Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Komiksy
drozda
Wiem, że na forum jest paru maniaków komiksów, a że wspominają o tym gdzie się tylko da to ten temat jest specjalnie dla nich Pfft
Hmm... jestem gdzieś tam :browar

HAKU
Dziekujemy Pfft Nareszcie jest tutaj miejsce i dla nas Pfft
wsi.edu.pl/~lacelpa/lying_sig.png

krówka
czytałam kiedyś Kaczora Donalda :-)
www.bezkitu.com/bannery/bezkitu.gif

Eggz Eye
Ja też czytałem kiedyś Kaczora Donalda. Naprawdę fajny jest. :wink:
img48.imageshack.us/img48/3410/images2xb.jpg

Hardcore
A czyta ktoś stąd jakieś ambitniejsze dzieła oprócz Kaczora Donalda?
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

drozda
Hardcore napisał:
A czyta ktoś stąd jakieś ambitniejsze dzieła oprócz Kaczora Donalda?

A Kaznodzieję ktoś zna? Bo to wg mnie jeden z lepszych komiksów ostatnich lat...
Hmm... jestem gdzieś tam :browar

Hardcore
Kojarze Kojarze. Komiks trochę drogi niestety. Chwilami przypomina Constantinea.
Wole jednak coś w stylu LOBO, Aby Makabry, 30 dni nocy i inne tego typu rzeczy.

HAKU
Ja tam takich komiksow nie za bardzo czytam ale czytalem akurat 30 dni nocy z tych ktore wymienil Hardcore - polecam tez Silent Hill :)

daz
A ja tradycyjnie Wilq.
wszyscy spiewaja, wszyscy klaszcza w dlonie
img509.imageshack.us/img509/3741/avat7xv.jpg

Hardcore
HAKU bez obrazy ale Silent Hill jest bardzo przeciętnym komiksem. Niby to fajne wszystko ,ale niektóre rysunki wyglądają jakby ktoś na nie nasrał. Za dużo rzeczy na raz. Jedynie dla fanów gry, reszta niech da sobie spokój.

HAKU
No wlasnie z tym "nasraniem" sie zgodze chociaz z tego co widze coraz wiecej komiksow zaczyna byc malowana plamami Pfft A mnie jako fanowi SH komiks sie podobal Pfft

Hardcore
Hehe bez obrazy HAKU ja nie jestem wielkim fanem serii Silent Hill. Bardzo ją lubie ale mój friend zna serie Silent i można powiedzieć że wie o co chodzi. Jeżeli mówisz że jesteś fanem cichego wzgórza i mówisz że komiks ci się podobał to jednak jest mała sprzeczność. Chodzi o najważniejszą rzecz - KLIMAT. Ta właśnie rzecz w Silentach budowana jest nie przez tytułowe ,,nasranie" potworów i innych bazgrołków. Sama mgła wzbudza małe przerażenie, uczucie niepewności , nieznanego. Tam chodzi o atmosferę którą buduje gra a nie o rzeź.
Jeśli jesteś PRAWDZIWYM zapalonym fanem serii Silent Hill to się ze mną zgodzisz.

HAKU
Nooo... komiks ogolnie uproszczony jesli chodzi o porownanie do gry a i nie sama mgla czlowiek zyje Pfft No a komiks robili chyba inni ludzie niz gre SH wiec czego sie mozna spodziewac wiecej Pfft Kupilem to bo byla cala seria + plakat (nie widziec czemu plakat okazal sie byc z SH3) za 10zl Pfft

rachelka
uwielbiam serię o Thorgalu:marzenie: kompletuję sobie powolutku ją; aż będę mieć wszystkie :lol
wg mnie to najlepsza seria jaką kiedykolwiek miałam w łapcePleased
:super
teraz to mało co gramSad na razie na tapecie Tex Murphy

Hardcore
Za dużo Thorgalla nie czytałem ale wydaje mi się że seria wcale nie jest tak rewelacyjna. Znaczy się jest pewnie dobra ale jest tyle wspaniałych komiksów że jakoś z Thorgallem nie mam ochotym chwilowo się zapoznawać.

Kasia Trent
Jeśli o komiksy chodzi, to czytuję dużo z serii Tomb Raider (rzecz jasna Pfft), a także Witchblade i Darkness. Czasem też z ciekawości poczytam coś z innej beczki, np. opowieści o wampirach.
www.gamestar.hu/apix_collect/0407/returntomyste/preview.gif

googlers
Ja wole orginalne z MARVELA Spiderman , z X-man'ów to tylko lubje przygody Wolverine i Punisher'a:super

Brightstar
Nie ma to jak Kaczor Donald z serii Gigant Grin

Kami
Ha ha, ale to były czasy Sweet podstawówka moja jak się patrzy.

Co ciekawe moja przygoda z komiksami zaczęła się właśnie od Kaczora Donalda i od... Thorgala. xD Niezbyt to było dla dzieci, ale jakimś sposobem znalazło się w szufladzie regału mojej świetlicy i czasami po szkole trochę się tego czytało. Teraz pamiętam tylko bardzo wyraźną kreskę i to, że było tam dużo nagich kobiet. Lol2

Przejdź do forum: