Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
NI.BI.RU - zatknąłem się w bunkrach
AleX Under
Zamierzenia przejścia gry bez solucji legły w gruzach w niemieckich bunkrach, w kopalni. Jak mam wysadzić tą cholerną ścianę za żelazną szafą? Włożyłem tam dynamit, lont za krótki. Wracam więc po drugi i wyrywam zeń lont. Przywiązuje go, podpalam. Kawałek ściany się wysadza. Ide po kolejny dynamit, ale już go tam sie nie da wepchnąć. Co mam dalej robić? Pokój, w którym "coś" stało już odwiedziłem, jest tam palnik, w którym nie ma nafty (i nie mam pojęcia, co z nim zrobić). Mam dynami, pułapke na szczura (nie mam pojecia, na co), magnes na nitce (też nie wiem po co), zapinke, kluczyki niemieckiego żołnierza i pewnie coś tam jeszcze. Help!

PS. W niektórych miejsach widać w lewym górnym rogu jakiś przedmiot z ekwipunku. Co to oznacza?
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

Hardcore
Kurde widze że gra jest naprawdę trudna jeżeli już druga osoba potrzebuje pomocy. Chyba poczekam zanim się za nią wezmę.
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

AleX Under
Mylisz się, w większości jest dośc łatwa. Po prostu dwie osoby w nią graja i każdy się kiedyś zatknie :)

Z problemem Yody poradziłem sobie w pół godziny, więc nie jest tak źle ani ze mną, ani z grą.
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

Eggz Eye
---------- 12:38 26.12.2005 ----------

Ja się po prostu nie przyglądałem temu obrazkowi kota... więcej nic nie powiem. I też Ody utknąłem w tym momencie ze ścianą. Sad Za jasną cholerę nie wiem co tam zrobić...

---------- 13:40 ----------

Ten problem mam już za sobą. Ale jest następny. Jak otworzyć sejf?? Muszę tam wpisać jakiś kod... Więcej nie powiem, aby nie psuć zabawy innym. :wink:
Wskazówka dla Odi'ego. Wyjdź na główny korytarz i obejrzyj sobie rury. :wink:
img48.imageshack.us/img48/3410/images2xb.jpg

AleX Under
No i co z tego wynika? Ruru obejrzałem już jakis czas temu (teraz są nieaktywne) i nie wiem, jaki to ma z tym związek. Mówił, że odpowadzają powietrze? No i co? Mam przekręcić jakiś zawór? Wszystkie nieaktywne. Jakbyś mógł, to jak ktoś się pyta, co ma zrobic, to zamiast rzucaż zagadki rzucaj całą odpowiedź, krok po kroku, co trzeba zrobić.
Wink2

EDIT:

Heh, już sobie poradziłem wczoraj. Po prostu myslałem, że mam zrobić cos z rurami, a nie patrzeć pod nie :) Ale rozwiązanie tej zagadki mnie mocno zniesmaczyło :/

Eggz Eye
Wyjdź do głównego korytarza w bunkrze i popatrz na szczurzą dziurę. Podstaw pułapkę i złap szczura, a potem wepchnij do szczeliny. To jest proste.
img48.imageshack.us/img48/3410/images2xb.jpg

Sad pomocy jestem w tym bukrze ale nie mam pułapki na myszy gdzie jej szukać pomocy

mendosa
Pułapkę musisz samodzielnie skonstruować:
Zajrzyj tutaj.
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

:) DZIĘKUJE BARDZO!! ZA POMOC

jak otworyć sejf? skąd mam wziąć cyfry?? rozgrzane żelazko mam użyć na dzienniku ale nie działa... pliska help me :/

mendosa
Sprecyzuj, który sejf. I zajrzyj do solucji, linki wcześniej w temacie. :cyclop: .
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

phantasm
Ciekawi mnie czy jest jakaś szybka metoda przejścia kulek - męczyłem się nad tym chyba łącznie 3 godz w 3 dni. Wystartowałem od najmniejszego okręgu a potem po kolei układałem kulki w kierunku zewnętrznym, na końcu miałem kłopot (krótko) - musiałem użyć przedostatniego okręgu. Czy są inne metody ułożenia kulek? np od zewnątrz

Cez
Hej Wink2

Czy ktos moglby wysłac mi save'a z NIbiru z rozwiązana zagadką? (Zdjecie ponizej) Zacialem sie przy tym pare miesiecy temu, zdazyłem odinstalwoac grę, ale chciałbym do niej wrocic. Nie chcę przechodzic tego od nowa.. hmm.. Ma ktos save'a z tym? Zreszta.. probowałem kiedys to rozwiazac korzystajac nawet z solucji i nie dało rady :| NIe mam pojecia jak sie te kulki ustawia...

Bardzo prosiłbym o save'a na adres cezar@tcz.pl

img213.imageshack.us/img213/2663/image2er0.jpg

i przy okazji witam Wink2 Na tę strone wchodze od bardzo dawna, poznałem ja dzieki BlackPredatorowi, pozdrawiam Wink2

Pozdrawiam rowniez Zebiusa i Kasię Trent Grin
Edytowane przez Cez dnia 04.02.2007 00:31

drozda
Cez napisał/a:
Czy ktos moglby wysłac mi save'a z NIbiru z rozwiązana zagadką?

Pierwsze primo - witamy serdecznie :).

Drugie primo - sejwy wysłane Grin (pozostaje tylko teraz kwestia czy zadziałają :)).
Edytowane przez drozda dnia 04.02.2007 00:55
Hmm... jestem gdzieś tam :browar

Cez
DZIĘKI Grin

Wszystko działa, wielkie dzieki :) Wreszcie rozwiązałem tę cholernie makabryczna zagadke, zeby nie bylo - przy pomocy solucji Grin Waszej solucji, w innych bylo jakos to niezrozumiale napisane.

Dzieki, mam nadzieje,ze dzis w koncu dobrne do finału Nibiru.

Gra generalnie nie wciagneła mnie tak jak Black Mirror. Hmm.. moze zakonczenie mnie mile zaskoczy.. albo jeszcze bardziej rozczaruje Wink2 Napisze jak ukoncze. Teraz czekam na Black Mirror 2 :)
img134.imageshack.us/img134/7703/serialepk4.gif
img404.imageshack.us/img404/7338/gryea6.gif
Oficjalna polska strona o serii Tomb Raider >> www.laracroft.pl

Matt
Ej, najpierw będzie Reprobates, BM2 najwczesniej w 2008 Wink2

Cez
ooo.. no własnie Grin Kiedys czytałem cos o tym

http://www.reprobates-game.de/content/news.php?lang=2&id=0

nie moge sie doczekac :)
img134.imageshack.us/img134/7703/serialepk4.gif
img404.imageshack.us/img404/7338/gryea6.gif
Oficjalna polska strona o serii Tomb Raider >> www.laracroft.pl

DrSpike
Witam! :)
Utknalem w bunkrach przy sejfie... Mam juz kod do niego uzywam(tak jak jest napisane w poradniku...) i nic. Nie wiem co moglbym jeszcze zrobic wiec prosze Was o pomocGrin

Pozdrawiam.
Edytowane przez DrSpike dnia 05.10.2007 21:43

Madzius888
A kluczyk do niego masz? :)
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

DrSpike
Mam kluczyk a raczej mialemWink2 Mam przed soba sejf i musze wpisac jakos kod, wpisuje i nicSad

Przejdź do forum: