Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Nowe AZ, i błędy
kassiopestka
Sekunde, bo jakis lewy hosting znalazlam i fot nie widac, zaraz wkleje, a na razie powiem tak: po przeniesieniu watku tu juz wsio jest OK, w tamtym byla masakra. A jak chcialam zrobic tam podglad odpowiedzi, zeby zobaczyc, czy tekst w fotach jest przeczytywalny, bo zmniejszylam je, to mnie wywalilo na glowna, ale mozliwe, ze z powodu przeniesiena watku... Mozliwe to?
Aktualnie gram: Gemini Rue
Niedawno ukończone:Armikrog.
[color=#ff0000]

Kami
Jeśli robiłaś to wtedy gdy przenosiłam posty to tak.

Zobacz wątek teraz. Źle Ci się wyświetlają posty? Jakiej przeglądarki używasz?

kassiopestka
macie

i54.tinypic.com/2gxigrp.jpg

qrcze, nie umiem tego wkleic tak, zeby bylo widac tekst, choc dalam duzy obrazek.
Evillady, wyslalam do ciebie na ten adres co kiedys, wklej, jesli mozesz. Thx :)

Edit:
W watku o liscie gier do wymiany nadal widze dziwolagi, ale tylko w nim. Tam jest pisane mniej wiecej tak:
Oto Gier lista Wymiany do. Kto niech Dopisuje chce sie.

Uzywam Mozilli Firefox
Edytowane przez kassiopestka dnia 09.09.2010 20:38
[color=#ff0000]

Kami
Przecież wystarczy kliknąć i się powiększy. Wink2

Edit:
Hmm... to wygląda jak moje złe załadowanie strony ostatnio i posądzenie Vicka o avatara. Wink2 Cały czas tak masz?
Edytowane przez Kami dnia 09.09.2010 20:38

kassiopestka
Tak, juz pisalam w poprzednim poscie, sorry, nie wpadlam na to, ze mozna powiekszyc <bbb inteligentna> Pfft
[color=#ff0000]

Kami
Tylko tam? Hm... to chyba nie jestem w stanie pomóc, bo... cóż, nie potrafię problemu logicznie wytłumaczyć. Wink2

Madzius888
O ja Cię, nie mam pojęcia co się tam stało. Wygląda jakbym pisała to pod wpływem, a nie byłam Pleased

Nie mogę żyć bez hasła na AZ Grin Nununu MrGreen

Ja widzę wszystko normalnie. Wirus jakiś?
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

kassiopestka
Dopisek pod lista Murphy`ego wyglada np. tak:

Oryginalne Gry Na liście sa, Bez podziału Na wersje pudełkowe , z ITD czasopism . Pomijam Gry apelacyjna niż przygodowe oraz DOSC tytułów sporo przygodówek W latach Lat 80- Tych i 90- Tych ściągniętych z netu .
[color=#ff0000]

Kami
Lol Psychodeliczne AZ.

kassiopestka
Naprawilo sie, qrka szkoda, bo moje wypowiedzi to dopiero byla bajka. A czekaj, wklejne:

i51.tinypic.com/n36ovn.jpg

i53.tinypic.com/op1dac.jpg

[color=#ff0000]

Kami
OMG Dobre.

Ale cieszę się, że się naprawiło. Wink2

kassiopestka
Ja tam lubie chochliki :)
Ale ja brojek jezdem Pfft
[color=#ff0000]

Jeziu5
Boże, ale się uśmiałem czytając te posty. Czyżby to wpływ dużej ilości AZ tak wpływał na nas ? Wink2

Kami
Chyba tak, bo tylko w ten sposób można wytłumaczyć to co się ostatnio z Evil dzieje wieczorami. Wink2

kassiopestka
nalogi jedne... Pfft
[color=#ff0000]

Jeziu5
Ale jakie przyjemne Hiehie

Evillady
Nic się ze mną nie dzieje ostatnio wieczorami! Humor dobry mam i tyle. Grin Jakbyście pracowali nad prezentacją do 4 nad ranem, skończylibyście ją na godzinę przed deadlinem, wysłali, potem czekali na wideokonferencję tylko po to, żeby Wam druga strona powiedziała, że przeziębiona jest i nie da rady rozmowy przeprowadzić (sic!), a potem przełożyłaby tę rozmowę na dzień i godzinę, kiedy Wam kompletnie nie pasuje, a potem musielibyście dzwonić do własnego szefa, żeby zmieniać godziny pracy, żeby się dostosować do nowej godziny rozmowy to... Też by się Wam gęba śmiała! Bo, albo się będę z tego śmiać, albo kogoś zamorduję więc chyba lepsza jest ta pierwsza opcja nie? MrGreen

Wracając do tematu. Mnie to wygląda tak, jakbyś kassiopestko tę konkretną stronę miała ustawioną na tłumaczenie języka po prostu. Tylko wtedy wygląda to tak, jak mówisz. Może się samo przestawiło i naprawiło już, bo ja też nie miałam takiego problemu.
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

Kami
Wiesz Evil, bo mi się zawsze wydawało, że na takie wypadki są te wszystkie strzelanki, God of Wary i inne takie, gdzie się lata i właśnie morduje ludzi, albo inne stwory. Wink2

Oczywiście nie mam nic do Twojego dobrego humoru. Grin

Evillady
Kami na moim kompie? Na moim kompie, to mi tylko dobry humor zostaje. Grin
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

Kami
A no tak, zapomniałam już. xD

Przejdź do forum: