Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Pokaż swój pulpit
kamiko
Mam manię uporządkowanego pulpitu - potrafię zmarnować mnóstwo czasu na dobór odpowiednich ikon i rozmieszczenie folderów.

img31.imageshack.us/img31/6645/odgn.th.jpg

Zaprezentujcie swoje!

Madzius888
Ja też szaleję z dostosowywaniem Sweet

Ale opłaca się mieć porządek :)

img263.imageshack.us/img263/8641/pulpitht.th.png
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

kamiko
Przybij piątkę, Madzius Grin

telipinus
porządek...bleee
"Nie podoba się to nie słuchaj, a kłamać nie przeszkadzaj" K. Jeskow

mendosa
U mnie od lat "Jeden człowiek, jeden komputer, jedno tło" Wink2 .

img46.imageshack.us/img46/5642/pulpitm.th.jpg

A porządek musi być i basta.
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

Kami
Hmm... to ja może nie będę pokazywać mojego, bo jeszcze ktoś będzie potrzebował sanitariusza, a tego bym nie chciała. Pfft2

Madzius888
xD
Tych w Zabrzu, ani zapewne w mieście Kamiko nie brakuje, więc pokazuj xD

(Taaa sanitariusz. Raczej dostaniesz OPR, a nie my tu zejdziemy Grin )

Jeden człowiek...?
To nie pozwalasz nawet najbliższym korzystać ze swojego komputera? Pfft

mendosa
Nie pozwalam. Mój ci on Wink2 . A od paru lat każda najbliższa mi osoba ma swoje PC, lub LT (albo i oba), więc nie ma problemu. Abstrahując już od tego, że większość wymięka, widząc boot managera zaraz za BIOS-em, a reszta widząc ekrany logowania któregoś z systemów. Mnie w to graj Lol .

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

telipinus
A ja widziałem ten pulpit w rzeczywistości realnej i muszę potwierdzić; porządek cholerny Pfft Pozdrawiam swoją drogą!!!

Kami
Nooo dobra Madzius... ale i tak trochę posprzątałam. Pfft
img9.imageshack.us/img9/4142/kamikowskipulpit.th.jpg

mendosa
Ech, artystyczny nieład, lekko mówiąc. Co prawda widywałem większy rozgardiasz, no ale nieźle Grin . Ja bym dostał zawału, musząc korzystać z takiego pulpitu, zresztą czasem dostaję, gdy ... e, zamknę się, bo jeszcze ... zupa będzie za słona Wink2 . Rekordzistą był znajomy z pracy, który zwiększał rozdzielczość (choć i tak już prawie ikon nie dowidział), bo się mu ikony nie mieściły, nigdy nie miałem dość czasu, aby je policzyć ... wariacja.

Telip - thx, i pozdrawiam tą samą drogą :) .

Madzius888
xD...
No ja nie wiem jak można na takim pracować Pfft Zamiast podzielić sobie ładnie na kilka tematycznych folderków, posortować skróty i do start->Programy czy coś xD
Sttrrrrraszne Pfft

Wystarczyło zaznaczyć wszystkie i właściwości - byłaby liczba Lol

telipinus
Kami - grasz w Icewind'a Grin i masz AMcGee's Sweet i nic nie mówiłaś

mendosa
@Madzius - zależy pod jakim systemem SuperBad .

Kami
A co miałam mówić? Że chodzę słodką dziewczynką, która tak tęskniła, że dostała choroby psychicznej, a teraz ma wielki nóż i jej rękoma zaszlachtowuję wszystko co się rusza? Czy może, iż zakochałam się w kocie z Cheshire, który ma krew na zębiszczach? xD
W Icewind'a nie gram, tak tylko chciałam coś odwinąć z folii i zainstalować. Pfft2 Przeszłam chyba z połowę, nie podoba mi się, że tylko łażę i tłukę, a przygody nic a nic... ale to było jakieś dwa miesiące temu.

Nie czepiać się mnie, przecież i tak posprzątałam... normalnie ledwo widać wieżę Pfft

telipinus
Nie no spoko, zawsze chciałem zobaczyć tę grę; a Icewind swoją drogą to przecież hack&slashRPG więc nie ma się co dziwić.

Kami
No... ja bym powiedziała, że to cRPG, po prostu dość beznadziejne i dane jako zapychać... coś jak Chronicles od Mystery. Wink2 Ale to już jak tam sobie uważasz. Pfft2

telipinus
a to mój nowy znaleziony wallpaper Grin

img34.imageshack.us/img34/6075/pupitac.th.jpg
Edytowane przez telipinus dnia 19.12.2009 20:02

SilverMoon666
tylko nie vistaBubu
Zapraszamy do naszego Częstochowskiego Bractwa LARP-u!

Forum:
www.bractwo-larpu...

Nasz pierwszy filmik z LARP-a
http://www.youtub...JSJxvAqPs4

Madzius888
Zaraz po piaskowym Orphaned Land zmieniłam na trochę pejzaży w technice HDR, potem przez cały drugi semestr była wioska z Draculi 3, a dzisiaj na tapetę wlazł mi słodziak :) Mam słabość do pand czerwonych :)

img341.imageshack.us/img341/4793/tapetkavy.jpg

Przejdź do forum: