Zobacz temat

Adventure Zone - Przygodówki od A do Z » Help! Jak to przejść, jak uruchomić? » Help - Tytuły od G do L
Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Goblins 3
jackowsky
Jestem u króla. Flubert rozhuśtał żyrandol, a ja mam przy pomocy drugiego wskoczyć na kominek. Próbowałem już wiele razy i nie udaje mi się. Nie trafiam w huśtający się żyrandol. Ktoś mi coś podpowie?
Ostatnio skończone: 1Heart PL, Murdered: Śledztwo zza Grobu, 1954: Alcatraz PL, Goodbye Deponia PL
Gram: J.U.L.I.A. Among the Stars

Evillady
Spróbuj po raz kolejny. Powaga. To jest tak samo jak z labiryntem w Machinarium. Etap zręcznościowy po prostu. Ja nie mam w tej chwili tej gry nawet przy sobie, żeby Ci to przejść. Ale ktoś się zgłosi na pewno. Wink2
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

jackowsky
Próbowałem już wiele razy. W pomieszczeniu królowej również jest myk z żyrandolami, a tam poradziłem sobie bez problemu.
Ostatnio skończone: 1Heart PL, Murdered: Śledztwo zza Grobu, 1954: Alcatraz PL, Goodbye Deponia PL

TexMurphy
Ja wiem tyle, że nie miałem z tym żadnego specjalnego problemu, więc może problem leży gdzie indziej, może brakuje jeszcze jakiegoś przedmiotu albo cos w tym stylu.
ostatnio ukończona gra: Edna&Harvey: Harvey's New Eyes
obecnie gram: Deponia

"Jeszcze trochę, a każdy będzie musiał kupować oddzielny chleb dla każdego członka rodziny - i rejestrować go na stronie piekarni, żeby mogła monitorować, czy nie podzielił się przypadkiem z kim innym." Fitz

jackowsky
Już nieaktualne. Nie wiem jaki wpływ na to może mieć mój komputer, ale gdy zainstalowałem grę na komputerze syna, udało mi się wskoczyć na kominek za drugim razem.
[EDIT]
Już sam nie wiem. Teraz na moim udało mi się za pierwszym razem...
[/EDIT]
Edytowane przez jackowsky dnia 05.10.2010 18:11

Evillady
Cóż mogę tylko powiedzieć: a nie mówiłam? Wink2 Zręcznościówka.

jackowsky
Dobra, to znowu ja. Jestem w lokacji z lustrami. Zrobiłem wszystko co trzeba było zrobić. Zostało mi tylko przejście przez lustra. Mam obie maści dla mnie i dla swojego odbicia. Nie potrafię zsynchronizować czynności tak, aby obie postaci jednocześnie przeszły przez lustro. Nie potrafię i już. Może ktoś poratuje mnie save'm, albo przejdzie to za mnie. Proszę...

Evillady
Ja się do tej gry nie zamierzam więcej zbliżać chyba, że mnie ktoś zmusi pod karą tortur. Wink2

jackowsky
Ty też? :) To najgorsza pod tym względem część Goblinsów. Nie wiem czy znajdę tyle samozaparcia, żeby to skończyć. A jeszcze czwórka została.

Toddziak
Czwórka też nie jest lepsza Wink2

TexMurphy
jackowsky napisał/a:
Dobra, to znowu ja. Jestem w lokacji z lustrami. Zrobiłem wszystko co trzeba było zrobić. Zostało mi tylko przejście przez lustra. Mam obie maści dla mnie i dla swojego odbicia. Nie potrafię zsynchronizować czynności tak, aby obie postaci jednocześnie przeszły przez lustro. Nie potrafię i już. Może ktoś poratuje mnie save'm, albo przejdzie to za mnie. Proszę...

Z ogromną przyjemnością przeszedłbym to za Ciebie, ale niestety nie wiem gdzie mieszkasz ;-)

"Jeszcze trochę, a każdy będzie musiał kupować oddzielny chleb dla każdego członka rodziny - i rejestrować go na stronie piekarni, żeby mogła monitorować, czy nie podzielił się przypadkiem z kim innym." Fitz

Evillady
Tex, ale save'm chyba poratować możesz? Wink2

jackowsky
TexMurphy napisał/a:
Z ogromną przyjemnością przeszedłbym to za Ciebie, ale niestety nie wiem gdzie mieszkasz ;-)

Jak to nie wiesz? Pod moim zdjęciem masz napisane. A jak już będziesz na miejscu, to dasz znać i wyjadę po Ciebie. :)

TexMurphy
Niestety troche daleko Grin
Evillady, nie za bardzo, bo musiałbym przejść od zera całe Gobliny, a pomimo mojej milości do tej serii, nie jest to miłość... aż tak wielka Grin

Chyba że:
1)da się save'y przenosić
2)zadziałają one na mojej wersji gry sprzed kilkunastu lat.
Edytowane przez Evillady dnia 31.10.2010 21:11

jackowsky
To podeślę Ci save'a. Zrobisz to dla mnie?

TexMurphy
Zawsze mogę spróbować.

jackowsky
To mam słać na adres podany w Twoim profilu?

TexMurphy
Tak.

jackowsky
Niestety, pomimo najszczerszych chęci Tex nie był w stanie mi pomóc. Może ktoś inny by się zlitował?

Evillady
Obawiam się, że jeśli taki stary gwardzista jak Tex nie pomógł, to może być ciężko. Mnie i Toddziak raczej nie namówisz, a pozostali... Grał tu ktoś jeszcze w Gobliny?

A serio - pomogłabym, ale nawet nie mam tej gry przy sobie. W ogóle przy sobie mam w tej chwili tylko Gabriela, Sublustrum, The Legend of Cristal Valey i Jolly Rover. Jakbyś miał problem, z którąś z tych gier, to służę, ale Gobliny obawiam się, to stracona sprawa. Chyba, że poczekasz aż znowu będę miała dostęp do tej gry. Wink2

Przejdź do forum: