Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Książę i Tchórz
Zebius
Słyszałem sporo razy, że Książę i Tchórz na Windows XP działać nie chce, niedawno na innym forum ktoś zamieścił link do nieoficjalnego patcha:
http://members.ch.../inne.html
Daty plików wskazują, że patch pochodzi z marca bieżącego roku.
Mógłby ktoś z Was sprawdzić czy to działa, sam niestety nie jestem w posiadaniu tej gry, ale jeśli okaże się, że z tym patchem gra chodzi, to zacznę na pewno jej szukać. :)
Ostatnio ukończyłem: Penumbra: Czarna Plaga, Penumra: Requiem, Mass Effect
Aktualnie gram: Age of Conan

ROH-u
Działa, działa. Bez żadnych zwieszeń itp. [KiT w wersji ze starego (2000?) KŚG, jeśli ma to jakiekolwiek znaczenie].
Plik sprawdziłem GData Antivirusem - nie znalazł niczego niepokojącego.
każdy ma swój punkt widzenia... nie każdy jednak coś z niego widzi

Zebius
No to fajnie, teraz tylko pozostaje mi gierkę od kogoś pożyczyć :)

Może by ktoś wrzucił ten patch do naszego skromnego działu Pliki?
Ostatnio ukończyłem: Penumbra: Czarna Plaga, Penumra: Requiem, Mass Effect
Aktualnie gram: Age of Conan

mendosa
Zebius -> zrobione Grin .
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

Hardcore
Ale jaja , super news dla mnie, od dawna marzyłem by pograć w Księcia. Ehh będzie naprawdę miło powrócić do klasyki.
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

Evillady
Kapitalna gra, jedna z moich ulubionych, klikologia i rysunkowa grafa, miodzio. Szkooooda, że już takich nie robią Bosz
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

Hellangel
Ciesze sie ze ktos robi takie poprawki do starych gier, kiedys trzymalem starego kompa z W98 zeby pograc w rozne starocie ktore nie chodzili na XP ale musialem sie go pozbyc i gry poszly w odstawke.

glukkon7
NOBLA temu kto zrobił tą łatkę..Dzięki niej mogłem powrócić do gry z mego dzieciństwa...:browar

twig
Hellangel napisał/a:
(...) kiedys trzymalem starego kompa z W98 zeby pograc w rozne starocie ktore nie chodzili na XP ale musialem sie go pozbyc i gry poszly w odstawke.

Nie trzeba trzymać zabytkowego sprzętu, żeby pograć w klasyczne gry działające pod Windows 95 czy 98. Wystarczy zainstalować na XP program Microsoft Virtual PC (całkowicie darmowy). Jest to taki emulator PC. Tworzy się w nim nową maszynę i instaluje system, który nas interesuje. I po problemie. Dużą zaletą tego rozwiązania jest to, że na tak przygotowanym systemie działa większość gier (do tej pory miałem jedynie problem z Broken Swordem I - uparcie twierdził, że nie ma płyty w napędzie Sad ). Do tego w każdym momencie można zatrzymać działanie maszyny i zapisać jej stan :)

Pokój i miłość!

glukkon7
A propo księcia...W jaki sposób wygrać "partyjkę klip-klapa z barmanem"? Czy w ogóle to się komuś udało?

twig
glukkon7 napisał/a:
A propo księcia...W jaki sposób wygrać "partyjkę klip-klapa z barmanem"? Czy w ogóle to się komuś udało?

Jak w życiu. Trzeba się skupić i wyczuć chwilę Wink2 Jeżeli się nie uda, są dwie możliwości:

a) wyłączyć grę i poćwiczyć grę w łapki z bratem, lub (co jest bardziej wskazane) sympatią.

b) zawziąć się i grać z barmanem do skutku.

Swoją drogą, klip-klap to bułka z masłem w porównaniu z trzecią czaszką na skrzynce w skarbcu Pfft

Pokój i miłość!

glukkon7
Hehehehe...LolLol
Może źle zadałem pytanie...
Ale chodzi mi o to co trzeba robić (bo w podpowiedzi w grze pisze że trzeba klikać LMB.Ja klikam i nic się nie dzieje.:-|:-|

Przemo
Mały rarytas. Mianowicie kilka screenów, które nie weszły do finalnej wersji gry. Zostały udostępnione w Secret Service nr. 5/1998, przy wywiadzie z twórcą KiTa.

img190.imageshack.us/img190/4159/23194545.jpg img10.imageshack.us/img10/5218/58099625.jpg img25.imageshack.us/img25/7528/96804898.jpg img146.imageshack.us/img146/586/97713166.jpg img190.imageshack.us/img190/9193/24903510.jpg
img10.imageshack.us/img10/8823/94942569.jpg

Obrazki prezentują wydarzenia sprzed gry, czyli spotkanie Księcia z Czarnym Rycerzem.
Edytowane przez Przemo dnia 02.12.2009 14:37

Kobra94
To była chyba pierwsza gra typu point'&click, z jaką miałam przyjemność się spotkać - naprawdę świetnie się bawiłam

Czy gra może działać na Win7?

Kami
No to mamy coś wspólnego. Wink2 Świetna gra na początek.

Jeśli będziesz miała problemy, to polecam nasz poradnik a propos MS Virtual PC:

Przejdź do forum: