Zobacz temat

Adventure Zone - Przygodówki od A do Z » Help! Jak to przejść, jak uruchomić? » Help - Tytuły od M do S
Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Problem z uruchomieniem Machinarium
Kami
W przypadku problemu z uruchomieniem gry.

Make sure your hardware acceleration in Flash Player is disabled:
1. Right click (or ctrl click on a Mac) on the screen.
2. Choose settings.
3. Click on the icon in the bottom left corner.
4. Make sure the hardware acceleration box is unchecked.

Try to run the game in window mode (fullscreen: off).

Trzeba kliknąć PPM na ekranie gry, wybrać ustawienia (settings...), kliknąć na ikonę w lewym dolnym rogu i upewnić się, że okienko... hm, przyspieszenia sprzętu (hardware acceleration) nie jest zaznaczone.

Następnie uruchomić grę w oknie - tryb pełnoekranowy wyłączony (fullscreen: off).

Edit:
A dokładnie wygląda to tak - PPM na ekranie gry > Ustawienia... > pojawi się okno Ustawienia Programu Adobe Flash Player, a lewa dolna ikona przedstawia ekran z pędzlem. Kiedy na nią klikniesz pojawia się okienko z opcją Włącz przyspieszenie sprzętowe, które trzeba odznaczyć.
Edytowane przez Kami dnia 14.07.2010 23:54

Matesko
Nie chcę przerywać świątecznego relaksu :), ale...

Napiszę tutaj, chociaż chodzi mi o jakiś błąd techniczny. Machinarium zainstalowałem i drącymi łapami uruchomiłem... Niestety, jak dochodzi do menu, gra się wiesza/nie działa/chodzi wwwwwwooooooolllllno/słychać tylko dźwięki/znów się wiesza.
Na oficjalnej stronie (http://machinarium.net)est zagadnienie: "The game run really slow sometimes... What should I do?" Okej, to może być to. Ale... nie czaję tego tekstu. Pulpit, PPM, właściwości... i jaka ikona? Lewy dolny róg? Hęę?
Pomóżcie, chciałbym sobie pograć, jak mam czas. Sad

Matesko
Aa, na ekranie gry?... A ja "screen" odebrałem jako pulpit, działa wszystko, dzięki. Grin

Evillady
Hmmm może wyłączenie przyspieszenia sprzętowego rozwiązałoby problem z labiryntem opisany w innym temacie...
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

Kami
Jeśli labirynt się zacinał to może. Ja też miałam problemy z tym etapem. Tak samo jak układanki w arkadii. Przechodziłam przez labirynt dwa razy, zostawiłam na następny dzień i dopiero wtedy udało mi się przejść, ale też za drugim razem. Ja to przechodziłam na szybkość - ja ich ubiję, zanim oni mnie. Wink2 A utrudnieniem, ale i ułatwieniem było to, że trzeba było stanąć w bezpośredniej linii z przeciwnikiem.

Evillady
Labirynt się nie zacinał tylko Panopek za bardzo popylał. Grin

jackowsky
Chciałem sprawdzić ten sposób na labirynt, ale wcięło mi save'y. Ma ktoś może tuż przed podłączeniem się do głowy robota?

Evillady
Ja nie. :sciana: Ja w ogóle nic prawie nie mam na kompie po ostatniej awarii systemu, ale ktoś z użytkowników na pewno Ci pomoże. :)

Hellangel
Nie zakladam nowego tematu choc problem troche inny.Kasuja mi sie zapisy stanu gry, gralem kiedys, zapisalem i odstawilem gre, wczoraj postanowilem pograc, odpalam a tu tylko opcja nowa gra, no nic myslalem ze cos poknocilem i zaczalem gre od nowa, zapisalem i dzisiaj rano znowu to samo tzn brak zapisu.Czy ktos spotkal sie z czyms takim?

Ilcoron
Te problemy mogą wuynikać z kilku sytuacji. Najczęstsze z nich to:
- aktualizacja Adobe Flash Playera (staraj się zanim zaktualizujesz skopiować save'y w bezpieczne miejsce, zresztą to chyba najlepsze rozwiązanie na wszelkie obawy związane ze znikaniem zapisów stanu gry)
- złe ustawienia tegoż (za mała pamięc do zapisywania)
- działania CCleanera
- ustawienia Firefoxa

odsyłam do bloga twórców - Animaty Design: http://amanita-de...e-restart/
Edytowane przez Ilcoron dnia 06.09.2011 11:04

Przejdź do forum: