Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Black Mirror
Japoncy
Mam dziwny problem:

W pierwszym rozdziale, w pokoju Samuela chcę otworzyć drugą szufladę. Potrzebny jest klucz. Domyślam się, że jest na futrynie (ciekawe, co za frajer chowa klucz na futrynie, albo pod wycieraczką Pfft).

Problem w tym, że jak wcześniej futryna była aktywna (tyle, że nie wiedziałem, że w grze działa PPM - tak to jest, jak się gra w pełniaki z CDA do których nie dają instrukcji), dziwnym zbiegiem okoliczności teraz po najechaniu na nią kursorem NIC się nie podświetla !!!

Pomocy!!!!

Gram na Viście, ale nie sądzę, żeby to mógł być jakiś problem, skoro gra się odpaliła ;/
DosBox rocks!

mendosa
Być może klucz masz już w inwentarzu ... A instrukcja powinna być na płycie w *.pdf
BTW - to już czwarty temat dotyczący problemów w Black Mirror ...
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

mertruve
Sprawdz dokladnie inwentarz - mozliwe, ze klucz wziales automatycznie.
Jezeli nie, to sprobuj zapisac gre na innym slocie, wylacz, uruchom ponownie, moze uda sie miejsce podswietlic jeszcze raz.
Jezeli nie to uruchom gre na nowo i gra od poczatku - nie jestes na szczescie az tak daleko, zeby tego nie przebolec. Na drugi raz dokladnie przeczesuj kazda lokacje i zapisuj co jakis czas stan gry.

Mendosa - a bo i Black Mirror to jedna z trudniejszych przygodowek ostatnich czasowWink2

Japoncy
Zacząłem grać ponownie i już teraz futryna jest aktywna... Moim zdaniem to jakaś mega wtopa, że czasem hot spoty są aktywne, a czasem nie Sad Sad

PS. Ani na płycie, ani w folderze niestety nie ma instrukcji... Wstydź sie CDA! :-o
DosBox rocks!

mertruve
Czyli problem rozwiązany - co do instrukcji, myślę, że nie będzie Ci potrzebna, bo nic ciekawego nie będzie w niej napisane. Gra to klasyczny point'n'click. W wydaniu za 20 zł Black Mirror również nie było instrukcjiWink2

Japoncy
Otworzyłem szufladę kluczem znalezionym na futrynie, ale po wyjściu z pokoju, kiedy użyty klucz znika mi z inventory, SZUFLADA ZNOWU JEST ZAMKNIĘTA! SadSadSad

Jeśli to wina Visty, to niezły syf.
Jeśli to wina gry, to niezły syf.
Tak, czy inaczej, niezły syf.
Edytowane przez Japoncy dnia 19.04.2008 18:46
DosBox rocks!

mendosa
Sprawdź w sieci, czy nie ma jakiejś poprawki do Black Mirror. Skojarzyłem, że na Viście mieliśmy problem z Powrotem na Tajemniczą Wyspę, dopiero pogrzebanie w ustawieniach trybu zgodności pozwoliło przejść jedno z zadań.

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

mertruve
Mozliwe, ze to wina Visty - jednak Black Mirror jest z 98 roku, gra ma 10 lat - wtedy Visty jeszcze nie bylo. Japoncy nie ma co sie denerwowac, syfu nie ma - po prostu poszukaj poprawek, patchow, itd. Powinno byc wszystko dobrze:)

mendosa
Mert - BM nie ma dziesięciu lat, pokrzaniło się koledze z NiBiRu, a ściślej Posel Bohu Grin .

mertruve
O kurcze - racja! Black Mirror jest z 2003 roku. Co racja, to racja - kazdemu zdarzaja sie wpadki, nawet mi;P

Przejdź do forum: