Zobacz temat

Adventure Zone - Przygodówki od A do Z » Help! Jak to przejść, jak uruchomić? » Help - Tytuły od T do Z
Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Tajna Akta 2: Puritas Cordis - problem z uruchomieniem pod Windows 7
mari185
Dzięki Kami, sprawdzę tego patcha najpierw:)

mari185
Znalazłem rozwiązanie. Podzielę się na wypadek gdyby ktoś miał podobny problem.

W zaistniałej sytuacji pomogła zmiana globalnych ustawień karty graficznej ze zintegrowanej na wydajniejszą, którą posiadamy (w moim przypadku Nvidia Geforce GT 540M i nie mam pojęcia czy na kartach Ati bądź innych robi się to podobnie, inaczej lub czy wogóle jest taka potrzeba). Aby to uczynić należy kliknąć prawym przyciskiem myszy gdziekolwiek na pulpicie i wejść w PANEL STEROWANIA NVIDIA, tam przestawić kartę zintegrowaną na tą jaką posiadamy. Następnie klikając prawym przyciskiem myszy na jakimkolwiek pliku .exe na pulpicie(tam powinna pojawić się zakładka "uruchom za pomocą procesora graficznego" czy coś w tym rodzaju(piszę z innego komputera więc nie jestem w stanie sprecyzować dokładnie ale znajdziecie na pewno). Po najechaniu na ową zakładkę rozwinie nam ona dostępne karty, a pod nimi USTAWIENIA GLOBALNE. Wyberamy, po czym otwiera nam się panel gdzie po lewej stronie wchodzimy w "zarządzanie grafiką 3D", tam zaś na samej górze wybieramy kartę nas interesującą i klikamy na dole "zastosuj". Gotowe. Dziękuję wszystkim, którzy starali się pomóc, pozdrawiam.
Edytowane przez mari185 dnia 31.08.2011 21:47

Przejdź do forum: