Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Wymiany gier
Hardcore
Mam nowy pomysł. Może byśmy uruchomili coś w rodzaju wymiany gier?
Sam mam kilka przygodówek które bym sprzedał albo zamienił jednak wiadomo wystawienie na allegro.pl kosztuje i nie wiadomo czy ktoś kupi, a jak kupi to czy to osoba rzetelna.
A tak to między kumplami łatwiej i szybciej by szło.
Co wy na to?
Ja jestem za.
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

HAKU
---------- 00:40 24.12.2005 ----------

Jestes pewny ze wszyscy nowi userzy forum beda rzetelni jesli o to chodzi?

---------- 00:40 ----------

Ale pomysl dobry Pfft
wsi.edu.pl/~lacelpa/lying_sig.png

AleX Under
Jeżeli chodzi o mnie, mógłbym zamienić angielską wersję GK3. POsiadam takowąż (oryginał), kiedyś była dystrybutowana w Polsce. Na co, to nie wiem. Coś rzadkiego - Phantasmagoria, Phantasmagoria 2, Gabriel Knight, Gabriel Knight 2, Myst, Myst 2, Myst 3? Nie wiem. Co kto ma i by się chciał wymienić - niech pisze. Oczywiście moge odrzucis propozycję.

Jestes pewny ze wszyscy nowi userzy forum beda rzetelni jesli o to chodzi?

Nawet jeżeli nie, odzew jest bardziej prawdopodobny niż na aukcji. Tutaj przynajmniej każdy lubi przygodówki...

Mam pytanie. Czemu drugii taki sam topic jest w dziale, z którego został przeniesiony? Nie można go usunąć? Bo tak to troche głupio wygląda :)
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

drozda
Tamten topic służy wyłącznie informacji, że temat został przesunięty - żeby nie trzeba było go później szukać. Fajna opcja Wink2
Hmm... jestem gdzieś tam :browar

qbrex
[quote1="HAKU"] Jestes pewny ze wszyscy nowi userzy forum beda rzetelni jesli o to chodzi?[/quote1]

HAKU ma rację, nigdy nie wiadomo, czy nie ma się do czynienie z oszustem Nie mam tu na myśli Was, ale tysiące nowych userów, którzy się tu z pewnością pojawią Wink2

[quote1="Odydoz"] Na co, to nie wiem. Coś rzadkiego - Phantasmagoria, Phantasmagoria 2, Gabriel Knight, Gabriel Knight 2, Myst, Myst 2, Myst 3? [/quote1]

Odydoz, jeśli szukasz Mysta III to zapraszam na www.play.com.pl , tam gra w wersji DVD kosztuje 19 złotych + koszty przesyłki (ok 10 zł).
Gabriel Knight'a 2 mam w swojej kolekcji, ale jakoś nie zdołał mnie przyciągnąć na dłużej do monitora, ale z chęcią wymieniłbym się z kimś za Myst'a lub Riven'a (Myst 2), bo już od jakiegoś czasu poluje na te gry. Chciałem napisać po kolei recenzje całej serii gier Cyan.
Poszukujemy osób chętnych do współtworzenia Adventure Zone, każda pomoc będzie mile widziana. Zainteresowanych proszę o kontakt przez PW lub e-mail.

Hardcore
Ja z chęcią bym wymienił Flojda wersja 2 CD Po polsku, Hopkin FBI Po polsku, Władcę Pierścieni : Drużynę Pierścienia Po Polsku i innych kilka dobrych gierek. Wszystkie to oryginały. Jeżeli ktoś chce to moge normalnie odsprzedać.
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

Eggz Eye
Mnie interesuje obecnie tylko jedna gra, jaką chciałbym mieć do jasnej cholery. Chodzi o Blade Runner'a. Ma ktoś?? Ktoś chętnie sprzeda, albo zamieni się?? Jestem zdesperowany. Słyszałem, że jest to świetna gra, a ja jej nie mogę nigdzie dostać do jasnej cholery.
img48.imageshack.us/img48/3410/images2xb.jpg

drozda
Yoda, proszę nie dobijaj mnie :? Przecież wszyscy wiedzą, że tutaj należy zajrzeć zanim się coś takiego napisze Bosz

Eggz Eye
Ja nie kupuję na Allegro. :wink: Dlatego nawet tam nie patrzę.

daz
To tak jak i mojaGrin Pewnie jakis spisek.
wszyscy spiewaja, wszyscy klaszcza w dlonie
img509.imageshack.us/img509/3741/avat7xv.jpg

Eggz Eye
n3gative wymienię się z Tobą. Dam Ci Nibiru a ty mi dasz Blade Runnera. Chyba, że nie masz Blade Runnera.

Eggz Eye
OK. Ja też pożyczyłem kumplowi Nibiru. Wink2 Trzeba zabrać.

mendosa
Najpierw napiszę co by mnie interesowało :
1. Nightlong
2. GK3 pl
3. The Curse of the Monkey Island
4. Broken Sword the Shadow of the Templars

A teraz co mam :
mnóstwo, ale nie wiem jak się to rozwinie (ta wymiana), więc opiszę tylko te, których ewentualna strata by mnie nie zabolała 8) :
1. Westerner (z Mumio)
2. Wersal 2
3. Gilbert Goodmate, In Cold Blood, Jazz i Faust (pakiet DVD, z dodatkami takimi jak : Cubert Badbone i demo Shadow of Memories)
4. Thief II - the Metal Age (english)
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

Fenkulik
Interesuje mnie "The Longest Journey" (w wersji oryginalnej)...Mogę ją wymienić na wersję polską Wink2

Eggz Eye
Ja mam The Longest Journey w wersji oryginalnej...
A dalej interesuje mnie Blade Runner również w wersji oryginalnej.

mendosa
He he, zobaczcie tutaj.
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

drozda
mendosa napisał:
He he, zobaczcie tutaj.

Ja bym przed wymianą najpierw zapytał w jakim stopniu te gry 'za duże na upload' są oryginalne Wink2. Ale jeżeli chociaż część z tej listy to oryginały to muszę przyznać, że jest tam parę interesujących tytułów :).

SpokoWap
drozda napisał:
mendosa napisał:
He he, zobaczcie tutaj.

Ja bym przed wymianą najpierw zapytał w jakim stopniu te gry 'za duże na upload' są oryginalne Wink2. Ale jeżeli chociaż część z tej listy to oryginały to muszę przyznać, że jest tam parę interesujących tytułów :).

Ba, nawet więcej niż parę Bubu

rachelka
Zamienię się za Syberię 2 używaną, lekko porysowane płyty (niestety pożyczałam osobom, którym nie powinnam),w oryginalnym opakowaniu z mamutem na okładce:lol na jakąś fajną grę :) której jeszcze nie mam, lub czekam na inne propozycje; jeśli takich nie będzie wystawię na allegro:mrgreen: możliwy odbiór osobisty w Katowicach w tygodniu w godzinach popołudniowych (około 17 )

jak pisałam w innym wątku, kupiłam Syberię na DVD łącznie 1 i 2, więc ta 2 nie jest mi potrzebna
Edytowane przez rachelka dnia 30.05.2006 21:43
teraz to mało co gramSad na razie na tapecie Tex Murphy

Whitey
Oj Syberia 2 by mi odpowiadała. Pleased Mogę zaoferować Myst III Exile i Nibiru.
Keine panik auf dem Titanik

Przejdź do forum: