Zobacz temat

Adventure Zone - Przygodówki od A do Z » Help! Jak to przejść, jak uruchomić? » Help - Tytuły od T do Z
Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Problem z sejfem w Undercover Operation
shuthon
Piszę w sprawie problemu, na jaki trafiłem podczas gry w Undercover Operation Wintersun. Otóż dotarłem do tajnego biura w budynku ICW i jestem na etapie otwierania sejfu. Znam szyfr (3-1-4-1-5), ale nie mogę przy jego pomocy otworzyć sejfu. Kiedy wybieram pierwszą liczbę słychać trzask zapadki - wprawdzie w dwóch kolejnych cyfrach po wielu próbach też udało mi się ruszyć zapadką, ale zdarzało się to bardzo rzadko, pomimo wielu prób ustawiania cyfry od razu bądź przez przekręcanie pokrętła o jedną kreskę. Czy moglibyście udzielić mi wskazówek jak otworzyć ten sejf, bo kręcę zamkiem już od wielu godzin i nic Sad.

Z góry dziękuje
Pozdrawiam
Edytowane przez shuthon dnia 27.10.2007 20:18

Madzius888
Odpowiedź czasnasen1 :
"Nie wiem czy problem o którym wspominasz jeszcze istnieje? Tak naprawdę to nie mam pojęcia dlaczego sejf sie nie otwiera. Gra jest na swój sposób "liniowa" może nie zrobiono czegoś wcześniej np: trzeba ułożyć znalezione skrawki papieru i skleić taśma gdyż na niej jest wskazówka dotycząca liczby Pi. Ja miałam niemiecką wersję gry a w niej kilkanaście bugów :evil: Po zainstalowaniu patche z jednej z niemieckich stron uporałam się z kilkoma problemami. lecz gry nie wypominam najlepiej. Przyprawiła mnie o ból głowy :evil: "

Więc może spróbuj zrobić wcześniejsze rzeczy :)
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

Hardcore
niemiecka wersja? Albo dobrze znasz germański language albo po prostu ściągnęłaś pirata....
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

Madzius888
Jeszcze raz tłumaczę- to jest odpowiedź jaką uzyskałam od czasnasen1, bo proszono mnie o kontakt z nią,a z tego co wiem, to posługuje się ona językiem niemieckim Smile2
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

shuthon
Posiadam oryginalną polską wersję i próbowałem całą tą lokację z sejfem przechodzić dwukrotnie od nowa, ale ciągle to samo Sad. Może podesłałbym komuś z Was save'a z tym fragmentem i ktoś by się uporał z tym zadaniem?

mertruve
no to hardcore lecisz z grą i zapisujesz sejva po sejfieWink2

Przejdź do forum: