Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Gorillaz
Eggz Eye
Co myślicie o tym rodzaju muzyki jaki prezentuje ta... grupa? :)
Ja sądzę, że jest to bardzo dobra muzyka. Naprawdę łączą kilka gatunków, zaczynaja od hip-hopu, a kończąc na popie i wychodzi im to naprawdę dobrze. I jeszcze te wspaniałe teledyski. Jest to grupka wymyślonych animków. :) Jakaś mała dziewczynka, wielki gościu grający na bębnach i wokalista. Aha zapomniałem o jeszcze jednym łepku grającym na gitarze. Sądzę, że naprawdę warto ich polubić, a że są wymyśleni to tylko ich atut. Nigdy się nie zepsują!!!!
img48.imageshack.us/img48/3410/images2xb.jpg

krówka
pojedyncze kawałki słyszałam takie jak Clint Esw..coś tam :-). i ta najnowsza Feel Good ... no i przyznam, że choć nie przepadam za tego typu muzyką to kawałki są świetne :-). A .. i pomysł na teledyski i wizerunek w tych teledyskach jest również wielkim plusem.
www.bezkitu.com/bannery/bezkitu.gif

Hardcore
Kolesie są spoko :twisted: Może nie są jacyś wyjątkowi ale na pewno są oryginalni. Fell Good Inc or Dirty or Clint Eastwood są świetne. Kimatyczny i zakręcony zespół. Z pewnością namieszał trochę w branży i chwała im za to. Kawał dobrej roboty. Fajne jest to że na koncertach nie występują sami oni lecz ich animowane wizerunki.
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

Eggz Eye
Pamiętaj, że nie sami kolesie. :wink:
Jest jedna dziewczynka. Lol

krówka
jest jedna dziewczynka ? chwała jej za to ! Grin

Hardcore
krówka napisała:
jest jedna dziewczynka ? chwała jej za to ! Grin

Hehe nie martw się i tak nie jest ładniejsza od ciebie, takie to to małe japońskie cudo lata koło nóg Grin

Eggz Eye
I jeszcze na dodatek ta jedna kobitka jest bardzo młoda. Ale nieźle sobie radzi. :)

daz
To jednak tak jak krowkaGrin
wszyscy spiewaja, wszyscy klaszcza w dlonie
img509.imageshack.us/img509/3741/avat7xv.jpg

krówka
daz napisał:
To jednak tak jak krowkaGrin

hehe.. Daaaz napewno młodsza odemnie Pfft nie trudno o to przeciez ;-)

ale dlaczego ja jej niewidziałam jeszcze?

Hardcore "małe cudo" - to napewno o mnie Grin. tylko to małe niepasuje troche ;-)

drozda
krówka napisała:
ale dlaczego ja jej niewidziałam jeszcze?

img492.imageshack.us/img492/3816/031024gorillazwp1ef.th.jpg img492.imageshack.us/img492/4871/gorillazphoto02sm1ib.th.jpg img492.imageshack.us/img492/4161/011024gorillazwp8wa.th.jpg img492.imageshack.us/img492/2409/021024gorillazwp7ec.th.jpg
:)
Hmm... jestem gdzieś tam :browar

krówka
to to jest dziewczyna ?!! Jakie jajo ! myślałam, że to chłopak taki niewyrośniety ! Grin

Eggz Eye
Ta dziewczyna w gruncie rzeczy jest najlepsza z całej paczki. Grin

Hardcore
krówka napisała:
to to jest dziewczyna ?!! Jakie jajo ! myślałam, że to chłopak taki niewyrośniety ! Grin

Niektóre Japonki to prawie jak chłopaki :)

Eggz Eye
E, e, e!!! Wypraszam sobie.
Ja uważam, że Japonki są naprawdę pięknymi kobietami. Może do Polek brak im czegoś, ale na pewno czegoś niewielkiego. :twisted:

Hardcore
Yoda napisał:
E, e, e!!! Wypraszam sobie.
Ja uważam, że Japonki są naprawdę pięknymi kobietami. Może do Polek brak im czegoś, ale na pewno czegoś niewielkiego. :twisted:

Owszem niektóre są naprawdę piękne , ale niektórym brak jednej małej rzeczy - kobiecości :) hehe

krówka
czytałam, że gorillaz mają się rozpaść jak i nakręcić kreskówke. Nie wiem czy najpierw się rozpadną czy najpierw nakręcą i czy jedno wyklucza drugie ale tak czytałam :)

Eggz Eye
To jest chyba jednak prawdziwa PLOTA... Wink2

Przejdź do forum: