Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Dracula: Origin
Zebius
Uf, po wielu bojach uporałem się z odpaleniem dema - nie lubi ono rozdzielczości 1440x900, po przestawieniu pulpitu na niższą uruchomiło się, ale pasy po bokach są - w zależności od wybranej rozdzielczości raz mniejsze, raz większe. Ewidentnie coś jest skopane w silniku gry.

Nie ma możliwości zapisu w demie, toteż przeszedłem je jednym ciągiem.

Zapowiada się nieźle. Zaskoczony byłem, że w przeciwieństwie do ostatnich Sherlocków gra nie jest w pełnym 3D, tylko 2.5D - postaci 3D, tła to rendery. Ale może to i lepiej. Gra to tradycyjny point'n'click z naciskiem na układanki, mechanizmy, analizę dokumentów itp. czyli trzeba sporo kombinować. Grafika bardzo ładna, muzyka klimatyczna, trochę mi nie pasuje, że głównego bohatera odgrywa ten sam lektor co Sherlocka, ale może się czepiam. Wink2 Jest też popularne ostatnio ułatwienie - spacja podświetla aktywne przedmioty, tak więc koniec z pixel-huntingiem.

W sieci są na razie dwie recenzje - oceny 70 i 72%, tak więc wydaje się, że gra jest solidna, ale bez rewelacji.
Ostatnio ukończyłem: Penumbra: Czarna Plaga, Penumra: Requiem, Mass Effect
Aktualnie gram: Age of Conan

SilverMoon666
może kiedyś zagram ,mam nadzieje ,ze nie jest straszna;d bo nie lubie się bać w niektorych grach;p

Evillady
Kolejna z gier, które czekają w kolejce na moim biurku na to, aż w nie zagram Wink2
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

mertruve
Jak ja nie cierpię gier z widokiem pierwszoosobowym...Pfft Ech:)

SilverMoon666
Post Mortem było wyjątkoweGrin Nie no ja ogólnie takie gry lubię ,ale takie według mnie najbardziej straszą;p

mertruve
Post Mortem nie liczę, gra dobra. Zresztą nie narzekam, bo różne się trafiają do recenzowaniaWink2

Evillady
Ja też za przygodówkami FPP nie przepadam, ale obawiam się, że podobnie, jak stylistyka 3D, to jest przyszłość tego gatunku Sad
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

Przejdź do forum: