Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
Oceń The Secrets of Atlantis - The Sacred Legacy
1 1 0%[0 głosów]
2 2 0%[0 głosów]
3 3 100%[2 głosów]
4 4 0%[0 głosów]
5 5 0%[0 głosów]
Głosów ogółem : 2
 Drukuj temat
The Secrets of Atlantis - The Sacred Legacy
Evillady
Przyjemnie się grało, miło spędziło się czas, ale to nie jest gra, która zapada w pamięć na dłużej. Od kolejna poprawnie zrealizowana produkcja, której nie można wytknąć jakichś rażących błędów. A jednak jest to jedna z tych gier, w które gra się całkiem miło... póki się gra. A jak już się ją skończy, to bez żalu odkłada się na półkę. Nie mogę powiedzieć, że to przeciętniak. Rozgrywka oferuje kilka ciekawych rozwiązań, fabuła potrafi wciągnąć, ale też zdecydowanie nie jest to produkcja, która rzuca na kolana. Jeśli ktoś będzie miał okazję kupić w promocji, albo dostanie w prezencie, wówczas warto. Jeśli jednak dysponuje się ograniczoną ilością środków i trzeba wybrać, w którą grę zainwestować, wówczas ten tytuł można sobie spokojnie zostawić na później.
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

Madzius888
Bardzo mi się spodobała ta gra ze względu na wspomniany przez Evil złoty środek - jak dla mnie idealnie wyważone połączenie przedmiotowych i pozainwentarzowych. Nie za łatwe i nie za trudne - przeszłam z przyjemnością. Strasznie fajna też była opcja rozwiązania zagadki "schodkowej" na dwa sposoby.

Co zdecydowanie mi się nie podobało i zresztą przeszkadzało w grze to brak przybliżania na obszar zagadki - jak raz machnęłam myszką podczas Sudoku to potem przez 10 minut szukałam, co w ogóle przypadkowo przestawiłam.

Spojlery:

Spoiler :: Pokaż

Nie przypadł mi też do gustu pierwszy etap w Zeppelinie - gaz wycieka chyba z kilkunastu miejsc naraz, a my tamujemy jedno i koniec :))
Aha - co do wspomnianego buga, to wystarczy podać list boyowi i podpalić kosz jeszcze raz z drugiej strony.

Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

Przejdź do forum: