Zobacz temat

Adventure Zone - Przygodówki od A do Z » Help! Jak to przejść, jak uruchomić? » Help - Tytuły od G do L
Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
hokus pokus rozowa pantera
jarecki
witam, posiadam gre hokus pokus rozowa pantera i na klopoty pantera (2 w 1) no i wlasnie gram sobie w ta pierwsza

dochodze do momentu gdzie wrzucam ostatni skladnik do kotla zeby odczarowac ta dziewczynke i mam taki oto blad:

img515.imageshack.us/img515/8764/clipboard01ub0.th.gif

spotkaliscie sie juz z tym? jak sobie z tym poradzic? Sad

Hardcore
Kilka rad :

1.Zainstaluj Service Packa 2 do Windowsa XP.

2.To jest trochę starsza gra i może mieć problemy z wszelkimi programami które emulują wirtualny napęd (Alcohol 120%, Clone Cd/DVD, Deamon Tools) jeżeli taki masz zainstalowane to radziłbym odinstalować przynajmniej na czas grania, w wielu przypadkach związanych ze starszymi tytułami działało.

3.Jeżeli także to nie zadziała to przeglądając stare numery AZ natknąłem się na patch do owej gierki poprawiający rozdzielczość. Może jest to z tym związane.

Spróbuj wyżej opisane sposoby, jak nie zadziała będę myślał dalej co zrobić aby ci pomóc.
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

jarecki
ok juz sobie poradzilem, po prostu zamiast wrzucac skladniki do kotla dalem je dzieciakowi i wtedy gra sie nie zawiesza..

a teraz mam kolejny problem bo zabralem sie za czesc druga (na klopoty pantera) i przy uruchamianiu mam blad:

Wystąpił problem z aplikacją PPTP.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty.

service pack 2 mam, daemon tools wywalilem i nic

zadnego patcha do tej gry tez nie znalazlem Sad

Hardcore
Jest, posprawdzaj stare numery AZ.
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

jarecki
najstarszy numer ktory mozna sciagnac to 59-60

a zreszta - przeszukalem google i ani slowa o patchu :/

mendosa
Już poprawiłem linki do archiwalnych numerów AZ, wszystko powinno działać bez zarzutu. Swoją drogą szukanie patcha w kilkudziesięciu numerach zinu to robota za karę Wink2 , a inna sprawa, że ja tego patcha również nie znalazłem.

Polecam lekturę tego wątku na forum Komputer Świata, i jeżeli Twój problem jest podobnego rodzaju (pliki ISO ściągane z p2p), nie zadawaj tutaj więcej pytań na ten temat, bo odpowiedzi nie uzyskasz.
Edytowane przez mendosa dnia 18.08.2007 15:38
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

jarecki
tak czy inaczej pod virtual pc z zainstalowanym win 98 gierka dziala ok, wiec problem rozwiazany :)

Przejdź do forum: