Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
Oceń Alidę
1 1 100%[1 głos]
2 2 0%[0 głosów]
3 3 0%[0 głosów]
4 4 0%[0 głosów]
5 5 0%[0 głosów]
Głosów ogółem : 1
 Drukuj temat
Alida
Toddziak
Przyznam szczerze, że ta gra w ogóle nie przypadła mi do gustu. Może to dlatego, że wszystkie klony Mysta (jak również i pierwowzór) wzbudzają we mnie wewnętrzne fuj i nic na to nie poradzę Pfft
Ciekawe jestem jednak Waszych opinii, bo wiem, że Alida wywoływała bardzo skrajne reakcje. Jacyś entuzjaści na sali? :)

wredny
Moim zdaniem ta gra to koszmar.

Madzius888
A czemu, wredny? Też nie lubisz klimatu Mysta? Smile2

Nie grałam, ale nie czuję się zachęcona przez recenzje. Alida wydaje mi się taka... sztywna, a ja lubię intensywne doznania Smile2
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

Przemo
Ja nienawidzę Mystów i gier mystopodobnych. W ogóle nie przepadam za grami z kamerą w pierwszej osobie. W Post Mortem grało mi się strasznie.

Evillady
O ile widok FPP jeszcze jestem w stanie ścierpieć, o tyle przy grach pokroju Myst i jej klonów pokroju Alidy zwyczajnie nudzę się jak mops. Ja nie wiem, co za sadystyczną przyjemność ludzie znajdują w bujaniu się po pustych lokacjach i wynajdywaniu powiązań pomiędzy n-tą z kolei wajchą z bilionowym przyciskiem? Wytłumaczy mi ktoś ten fenomen? Co jest wciągającego w grach pokroju Alidy? Bo kompletnie tego nie łapię.
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

TexMurphy
Również chętnie poznam odpowiedź.
ostatnio ukończona gra: Edna&Harvey: Harvey's New Eyes
obecnie gram: Deponia

"Jeszcze trochę, a każdy będzie musiał kupować oddzielny chleb dla każdego członka rodziny - i rejestrować go na stronie piekarni, żeby mogła monitorować, czy nie podzielił się przypadkiem z kim innym." Fitz

wredny
po prostu nie przekonują Mnie gry składające się z samych łamigłówek w rodzaju układania wzoru tylko poto żeby za chwilę układać następny wzór .
Zaczynałem od gier LUCAS ARTS to chyba sporo wyjaśnia?:)

Kami
Ja też chętnie poznam fenomen Mysto podobnych Alidów Grin Wink2

Evillady
Dlatego tego pytania nie kierujemy do Ciebie wredny tylko do ludzi, którzy lubią takie gry. Wink2

Toddziak
Z tego, co widzę, to tu takich nie ma Pfft

Kami
Dlatego posyłamy pytanie w Internet Wink2

Evillady
Bo tu się spotykają sami fani klasycznych przygodówek. Wink2

Kami
Znaczy się - tych dobrych Pfft2