Zobacz temat

Adventure Zone - Przygodówki od A do Z » Help! Jak to przejść, jak uruchomić? » Help - Tytuły od G do L
Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Kurs: Wyspa Skarbów
Kent
Czy ktoś mógłby mi opisać proces ustawienie armaty(jest już naładowana), gdyż niestety nie mogę dojśc jak to zrobić po przeczytaniu solucji. I czym jest handszpak?
Edytowane przez Kami dnia 12.07.2010 10:33

Madzius888
Handszpak - tak nawet nazywało się to w grze-to rączka od kilofa; powstaje po rozłożeniu go na części.

-najpierw trzeba załadować złotą kulą, kiedy w środku jest już ubity proch
-po lewej stronie tak jakby na podstawce armaty jest dziura, w którą handszpak-tę rączkę- trzeba wbić.
-wielokrążek - czyli to coś, co wisiało w kopalni nad dziurą (ewentualnie można go złożyć z dwóch bloczków i liny) zawieszamy na haczyku po prawej stronie, na ścianie obok samego "okna", i wtedy po pociągnięciu za linki na środku podłogi(czyli niedaleko samej armaty) zadziała mechanizm.
-pakułami, czyli zielskiem trzeba owinąć lontownicę po lewej na ścianie, wygląda jak proca z ułożenia
-podpal lontownicę krzesiwkiem i włóż do armaty
Szczał Wink2
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

Kent
Nie chce mi się rozwiązywać ostatnich zagadek i prosze o "sejwa" z gry tuż przed finałem. Prosze o kontakt:9599356

mendosa
Rozbrajająca szczerość ... ale za to lenistwo, to ja bym Ci zapisu nie podesłał Wink2 .
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

Przejdź do forum: