Zobacz temat

Adventure Zone - Przygodówki od A do Z » Help! Jak to przejść, jak uruchomić? » Help - Tytuły od M do S
Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Syberia - zacina się po zabraniu jajka w Barrockstadt
Haushinka_Manson
Witam! Mam problem z pierwszą częścią "Syberii", gra nie zacina się i idzie super aż do momentu kiedy na dworcu w Barrockstadt biorę kukułcze jajo i chcę zejść z drabiny. Gra się zacina, kursor normalnie się porusza po ekranie, muzyka działa ale nie da się nic zrobić, ani ruszyć postacią, ani zapisać gry. Proszę o pomoc bo już 2 razy przechodziłam ten cały rozdział do tego momentu i za każdym razem się zawieszało :/ Jeżeli ktoś chociaż miałby save'a i mógłby go podesłać byłabym strasznie wdzięczna:)
Edytowane przez Kami dnia 06.05.2011 02:14

jackowsky
Mogę Ci przesłać save'y. Niestety, jest ich dużo (152szt.) no i nie wiem który jest który. Plusem jest to, że raczej znajdziesz ten interesujący Cię moment. Po spakowaniu zajmują trochę ponad 3MB więc nie jest tak źle. Chcesz?
Ostatnio skończone: 1Heart PL, Murdered: Śledztwo zza Grobu, 1954: Alcatraz PL, Goodbye Deponia PL
Gram: J.U.L.I.A. Among the Stars

Haushinka_Manson
No pewnie że chcę Wink2 dzięki wielkie za zwrócenie uwagi na moją prośbę Grin

Haushinka_Manson
mój mail : haushinka_manson@interia.pl

jackowsky
poszło
Ostatnio skończone: 1Heart PL, Murdered: Śledztwo zza Grobu, 1954: Alcatraz PL, Goodbye Deponia PL
Gram: J.U.L.I.A. Among the Stars

Jeziu5
Miałem taki sam problem gdy grałem w Syberię. (mam wydanie Złotej Edycji). W moim wypadku wystarczało skopiowanie save-ów i reinstalacja gry. I chociaż kilka razy tak miałem w rożnych momentach, to za każdym razem reinstalacja rozwiązywała problem. Mam nadzieję, że może tak pomogę Sweet

Przejdź do forum: