Zobacz temat

Adventure Zone - Przygodówki od A do Z » Help! Jak to przejść, jak uruchomić? » Help - Tytuły od M do S
Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Problem z gra Sherlock Holmes kontra Kuba Rozpruwacz
adamco
Witam !!

Kupiłem oryginlaną grę. Po jej zainstalowaniu ( zgodnie z instrukcją ) gra nie uruchamia się. Pojawia się okienko z komunikatem

o nastepujacej treści : "program game. exe przestał działać ." Mój komputer spełnia wszystkie wymagania sprzętowe. Proszę

o pomoc !! Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Madzius888
Przestał działać? To jakby wygasła licencja, a to niemożliwe...

Może spróbuj na chwilę zmienić datę w systemie i zobacz, czy to to.
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

SilverMoon666
Ja miałam podobnie pożyczyłam grę a ładowała mi się tak długo,że po prostu wyłaczyłam , i gra u mnie też nie chce się włączyć.Czekałam z 30 min na załadowanie.
Zapraszamy do naszego Częstochowskiego Bractwa LARP-u!

Forum:
www.bractwo-larpu...

Nasz pierwszy filmik z LARP-a
http://www.youtub...JSJxvAqPs4

Madzius888
A z tego samego powodu?
Czy może komunikat jest inny? Jak dokładnie brzmi?
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

SilverMoon666
Nie ma żadnego po prostu się nie chciało załadować.Nie wiem jak z wymaganiami ale minimalne spełniam.
Zapraszamy do naszego Częstochowskiego Bractwa LARP-u!

Forum:
www.bractwo-larpu...

Nasz pierwszy filmik z LARP-a
http://www.youtub...JSJxvAqPs4

Evillady
Próbowaliście instalować na kompie o innej konfiguracji? To najprostrzy sposób, żeby ustalić, czy wina leży po stronie sprzętu.
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

kubush
Witam
Miałem taki sam problem pod Vistą, zainstalowałem na innym komputerze z XP i śmiga bez problemu.
pozdrawiam

Kami
Oczywiście jako polak po szkodzie radzę zainstalowanie nowych sterowników. Grin

adamco
Sprzedawca zamienił mi płytkę i działa. Choć i tak trzeba troszke dłużej poczekac by ruszyło. Wsciekły byłem tym bardziej że tego samego dnia w innym sklepie kupiłem Sherlocka Hlmsa kontra Arsene Lupin i działał bezproblemowo. Także właściwie to niewiem czy sama zamiana płyty pomogła bo ja nic nie zrobiłem, czy akurat bw dniu kiedy chciałem go odpalić "miał wolne ":) i sie zbuntował...

TexMurphy
No i dziś przyszła kolej na mnie.... Komunikat standardowy:

"Wystąpił problem z aplikacją game.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty."

Ależ, kur..., nic a nic nie szkodzi...
ostatnio ukończona gra: Edna&Harvey: Harvey's New Eyes
obecnie gram: Deponia

"Jeszcze trochę, a każdy będzie musiał kupować oddzielny chleb dla każdego członka rodziny - i rejestrować go na stronie piekarni, żeby mogła monitorować, czy nie podzielił się przypadkiem z kim innym." Fitz

Kami
Hm, a to ciekawe.

Rozumie, że spełniasz wszystkie wymagania, masz nowe sterowniki, próbowałeś uruchamiać ze zgodnością z... itp? Wink2

TexMurphy
Ciekawsze jest to, jak... rozwiązałem ten problem, bo jednak udało mi się to zrobić Otóż zainstalowałem grę na laptopie żony (tam oczywiście ruszyła) i następnie przegrałem z niego rzeczony plik game.exe na swój komputer. I gra... zadziałała. Nic z tego nie rozumiem... Jak widać wszystko jest ok - system, sprzęt, sterowniki, tylko przy samej instalacji na moim komputerze plik game.exe instaluje się w taki sposób, że potem nie działa.
Edytowane przez TexMurphy dnia 06.11.2012 22:08

"Jeszcze trochę, a każdy będzie musiał kupować oddzielny chleb dla każdego członka rodziny - i rejestrować go na stronie piekarni, żeby mogła monitorować, czy nie podzielił się przypadkiem z kim innym." Fitz

Kami
Shock Może to sprawa systemu? Na laptopie jest inny?

TexMurphy
Owszem, inny - Vista, ale ja mam najnormalniejszy Win XP, a w wymaganiach gry stoi jak byk: Windows XP SP2 [oczywiście - mam] / Vista.

Przejdź do forum: