Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Nowe AZ, i błędy
Zajawkarz
To już drugi odnośnik co poprostu nie działa
- bodajrze w newsie o butterfly, nie przekierywuje do wywiadu a Autorem.
- http://www.adventure-zone.info/recenzja,313,Tajne-Akta-2--Puritas-Cordis-recenzja,0.html

Miło, że AZ nie próżnuje, ale troszkę krytyki te ikonki z forum: fioletawe foldery to tragizm, przecież można nawet zrobić ikonki AZ i przygodówkowe, i taka sugestia co z resztą skórek? ja bym wyłączyć możliwość zmiany skórki, albo przynajmniej je jakoś ponazywał i dostosował jak skórka główna AZ.

Swoją drogą chyba nigdy Wam nie pisałem, że z Adventure click&point jestem odpoczątku i, że nie zapomnę nigdy Waszych wydań na płytach CD-Action, Pozdrawiam.
www.info-newsy.pl/reklama/750x100-konkurs.jpg
Strona konkursu: tutaj!
Dwa serwisy informacyjne na 1-stronie: Info-Newsy.pl

mendosa
Dzięki za uwagi krytyczne, admini się tym zajmą. Co do przyczyn pewnych niedoróbek - mieliśmy sporo kłopotów technicznych w ostatnich miesiącach, domena .info była kilkakrotnie przepinana, dokładniej opiszemy to w najbliższym czasie, bo czytelnikom należy się słowo wyjaśnienia, tymczasem nikt nie miał czasu ani głowy na to.

Ze skórkami - mam podobne zdanie, powinno ich być mniej - nie wiem dwie, trzy - za to dopracowane i dostosowane pod AZ. Popracujemy nad tym. Ale fioletu się nie czepiaj - to mój pomysł Grin . Szczerze mówiąc chyba trzeba będzie zrobić ankietę ...
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

Evillady
To ja też się wypowiem, bo fajnie, jak użytkownicy zaczynają się udzielać w dyskusji, co do wyglądu serwisu :)

1. Kolorystyka folderów na forum... aaa temat rzeeeeka. Gdybyś wiedział ile czasu poświęciliśmy na debaty nad takim wydawałoby się drobiazgiem. Powiem tylko, że to, co widać teraz, to pewien etap przejściowy. Cały czas kombinujemy nad tym, co by tu jeszcze ulepszyć i wszelke sugestie są mile widziane więc może powiedziałbyś coś więcej na temat swojej koncepcji?

2. Co do skórek - pracujemy nad tym również, ale ten temat zostawię dla Kami.

3. A co do naszych wydań na CDA... to wielka tajemnica i nie mogę zdradzać szczegółów, ale... z pewnych, względów wszystkim czytelnikom CDA i odwiedzającym A-Z polecam uważne śledzenie nadchodzących wydań magazynu, a zwłaszcza zawartości płyt Wink2
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

Zebius
Link do Butterfly z newsa działa, nie wiem może już ktoś poprawił.

Link do Puritas Cordis pochodzi ze starej strony, przy przesiadce na obecną odsłonę wszelkie linki do recenzji, poradników itp. uległy niestety zmianie. Google tez jeszcze nie zdążył zindeksować zmian i pokazuje niedziałające odnośniki do starej strony.

Mogą się zdarzyć sporadyczne błędy w linkach w newsach, bo wszystkie newsy ze starej strony zostały ręcznie przeniesione tutaj. Będziemy się starać jak najszybciej wyłapać i poprawić ewentualne niedociągnięcia wynikłe z przesiadki.
Dzięki za czujność i liczymy na dalszą współpracę Stuk
Ostatnio ukończyłem: Penumbra: Czarna Plaga, Penumra: Requiem, Mass Effect
Aktualnie gram: Age of Conan

oyang
Bardzo się cieszę z nowego wyglądu strony. Poprzedni layout był dla mnie bardzo nieczytelny dlatego rzadko zaglądałem do serwisu. Teraz będę mógł nadrobić zaległości.

Evillady
I na to liczymy! Szykujemy jeszcze kilka niespodzianek więc zapraszamy do częstych odwiedzin :)

Zajawkarz
moim zdaniem, to ikonka powinna być folderu np. z obrazkiem nawiązującym do gier point&click [taki standardzik], odpowiedni do działu, czy po prostu do AZ - ale na pewno barwne [czyt. kolorowe].
Każdy jak zakłada temat mógłby własną ikonkę wstawiać, jeśli by takową zrobił - np. dla newsa o Black Mirror. - AZ daje linki do zdj. foldera a Twórca tematu wkleja ładnie np. okładki gry SuperBad ... Sweet
www.info-newsy.pl/reklama/750x100-konkurs.jpg
Strona konkursu: tutaj!
Dwa serwisy informacyjne na 1-stronie: Info-Newsy.pl

Kami
Czyli idealnie. Jest AZ i jest barwna.

Przemo
Zajawkarz napisał/a:
Swoją drogą chyba nigdy Wam nie pisałem, że z Adventure click&point jestem odpoczątku i, że nie zapomnę nigdy Waszych wydań na płytach CD-Action, Pozdrawiam.

No to mogę Ci piątkę przybić, bo również czytam AZ od 2001 roku. :)
Były przypadki, że CDA kupowałem jedynie dla Zinu. :)

mendosa
/Postanowiłem tu zgłosić jedno zastrzeżenie, co do oprawy i przeinaczenia tekstu pod którym, bądź co bądź, jestem podpisany (o tym za chwilę). Otóż w tabelce, dodanej do recenzji gry Daemonica, pojawia się stwierdzenie "za mało slotów na save" - proszę zmienić to na oryginał z tekstu, czyli "zbyt mała jest liczba miejsc na zapisy stanu gry", ponieważ stwierdzeń "slot" i "save" nie miałem zamiaru we wzmiankowanym tekście używać, i ich nie użyłem. Kolejna rzecz to podpis, a konkretnie "autor" pisane z małej litery; nie wnikam czy błąd ten popełnił umieszczający tekst w roku 2006 redaktor, czy powstał on już po tej dacie, dziś zauważyłem - dziś zgłaszam.
No i na koniec taka "pierdółka", czyli komentarze do artów, bo szczerze mówiąc tam chyba jest miejsce na takie "pierdółki". Otóż, no właśnie - nie działają w starszych tekstach, funkcjonują zaś w nowszych. Zauważyłem - zgłaszam./

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

Kami
Uwagi godne uwagi. Wink2 Ramka z ocenami była tworzona z oryginalnych plusów i minusów, więc chochlik musiał wtargnąć przed ich wprowadzeniem. Jednak oczywiście zostało to poprawione.

"autor" ma być pisane z małej litery.

Komentarze postaramy się dodać na dniach.

mendosa
"autor" ma być pisane z małej litery.

/Tak się składa, że po kropce piszemy z dużej litery. Jeśli zaś AZ ma zamiar wprowadzić nowe zasady interpunkcji, no ... to trzeba będzie w kilkuset artykułach zmienić z dużej na małą./

Ramka z ocenami była tworzona z oryginalnych plusów i minusów, więc chochlik musiał wtargnąć przed ich wprowadzeniem.

/Śmiem twierdzić, iż w tej recenzji nie było "oryginalnych" plusów i minusów./
Edytowane przez mendosa dnia 05.07.2010 22:54

Kami
Jeśli ich nie było w ogóle, zostawały wyciągane z tekstu.

mendosa
/Nic prostszego - Wayback Archive Machine, albo przepaściste archiwum PtRM z kopiami bazy danych do grudnia 2009, nie licząc już oryginalnego tekstu ... /

kassiopestka
Posty przeniesione z tematu Nasze spisy gier - ad. do 'Wymiany Gier' - Kami17

Madzius, rany Boskie, co Twoim z postem Stalo sie?
Niby zrozumialam, ale nie do konca. Co za listy tutaj? Wymiany NIE gier? Frown2

W sumie widze, ze nie tylko z twoim. Emm
Wirus nas pozera czy cus...
Edytowane przez Kami dnia 09.09.2010 20:10
Aktualnie gram: Gemini Rue
Niedawno ukończone:Armikrog.
[color=#ff0000]

Kami
Co? xD Jest taki temat jak Wymiana Gier (link w pierwszym poście), a to są listy gier, które są do wymiany. Tak ma się podane na tacy co kto ma, nie trzeba szukać na poszczególnych stronach Wymiany Gier.

Evillady
Ten temat ma być tematem pomocniczym do tematu o wymianie. Tu przeglądasz listy użytkowników i wybierasz, co się interesuje. Tam piszesz w tej sprawie. Tyle.

Te trzy posty do usunięcia, jak już wszyscy się z nimi zapoznają, żeby nie śmiecić w tym temacie.

kassiopestka
Ale czy wy nie widzicie, ze cos przestawia slowa w zdaniach i wrzuca wielka litere jak popadnie? Czy to u mnie tylko taki dziwolag? Ale tylko w tym watku...? Dziiiwne.
Jak tego nie widzicie, dajcie znaka, wkleje fote.
Aktualnie gram: Gemini Rue
Niedawno ukończone:Armikrog.
[color=#ff0000]

Madzius888
A wklej fotę, bo ja nie mam takich o_0
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

Kami
Ja też nie... ale nie ma jakiegoś tematu technicznego...

Edit:
Posty przeniesione, dawaj tego screena. Wink2
Edytowane przez Kami dnia 09.09.2010 20:11

Przejdź do forum: