Zobacz temat

Adventure Zone - Przygodówki od A do Z » Help! Jak to przejść, jak uruchomić? » Help - Tytuły od M do S
Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Misja Bielany II - Kronika numer 3, problem z opuszczeniem UMK
mendosa
Mam następujący problem:

Spoiler :: Pokaż
Jestem w Toruniu, w campusie UMK. Odnalazłem doktora Toberę, jednak nie mogę z nim porozmawiać, gdyż otrzymuję jedynie komunikat "Odnalazłem doktora Toberę!". Mogę jedynie wyjść na plac przed campusem, oraz pójść do Centrum Informacyjnego, aby uzyskać informację o tym, iż warto studiować na UMK. Nie mogę opuścić terenu campusu.

What the heck?! Nie widzę czegoś, czy to problem w grze/przeglądarce (FF4)? Proszę o pomoc i z góry dziękuję Grin .
Edytowane przez mendosa dnia 14.05.2011 17:10
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

Madzius888
Problemu z przeglądarką nie ma, bo na niej właśnie grałam Smile2

W Centrum dowiedziałeś się już, że doktora spotkasz na wydziale biologii - za pierwszym razem pojawia się ta informacja. Dopiero za drugim i koljnymi razami informują, że warto studiować na UMK, więc tę pierwszą informację już na pewno masz.
Na mapie powinien się pojawić wobec tego kolejny wydział - biologii (3)

Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

mendosa
Dzięki za odpowiedź, jednak nie rozwiązuje to mojego problemu, gdyż (jak już wcześniej napisałem):

Odnalazłem już doktora Toberę na wydziale biologii. Niestety, nie mogę z nim rozmawiać, otrzymuję bowiem komunikat - jak w pierwszym poście tego tematu.

/"o kurde balans", ale "lans", z tym kolorem tła Wink2/

EDIT

Jednak był to błąd w grze - po prostu nie miałem w ekwipunku pewnych dokumentów, które "z automatu" powinny się tam pojawić w momencie wejścia na teren UMK. Konieczne było rozpoczęcie rozgrywki od zera (na szczęście tylko kilka kliknięć), i dokumenty się pojawiły, zatem mogę przejść dalej. Inna sprawa, iż należałoby zgłosić tę usterkę twórcom gry. Ale mi się nie chce Wink2 .
Edytowane przez mendosa dnia 15.05.2011 10:43

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

Madzius888
A to źle zrozumiałam :sciana:

Przeszłam do tego momentu i okazuje się, że wcale nie opuszczamy w taki "manualny sposób" (jakoś przez GPS czy mapę) obszaru całego kampusu (bo po kampusie to oczywiście trzeba użyć mapy). Wraz rozwojem akcji zostajemy przeniesieni dalej. Czy na pewno przekazałeś mu dokumenty od agentki nr 1?

A mi się najbardziej ramka spojler podoba - tak się elegancko rozsuwa ^ ^

EDIT: A to dziwne.. nie słyszałam o takim błędzie. No cóż - dobrze, że za kolejnym razem się udało Smile2
Edytowane przez Madzius888 dnia 15.05.2011 10:49
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

mendosa
Możliwe, że to jednak wina Firefoksa 4 (a raczej braku wtyczek, czy tam ... czegoś Wink2 ), ponieważ to na nim problem wystąpił - a kolejne, nowe podejście do Kroniki zrobiłem już używając Liska Ognistego pod Ubuntu (3.6.x).

No, "psujki" są śmiszne, się fajnie rozsuwają Grin .

Przejdź do forum: