Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Adventure Zone
qbrex
Co myślicie o naszym zinie? Ja nie jestem redaktorem od dawna, ale niemalże od początku mojej przygody z komputer przeglądam AZ.
A Wy? Co chceilibyście zmienić i jak nas oceniacie?
Poszukujemy osób chętnych do współtworzenia Adventure Zone, każda pomoc będzie mile widziana. Zainteresowanych proszę o kontakt przez PW lub e-mail.

Eggz Eye
Ja także nie jestem długo z AZ. Ale już się w nim zakochałem i tak mi pewnie pozostanie. Kiedy byłem troszeczkę młodszy to czytałem pierwsze numery AZ i marzyłem aby zostać redaktorem, albo żeby chociażby pełnić jakąkolwiek funkcję. I moje marzenie się spełniło. Jestem redaktorem i dobrze mi z tym. :)
img48.imageshack.us/img48/3410/images2xb.jpg

daz
Heh, tak, to ja zaglosowal, ze mogloby byc lepszePfft
wszyscy spiewaja, wszyscy klaszcza w dlonie
img509.imageshack.us/img509/3741/avat7xv.jpg

drozda
Zawsze może być lepsze. Tylko, że jak dobrze Daz wiesz do tego potrzeba więcej redaktorów i ludzi chętnych do pomocy. A to jest niestety od jakiegoś czasu naszą bolączką Sad Może z falą nowych gier przygodowych pojawią się i oni?

A co do ankiety to myślę, że to dobry pomysł. Ale oczywiście z wiadomych względów sam się nie będę wypowiadał Wink2
Hmm... jestem gdzieś tam :browar

Eggz Eye
Miejmy nadzieję, że z falą nowych gier przygodowych pojawią się nowi redaktorzy. Przydałaby się nowa krew maniaków gier przygodowych. Tylko ciekawe gdzie się szwędają starzy redaktorzy??

Hardcore
Ja tam nigdy nie czytałe żadnych zinów itp. Do AZ zapisałem się ot tak ,,może się uda". Współpracowałem wtedy z serwisem www.serwis-komiksowy.pl gdzie umieszczałem streszczenia komiksów. A że później zacząłem pisać recki gier to jakoś tak zostało. Chociaż patrząc z perspektywy czasu pierwsze teksty które skrobnąłem są naprawde przeciętne. Mam nadzieje że za kilka lat będe mógł tak powiedzieć o tych które pisze teraz. Będzie to oznaczać że cały czas się rozwijam heheheh Grin Grin Grin
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

AleX Under
drozda napisał:
Zawsze może być lepsze. Tylko, że jak dobrze Daz wiesz do tego potrzeba więcej redaktorów i ludzi chętnych do pomocy. A to jest niestety od jakiegoś czasu naszą bolączką Sad Może z falą nowych gier przygodowych pojawią się i oni?

Niestety, wątpię (ach ta dzisiejsza młodzież itd.). To nie jest sprawa tematyki, zobacz chociażby Action Maga i dowolnego maga w nim. W dzisiejszych czasach już się nikomu nie chce pisać Sad

Ogólnie AZ wymiata, ale stare numery miały lepszy klimat. Wszystko zaczęło się psuć, kiedy dołączyłem do grona redakcji, tak mi się wydaje :) Swoją drogą, pamiętam swoje początki (omg, moje teksty to była tragedia) i, że rozpętałem parę niezłych kłótni :) Ech stare dzieje... będzie mi brakować medytowaniua dwuie godziny nad rozpoczęciem recenzji (krzesło - woda - woda - kibel - woda - krzesło - walenie głową w biurko - woda - kuchnia - druga woda - kibel itd.), bo przerzuciłem się do Strefy 51 i jestem korektorem :)
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

drozda
Odydoz napisał:
Niestety, wątpię (ach ta dzisiejsza młodzież itd.). To nie jest sprawa tematyki, zobacz chociażby Action Maga i dowolnego maga w nim. W dzisiejszych czasach już się nikomu nie chce pisać Sad

Tak to już jest z dzisiejszą młodzieżą. Zwykle po kilku miesiącach/tygodniach współpracy zaczyna ich to nudzić i dają sobie spokój Sad

Odydoz napisał:
...stare numery miały lepszy klimat.

Możliwe. Tylko, że tak mówi się również w odniesieniu do CDA, starych gier itp. Zwykle to co było kiedyś wydaje się lepsze, bardziej klimatyczne itp. Cóż z czasem wszystko się zmienia.

Odydoz napisał:
Wszystko zaczęło się psuć, kiedy dołączyłem do grona redakcji, tak mi się wydaje :)

Z tym bym się nie zgodził. Na pewno wprowadziłeś pewne ożywienie Wink2

Hardcore
Odydoz napisał:
drozda napisał:

Ogólnie AZ wymiata, ale stare numery miały lepszy klimat. Wszystko zaczęło się psuć, kiedy dołączyłem do grona redakcji, tak mi się wydaje :) Swoją drogą, pamiętam swoje początki (omg, moje teksty to była tragedia) i, że rozpętałem parę niezłych kłótni :) Ech stare dzieje... będzie mi brakować medytowaniua dwuie godziny nad rozpoczęciem recenzji (krzesło - woda - woda - kibel - woda - krzesło - walenie głową w biurko - woda - kuchnia - druga woda - kibel itd.), bo przerzuciłem się do Strefy 51 i jestem korektorem :)

Pieprzenie pieprzenie. Tak samo jak kiedyś CDA miało lepszy klimat redaktorzy byli fajniejsi itp.
Dla mnie AZ cały czas się rozwija i to na dobre o czym świadczy nawet stronka i forum.
Ziny powstają ciągle ponieważ ludzie ćwiczą w ten sposób pisanie (i dobrze bo poziom ortografii w Polsce jest tragiczny). W skrócie wiąże przyjemne z pożytecznym. A tam ide spać .... Grin

Qler.pl
To jest jedno z najstarszych zinow na coverze, tak wiec forma musi zmieniac, nie mozna tkwic caly czas w tym samym. Ale trzeba powiedziec, ze wczesniej ludzie chetniej wspoltworzyli AZ (chociazw sumie nie wiem jak jest obecnie).
Piosenka chomikow: dibddididididu diddadididu dibiribidibu didadidididu

Moze Was to zdziwi, ale ostatnia przygodowka, ktora wywarla na mnie wrazenie bylo Black Mirror

drozda
Qler.pl napisał:
To jest jedno z najstarszych zinow na coverze, tak wiec forma musi zmieniac, nie mozna tkwic caly czas w tym samym. Ale trzeba powiedziec, ze wczesniej ludzie chetniej wspoltworzyli AZ (chociazw sumie nie wiem jak jest obecnie).

Na dzisiaj redakcja liczy sobie 5 osób stale tworzących AZ. Info w dziale redakcyjne na stronie. Jak widzisz nie jest nas (jak na razie Wink2) za dużo, ale mam nadzieję że z wprowadzeniem strony w pełne obroty ta sytuacja się zmieni :)

A co do chęci to na redaktorów narzekać nie mogę, choć tekstów zawsze pisać można więcej Pfft

daz
Hehe, wg mnie to wyglada tak, ze po prostu wszystko sie zmienia razem z naczelnymi. Kazdy to robi po swojemu i naprawde czuc roznice miedzy numerami robionymi przez inne osoby. A co jest najlepsze, to juz subiektywna opinia oczywiscie:)
wszyscy spiewaja, wszyscy klaszcza w dlonie
img509.imageshack.us/img509/3741/avat7xv.jpg

Eggz Eye
Tu masz daz rację. Ale drozda i tak jest dla nas dobrym redaktorem. :wink:

Hardcore
drozda jest jak nasz drugi papa hehe Grin Grin

Eggz Eye
---------- 15:08 23.12.2005 ----------

Papa drozda. Nowy nick?? Lol

---------- 01:04 27.12.2005 ----------

Raczej drozda nie skorzysta z tego nicka... Grin

Hardcore
Witam młodego Padawana z tym większą przyjemnością że masz dobry gust dotyczący gier :)

drozda
n3gative napisał:
Witam.

Witam i od razu zapraszam do tego działu :)

n3gative napisał:
Strona pod względem graficznym, 'nie jest najlepsza', no ale fatalnie też nie jest. Trzeba by było nad tym popracować w myśl powiedzenia "jak cię widzą, tak cię słyszą".

Cóż, grafikiem nie jestem niestety, więc wygląda to jak wygląda. Mam nadzieję, że w miarę rozwijania się znajdziemy jakiegoś webmastera, który wyręczyłby mnie z opieki technicznej nad stroną :)

n3gative napisał:
Widać nakład sił włożony w rozwój strony, ciekawe artykuły ( jestem pewien, że ich ilość będzie systematycznie rosła ), atrakcyjny konkurs ^, - oraz sympatyczna obsada forum czynią z tego serwisu ciekawą cząstke internetu.

Co do nowej krwi, nie martwcie się ! Są tacy ludzie, tylko albo wstydzą się powiedzieć, że wolą Broken Sworda od Quaka albo nie wiedzą o istnieniu tego serwisu :-).

Staram się reklamować jak tylko się da. Jeżeli chcesz pomóc to zapraszam tutaj. Niedługo wyjdzie nowe CDA, więc liczę na trochę świeżej krwi na dniach Wink2

n3gative napisał:
Jakby co możecie na mnie liczyć

Jeden Twój tekst do konkursu już mam, nie ukrywam, że liczę na następne Wink2

drozda
n3gative napisał:
Ten tekst do konkursu jest cienki i musze go poprawic znacznie :f Pisalem go w pół godziny, gdyż musiałem iśc do kościoła, a nie mogłem pozostawic tego bez odzewu Sweet.

wiecie może dlaczego skasowało mi się z klawiatury małe Ć :) ?

Ok, to zostawiam go do oceny na później :)

Ester
drozda napisał/a:
Cóż, grafikiem nie jestem niestety, więc wygląda to jak wygląda. Mam nadzieję, że w miarę rozwijania się znajdziemy jakiegoś webmastera, który wyręczyłby mnie z opieki technicznej nad stroną :)

Ja się trochę znam na html-u, ale wątpię, żebym coś tu dał radę zrobić. Strona AZ jest ok, tylko grafika trochę "szara". Mam na myśli to, że wszystko jest albo w prostokątach z ciemnozielonymi gradientami, albo na białym tle. Sam jestem laikiem w grafice, ale jakieś pół roku temu udało mi się stworzyć w Photoshopie coś takiego: fianna.yoyo.pl/tmp/buttonforum.gif. Tu też są zielone gradienty, ale bardziej złożone i z małym obrazkiem/symbolem na końcu. Nie żebym chciał się wepchnąć na grafika, jak już wspomniałem, nie znam się na tym.
n3gative napisał/a:
wiecie może dlaczego skasowało mi się z klawiatury małe Ć :) ?

Nie wiem, ale mój kumpel miał podobny problem. :)
Fianna 4ever || TLJ 4ever || AZ 4ever :)

Byle do 14 lipca... Bosz (znów czekam SuperBad )

Przejdź do forum: