Zobacz temat

Adventure Zone - Przygodówki od A do Z » Help! Jak to przejść, jak uruchomić? » Help - Tytuły od A do F
Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Belief and Betrayal
Zebius
Utknąłem :?
Nie wiem czy jestem ślepy, czy to może skutek kaca, ale nie mogę znaleźć kranu (?) z którego mam nalać wody do butelki dla pijaczka. Jest tylko hydrant, ale nic z nim nie mogę zrobić. Obszedłem kilka razy wszystkie lokacje i nic.

Pomocy! Grin
Ostatnio ukończyłem: Penumbra: Czarna Plaga, Penumra: Requiem, Mass Effect
Aktualnie gram: Age of Conan

Madzius888
Toż to o ten hydrant chodzi, kapkę niżej jest screenshot:

www.adventure-zone.info/fusion/images/articles/kran.jpg

Da się go normalnie użyć, chyba najpierw jednak trzeba wyleczyć kaca Grin
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

Zebius
Dzięki Madzius, wiedziałem, że mogę na Ciebie liczyć :super

Ech, tyle razy przebiegałem koło tego hydrantu nie wiedząc, że można się doń zbliżyć :mad: - ikona kursora mnie zmyliła, a podświetlenie przedmiotów aktywnych za pomocą spacji w tej lokacji pokazuje tylko skrzynie.

Jeszcze raz dzięki i gram dalej (kac już minął). :browar

EDIT: dziwnie to przetłumaczyli - wodotrysk Lol
Edytowane przez Zebius dnia 09.03.2008 20:26

Kent
Zauważyłem babola w poradniku do B&B. Mianowicie brakuje w nim informacji gdzie znaleźć kamień w 4 rozdziale.

Madzius888
Kent napisał/a:
Zauważyłem babola w poradniku do B&B.

Dopisałam, dzięki za info :)

Zebius
Hm, przeczytałem komentarze do Twojego poradnika Madzius888. Czyli niektóre czynności można wykonać na dwa sposoby, znalazł ktoś zastosowanie dla puszki z tuńczykiem?

Madzius888
No właśnie nie, to ciągle pozostaje dla mnie tajemnicą..
znalazł ktoś? Wink2

Pex21
puszke z tuńczykiem można dać kotu w tej kamiennicy na początku w anglii

askalon
Cześć ludzie!

Nie chciałem niepotrzebnie zakładać nowego tematu, a mój problem porusza raczej kwestie natury technicznej. Mianowicie, zainstalowałem Belief and Bertrayal PL z CD-Action nr 170 (z Dark Sector), a gra mi się w ogóle nie chce uruchamiać. Klikam na ikonę i nic się nie dzieje. W menedżerze zadań widać proces B&B, jednak z zerowym użyciem procesora. Po dłuższym czasie dalej nic się nie dzieje. Macie może jakieś pomysły na to?

Pozdro :)
Up https://www.facebook.com/polskieGry Up

czakalaka
Nie chcę tutaj zgrywać eksperta, ale gra nie jest przystosowana do uruchamiania na Windows 7. W oficjalnych wymaganiach pisze:

Więc może uruchomienie w trybie zgodności z starszymi systemami?
Edytowane przez czakalaka dnia 23.01.2013 13:40
Aktualnie gram w: nic
Niedawno ukończone: The Lost Crown, Gemini Rue, Portal 2, Miasmata, The Cave, Antichamber

Madzius888
B&B na samo wejście ma kick-ass animację menu, a one się na ogół nie lubią z Winem 7. Spróbuj ustawić tryb zgodności, jak mówi czakalaka oraz wyłączyć kompozycje wizualne.

askalon
No niestety, nawet w trybie zgodności nie śmiga... Sad trzeba jednak na starszym systemie najwyraźniej zainstalować...

Evillady
Uwaga zamierzam z czymś głupim wyskoczyć, ale opartym na własnych nie najbardziej inteligentnych doświadczeniach. Wink2 Miałam podobny problem z pierwszą częścią RTMI. Odpalało się wprawdzie, ale grać się nie dało. Wersja też z CDA. Odinstalowałam, zainstalowałam ponownie i dopiero wtedy się pokapowałam, że na płycie jest info o możliwych problemach i napisane jak je rozwiązać. Grin Zmierzam do tego, że może w Twoim przypadku też takie info jest i też tak jak ja przeoczyłeś. Wink2
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

askalon
haha nie. :)

Przejdź do forum: