Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Broken Sword: The Angel of Death
kliwia42
Prosze o pomoc -pomimo poradnika do którego zajrzałam nie daje rady.Dokładnie przestudiowałam MANUSKRYPT, Uruchomiłam mojego PDA --mam tam wiadomości do których udało mi się wkraść .Jest ogólnie o TEMPLARIUSZACH i o JANIE CHRZCICIELU .Nic poza tym a w poradniku pisze ze musze mieć wiadomośc o KONSTANTYM. czy KLEMENSIE V---u mnie nic o nim nie ma i dlatego stoje juz 2 dzien w miejscu --BO JEŚLI O NIM NIE PRZECZYTAM TO DALEJ SIE NIE POSUNE O KROK.Prosze o pomoc co zrobiłam żle, że nie mam tej wiadomosci na moim PDA. Dziekuje dobrym ludziom którzy pomoga starej babie, --mam 46 lat , ale przygodówki to mój żywioł --uwielbiam w nie grac -ale widocznie z wiekiem to i cierpliwość juz nie ta .--pozdrawiam
Edytowane przez Kami dnia 28.07.2008 13:11

Zebius
Spróbuj jeszcze raz dokładnie zbadać manuskrypt, może któregoś rysunku nie kliknęłaś. W PDA przejrzyj wszystkie notatki (można je przewijać góra-dół) i klikaj na linki (o ile pamiętam są w kolorze czerwonym), w końcu powinnaś dotrzeć do interesujących tematów i móc grać dalej.

Ja już grę odinstalowałem, ale jak sobie nie poradzisz, to prześlij mi sejwa, wtedy zainstaluję i sprawdzę co jest nie tak.

Powodzenia Grin
Ostatnio ukończyłem: Penumbra: Czarna Plaga, Penumra: Requiem, Mass Effect
Aktualnie gram: Age of Conan

Przejdź do forum: