Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Największe rozczarowanie
mari185
Still Life 2 - Moim zdaniem można było dużo lepiej wykorzystać potencjał jedynki.

Syberia - Po takich zapowiedziach, recenzjach i wogóle myślałem, że to będzie coś naprawdę wspaniałego, jednak Gray Matter i seria Runaway (nie chodzi mi oczywiście o stronę techniczną) biją tą grę jak dla mnie. Mimo to nie wiem czy nazwać to rozczarowałem, ot przyjemna przygodówka, wszystko na swoim miejscu i warto zagrać ale jak dla mnie bez jakichś super rewelacji.

Black Mirror 1 - Przeszedłem całą i gra była bardzo fajna ale zakończenie to jakaś pomyłka... Tak mnie zdenerwowało, że aż muszę się tym podzielić w rozczarowaniachWink2

Zegarmistrz - Gra wogóle nie przypadła mi do gustu, całe szczęście kosztowała całe 5 złociszy, może kiedyś ją skończę ale na razie mam kilka świetnych tytułów do ogrania.

Na obecną chwilę nic więcej nie przychodzi mi do głowy.

Jeziu5
Myślę, że do nieszczęsnej listy moich rozczarowań mogę dodać Dead Mounteenr's Hotel. Naprawdę wiele obiecywałem sobie po zapowiedziach gry - atmosfera odcięcia od świata, hotel w górach, lawina, morderstwo... Nie przejmowałem się zbytnio słabymi recenzjami zagranicznych serwisów. Przecież ta gra nie może być aż tak zła - myślałem. Jak się okazało może. Nudna rozgrywka, przeplatana beznadziejnymi zręcznościówkami. Szumnie zapowiadana lawina pojawia się półgodziny przed końcem gry,
Spoiler :: Pokaż
a do morderstwa tak naprawdę nigdy nie dochodzi.
O zakończeniu przez litość nie wspomnę.

Naprawdę szkoda tej produkcji, bo miała duży potencjał. Sam hotel został świetnie zaprojektowany i myślę, że gdyby tej grze poświęcić jeszcze z rok pracy mielibyśmy do czynienia z produkcja na co najmniej średnim poziomie.
Edytowane przez Jeziu5 dnia 24.03.2012 14:53

Toddziak
Podpisuję się pod tym, co napisał Jeziu. DMH było dla mnie strasznym rozczarowaniem, bo dużo się po niej spodziewałam. Niestety, nie wyszło.

A z rzeczy mniej przygodowych, to bardzo rozczarowało mnie zakończenie Mass Effecta 3. W sumie jak większość graczy Pfft

Szalony Kapelusznik
Przede wszystkim pragnę na wstępie wszystkie koleżanki i kolegów powitać jako, że jestem nowy na tym zacnym forum. Co do tematu zaś - dla mnie jednym z największych rozczarowań była gra Alter Ego, znanej i cenionej firmy Future Games. Spodziewałem się, że twórcy ''Black Mirror'' uraczą mnie po raz drugi znakomitą historią z dreszczykiem, tymczasem nie jest najgorzej choć krótko i zdecydowanie poniżej oczekiwań.
Edytowane przez Szalony Kapelusznik dnia 25.06.2012 18:24

Kami
Co wy ludzie macie do Alter Ego Pfft2 To jest bardzo dobra gra i solidna przygodówka.

Chociaż ja nie miałam żadnych oczekiwań, bo dopiero po fakcie dowiedziałam się dlaczego trochę szumu o tej grze było. Grin Still, bardzo dobrze Alter Ego wspominam i za każdym razem dziwię się na takie zawody.

Szalony Kapelusznik
Napisałem, że nie jest najgorzej, ale jednak spodziewałem się czegoś dużo lepszego i dłuższego. Szkoda, że gra nigdy w Polsce nie miała swojej premiery.
Mój przygodówkowy top: Gabriel Knight , Black Mirror, Syberia, Runaway, Leisure Suit Larry (serie), Broken Sword I & II, Still Life I, Phantasmagoria, Atlantis: The Lost Tales, Jack Orlando.

Kami
Tak samo jak The Abbey, Yesterday, The Book of Unwritten Tales. Wink2 Może ktoś jeszcze puści w cyfrowej dystrybucji, tak jak teraz będzie Morgane.

A co do zawodów - wspominałam już Jurassic Park? W tym temacie chyba jeszcze nie, ale to jest zdecydowanie jedna z najgorszych gier ostatnich lat. Pfft2

Jeziu5
Nie wspominałaś, ale w dało się wyczytać to z twojej recenzji Wink2

kamiko
Syberia - fabuła szczątkowa, nic ciekawego do odkrycia w głównym wątku.

A New Beginnig - http://www.omegal...nning.html

Rincewind
Sorry, że offtopicznie, bo to nie przygodówka, ale widząc taką nazwę tematu po prostu nie mogę nie wspomnieć o Mass Effect 3. Bywają gry rozczarowujące, ale generalnie żadnej nie udało się przyprawić mnie o zionącego doła na tydzień, ostry w***w na miesiąc, a poczucie rozczarowania na dwa. Aż do trzeciej części Efektu Masy. Kto słyszał, jaki fan rage wywołało zakończenie, ten wie dokładnie o czym piszę :) .

Jutro wychodzi Extended Cut - ciekawe, czy coś ono zmieni. Nie nastawiam się za bardzo na wszelki wypadek.
Profesor Okrutnej i Niezwykłej Geografii, NU

Evillady
HyHy kochane pieniążki dajcie nam gracze, to Wam damy właściwe zakończenie. I'm lovin' it. MrGreen
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

Szalony Kapelusznik
Rincewind napisał/a:
Sorry, że offtopicznie, bo to nie przygodówka, ale widząc taką nazwę tematu po prostu nie mogę nie wspomnieć o Mass Effect 3. Bywają gry rozczarowujące, ale generalnie żadnej nie udało się przyprawić mnie o zionącego doła na tydzień, ostry w***w na miesiąc, a poczucie rozczarowania na dwa. Aż do trzeciej części Efektu Masy. Kto słyszał, jaki fan rage wywołało zakończenie, ten wie dokładnie o czym piszę :) .

Jutro wychodzi Extended Cut - ciekawe, czy coś ono zmieni. Nie nastawiam się za bardzo na wszelki wypadek.

Zgadzam się co do zakończenia, ale jednak gra jako całość jest dobra. I tak jedynka jest najlepsza z całej serii jak dla mnie :) dziwi mnie ta wtopa z zakończeniem u Bioware. W takim Baldur's Gate 2: ToB czy KotOR zakończenie rwało suty Grin
Edytowane przez Szalony Kapelusznik dnia 26.06.2012 00:53
Mój przygodówkowy top: Gabriel Knight , Black Mirror, Syberia, Runaway, Leisure Suit Larry (serie), Broken Sword I & II, Still Life I, Phantasmagoria, Atlantis: The Lost Tales, Jack Orlando.

Rincewind
Szalony Kapelusznik napisał/a:

Zgadzam się co do zakończenia, ale jednak gra jako całość jest dobra. I tak jedynka jest najlepsza z całej serii jak dla mnie :) dziwi mnie ta wtopa z zakończeniem u Bioware. W takim Baldur's Gate 2: ToB czy KotOR zakończenie rwało suty Grin

Prawda, chociaż jak dla mnie nawet nie licząc zakończenia trójeczka jest najsłabsza z serii, ale i tak bardzo dobra. Niektóre sceny genialne. Tym bardziej boli te ostatnie 10 minut. Chyba że prawdziwa się okaże teoria indoktrynacji, chociaż aż boję się w to wierzyć :) .

Evillady napisał/a:
HyHy kochane pieniążki dajcie nam gracze, to Wam damy właściwe zakończenie. I'm lovin' it. MrGreen

Extended Cut będzie do pobrania za darmo. Pytanie, czy coś zmieni.

Evillady
Nie ma nic za darmo. :)
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

Rincewind
Evillady napisał/a:
Nie ma nic za darmo. :)

Też wyznaję tę filozofię życiową, więc pozwól że ujmę to inaczej: Za Extended Cut zapłaciły młotki płacące prawdziwym $$ za pukawki w multiplayerze :)

Holy_Wood
Witam na forum.

Syberia - dla mnie surrealistyczna, dziwaczna papka z wieloma kiepskimi zagadkami i za długimi, nudnymi dialogami z jeszcze dziwaczniejszymi postaciami.

Broken Sword The Shadow of the Templars - w za dużej mierze przegadana produkcja. W takim Runaway od razu wskakujemy do akcji, a tutaj ciągle tylko gadamy, gadamy i gadamy. Pod koniec trochę się rozkręca z akcją i zagadkami, ale to już za późno.
Edytowane przez Holy_Wood dnia 07.09.2014 22:17

wredny
A dla mnie ogromnym rozczarowaniem był broken sword 5 nuda nuda powtórzone pomysły z jedynki głupie zagadki nie wciągająca i momentami bez sensowna fabuła .
a co do bs 1 moim zdaniem to jedna z naj lepszych przygodówek w ogóle.

Przejdź do forum: