Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
może się uśmiechniecie :3
kamiko
Jeśli można, to chciałabym serdecznie zachęcić do przejrzenia pasków komiksowych mojego autorstwa.

Tutaj jeden, na dobry początek Wink2 ---> http://mib.smackj...li-polish/

Tak wiem: nic specjalnego, nie umiem rysować, nie dorastam (wstawić nazwisko) do pięt... - już to słyszałam -_-

Ale jeśli - mimo to - ktoś z Was uśmiechnie się chociaż trochę, ucieszę się :)

Zajawkarz
no co Ty, bardzo ładne ..., ale domyślam się - może w jakimś stopniu ... sam pamiętam czasy jak uczyłem się rysować, przez ileś lat i nie bardzo mi wychodziło ..., po jakimś okresie rysunki nagle były naprawdę coraz lepsze ... a później stwierdziłem, że już nie bo uwarzałem, że coraz gorsze - przez przypadek bardziej zrozumiałem, że przy najmniej u mnie z rysowaniem jest jak z pokarmem - za młodu pomidorówka z ryżem, a później iwyłącznie z makaronem ... guzik pewnie kumacie co pisze i się nie dziwię - wróciłem właśnie po iluś drinkach, ale chciałem powiedzieć, że jeżeli ktoś się przykłada, brnie do przodu nie patrząc na nic, to po kilku latach można stwierdzić, że się jest lepszym i, że nie ma co sobie tak naprawdę zarzucać, bo po mimo całkowicie odrębnego zdania, ma się po jakimś czasie daleko gdzieś dawne zdanie o sobie / o swoim talencie .... bo w końcu to twoje ręce tworzą coś co nadaje szybko kształt a z fabułą historię ... - Wiem co mówię, mimo, że żadko mi wychodziło to co chciałbym, ale jakoś do przodu się gnało ... Wiem co mówię, bo w końcu bardzo spodobało mi śię to co ukazałeś i nawet jeżeli myślisz inaczej to świadczy tylko o twojej psyhice, która stawia duże poprzeczki, ale aby każdą przeskoczyć trzeba mieć czas i może odpowiednie warunki na trening...
Jeszcze raz powiem masz talen! - tzn. rękę do rysowania Twórz dalej i udostępniaj! - Nawet jak Ci nie wyjdzie nie myśl, że już wszystko stracone SuperBad ... Pleased
Edytowane przez Zajawkarz dnia 22.11.2009 00:56
www.info-newsy.pl/reklama/750x100-konkurs.jpg
Strona konkursu: tutaj!
Dwa serwisy informacyjne na 1-stronie: Info-Newsy.pl

Evillady
Mnie forma i styl rysunku podoba się bardzo. Masz talent! Historyjka na obrazkach mnie nie porwała, ale dawaj następne Stuk
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

Przemo
Czuję lekką nutkę fascynacji mangą. :]

kamiko
Bardzo się cieszę, że się podoba Sweet

Ostatnim razem, jak odważyłam się to pokazać, to tak mnie zbluzgano, że musiałam opuścić i porzucić forum Sad

Rysowanie jest dla mnie niezwykle frustrujące, więc unikam go jak tylko się da Sweet;

Link do strony jest w moim podpisie :)

niestety większość pasków jest po angielsku, jak ten tutaj http://mib.smackj...-too-late/ albo ten Grin http://mib.smackj...89/player/

tutaj jest archiwum http://mib.smackj...m/archive/

Paski można też obejrzeć tutaj http://szelenbaum...mic-strips

Z góry dziękuję za poświęcony czas :3
Mam nadzieję, że choć trochę poprawią Wam humor (tylko po to istnieją)

Przemo
kamiko napisał/a:
Ostatnim razem, jak odważyłam się to pokazać, to tak mnie zbluzgano, że musiałam opuścić i porzucić forum Sad

Będziesz wiedział, żeby następnym razem unikać forów dotyczących kółka różańcowego. :)

Tak na serio, to nie wiem co Ty tam pokazałeś, ale żeby od razu bluzgać. Przecież Twoje prace trzymają całkiem niezły poziom. My tu jesteśmy tolerancyjni, a co poniektórzy lubią też deczko absurdu i groteski . :) Oczywiście w odpowiednim stopniu. :)

kamiko
To było forum o starych grach XD

Nie wyśmiewaj się z kółek różańcowych! (*zwłaszcza, że w niektórych są łysi panowie w dresach* 0_o )

A pokazałam to, co Wam

Evillady
Przemo kamiko to Pani kamiko nie Pan kamiko Wink2
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

Przemo
Oooo, w takim razie przepraszam. Po temacie z Penumbrą od razu przyjąłem, że facet. :)

kamiko
A co to kobiety nie grają w Penumbrę? XD

SilverMoon666
Mnie osobiście pierwszy link nie rozśmieszył ale podobają mi się usta tej dziewczynki na ostatnim zdjęciu Yeah
A tych pozostałych jakoś nie chcę mi się patrzećPfft.Ale ogólnie mi się bardzo podoba:) Baardzo ładnie rysujesz
Edytowane przez SilverMoon666 dnia 22.11.2009 23:14

Przemo
kamiko napisał/a:

Naczytałem się wielu opinii na różnych forach i niemal 100% płci pięknej zadeklarowała się, że jednak nie sięgnie po tą serię. :) Ale miło "zobaczyć" wreszcie kogoś, komu elementy zręcznościowe i mroczny klimat nie są straszne :)
Edytowane przez Przemo dnia 22.11.2009 23:14

telipinus
a co to, płeć piękna też lubi 'straszne' klimaty; patrz: nasza Evillady SuperBad
"Nie podoba się to nie słuchaj, a kłamać nie przeszkadzaj" K. Jeskow

kamiko
Przemo napisał/a:
kamiko napisał/a:

Naczytałem się wielu opinii na różnych forach i niemal 100% płci pięknej zadeklarowała się, że jednak nie sięgnie po tą serię. :) Ale miło "zobaczyć" wreszcie kogoś, komu elementy zręcznościowe i mroczny klimat nie są straszne :)

Kiedy ja kocham takie klimaty jak Silent Hill, Fatal Frame (aka Project Zero) czy gry nawiązujące do prozy Lovecrafta XD

Chociaż przyznaję, że nie przepadam za elementami zręcznościowymi XD

SilverMoon47, nie chce Ci się patrzeć, ale Ci się podoba... XD Jasne...
Edytowane przez kamiko dnia 23.11.2009 00:07

Przemo
kamiko napisał/a:
Kiedy ja kocham takie klimaty jak Silent Hill, Fatal Frame (aka Project Zero) czy gry nawiązujące do prozy Lovecrafta XD

Według mnie druga część Silent Hilla jest najlepsza. Grając drugi raz bałem się jak przy niczym innym, zwłaszcza w zmienionym miasteczku, kiedy trzeba było przejść przez tunel z kratą zamiast podłogi i jakimiś monstrami. Jedyna gra, której zakończenie było w stanie mnie wzruszyć.

Z innych horrorów, ale posiadających dużo elementów zręcznościowych, polecam Clive Barker's Undying i Blair Witch Vol. 1

kamiko
Ja polecam Fatal Frame 2 - to jedyna gra, która sprawiła, że krzyknęłam ze strachu XD
(*wiem jednak, że wiele osób rezygnuje z przejścia, bo nie wytrzymuje nerwowo* - nawet w jakimś koreańskim horrorze, bohater mówił w pewnym momencie: "To straszniejsze niż Fatal Frame!" )

Kami
Geniuszowi Zła niedaleko do Zua, czyli generalnie podpada w klimaty Bundza i Pabla, a to moje klimaty. Grin Całkiem, całkiem, ale widać, że później się rozwinęłaś i humor jest lepszy niż na początku.

Białe gilgotanie do czego prowadzi? Grin A 101 zdradza pewne frustracje autorki... Wink2

kamiko
XD

Cóż...autorka jest osobą wielce nieszczęśliwą i nie zamierza się z tym ukrywać, ot co.

kamiko
Ten jest po polsku! Grin

Jeszcze ciepły!

img694.imageshack.us/img694/960/lizak.th.jpg

Przejdź do forum: