do poczty jest email z alawar o kupnie abonamentu na jeden dzień i zaraz po nim drugi o kupnie abonamentu na miesiąc, później dwa następne o kupnie na dzień i miesiąc. Autoryzując transakcje wyraźnie zaznaczałam, że kupuję abonament na dzień. Napisałam do pomocy technicznej, o dodatkowych emailach i na drugi dzień dostałam odpowiedź, że mam anulować subskrypcje, bo wg nich kupiłam dwa abonamenty na miesiąc. Anulowałam, przy pomocy translatora, bo nie znam angielskiego i 1 sierpnia moje konto zostało obciążone kwotą 180 złotych. Normalnie odechciało mi się wszystkiego, napisałam do nich i dostałam odpowiedź:

>=============================WIADOMOŚĆ=========== ====================

Witam
W trakcie kupna, pod informacjami dotyczącymi zamówienia na czerwono są zaznaczone terminy płatności, gdzie znajduje się informacja:
1 OPŁATA 3 ZŁ, PO JEDNYM DNIU 85 PLN CO MIESIĄC.

>================================================= ====================

Z poważaniem,
Departament Pomocy Technicznej
Alawar Entertainment Inc
Alawar Entertainment: pobierz i sprawdź najlepsze gry online za darmo.

Na stronie żadnego regulaminu zakupów, nikt nie informuje, że po jednym dniu, chyba automatycznie zaliczają subskrypcję na 1 miesiąc. Normalnie tylko siąść i płakać. Na prawdę jestem bezradna nie wiem co dalej robić
Także uważajcie na naciągaczy, głupota nie boli, ale trzeba za nią płacić.
Edytowane przez giovanna dnia 04.08.2011 13:11

Kami
Nikt nie trąbi takich rzeczy, bo oni zarabiają na tym, że ludziom nie chce się dokładnie czytać.

img845.imageshack.us/img845/649/alawar1.jpg

Po najechaniu kursorem na Terminy płatności pojawia się informacja, że po 1 dniu, 85.00 PLN Co miesiąc.

O tym jak zrezygnować z subskrypcji jest w Pomocy Technicznej.

img199.imageshack.us/img199/5329/alawar2.jpg

Chyba translator nie jest do tego potrzebny? Najwyraźniej nie poinformowałaś o rezygnacji tych ludzi co trzeba. Na przedłużenie o kolejny miesiąc zgodziłaś się sama, ale możesz się ubiegać o zwrot niesłusznie naliczonej drugiej opłaty. Po prostu uzupełnij formularz na http://www.alawar...edback.php i opisz dokładnie sytuację.

Więcej o usługach świadczonych drogą elektroniczną można poczytać w ustawie http://lex.pl/ser...2/1204.htm lub kodeksie cywilnym.

Zebius
85 zł za takie popierdółki?
Nic tylko współczuć.

A taki pobieraczek.pl nadal kantuje?
Po prostu trzeba uważać na takie serwisy, czytać regulaminy, a najlepiej najpierw wyszukać opinii na forach przed wydaniem choćby złotówki.
Ostatnio ukończyłem: Penumbra: Czarna Plaga, Penumra: Requiem, Mass Effect
Aktualnie gram: Age of Conan

moomphas
Bez przesady, są gorsze rzeczy niż oszustwo na 180zł. Ale fakt faktem, że jest to żenujące posunięcie ze strony alawara.
Edytowane przez moomphas dnia 05.08.2011 11:07

mari185
moomphas oczywiście, że są gorsze rzeczy, ale trzeba brać pod uwagę ile kto zarabia i jakie ma wydatki, nie każdy może pozwolić sobie nawet na 100zł wyrzucone w błoto...
Edytowane przez mari185 dnia 05.08.2011 19:27

Alicja
Szanowni Państwo!
Szczegółowe informacja na temat „Alawar Bez Ograniczeń” można znaleźć odwiedzając naszą stronę:

alawar.pl/unlimited.php?rd=1&s­ign=Czytaj+dalej

W przypadku dodatkowych pytań prosimy kierować maile do biura pomocy technicznej na adres: treść usuniętam. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość

Z poważaniem

Fabryka Gier Alawar

Przejdź do forum: