Zobacz temat

Adventure Zone - Przygodówki od A do Z » Help! Jak to przejść, jak uruchomić? » Help - Tytuły od M do S
Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Sherlock Holmes - Przebudzenie
agusia16
Dziękuję bardzo Kami Yeah
Edytowane przez agusia16 dnia 15.05.2015 14:21

Kami
Nie ma sprawy, które pomogło? Smile2

agusia16
Niestety nie pomogło. Jeśli chodzi o sterowniki, które podałaś, to mam je aktualne. Na dodatek mam problem nie tylko z uruchomieniem gry, ale i z zapisami. Twojego gra wcale nie widzi Cry Chyba nie dane mi zagrać w Przebudzenie. Dzięki Kami za chęć pomocy Smile2

Kami
Oj tam, jeszcze się nie poddaję. Wink2 Ja uruchamiałam tą zwykła wersję od CI. Ta twoja jest po polsku?

Zastanawiałam się czy ten save zadziała, bo jestem trochę niepewna lokacji. Gdzie twoim zdaniem są pliki zapisu?

agusia16
Kami napisał(a):

Oj tam, jeszcze się nie poddaję. Wink2 Ja uruchamiałam tą zwykła wersję od CI. Ta twoja jest po polsku?

Zastanawiałam się czy ten save zadziała, bo jestem trochę niepewna lokacji. Gdzie twoim zdaniem są pliki zapisu?

Co to jest wersja CI? Jeśli chodzi o moją grę, to tak, mam wersję polską z Boxoff Store PL - cyfrowa. A z odnalezieniem pliku zapisów też miałam problemy. Ja mam je w plikach ukrytych na C.

Kami
City Interactive Grin wydawca. To chyba pierwsza wersja jaka wyszła w Polsce, normalnie na płycie jeszcze.

A jak się nazywa katalog?

agusia16
Użytkownicy - PC - AppData- Roaming - Games

Ja na płycie też mam, ale w tym przypadku wcale nie chce się uruchomić nawet instalacja. Mialam nadzieję, że "ulepszona", dopasowana do nowych systemow wersja będzie działać, a okazało się, że jednak nie Confused

Kami
Nie chce Ci się uruchomić instalacja? A to dziwne, ja nie mam tego problemu. Normalnie się odpala z autorun. Wszystkie inne sterowniki masz aktualne (polecam Driver Booster)?

Czasami gra domaga się też MSVCR71.dll, wtedy wystarczy pobrać

rozpakować i umieścić plik .dll w katalogu z grą.

Ja w ogóle nie mam katalogu Games w podanej ścieżce. Jedynie Frogwares, ale tam jest tylko Testament. Gdzie wrzucałaś te pliki zapisu?

Problemy ze stanem zapisu ponoć poprawia patch 1.3

agusia16
Wszystkie sterowniki mam aktualne. Pudełkowa wersja nie rusza obojętnie jak bym ja uruchamiała, a sprawdzałam ją dziś, więc raczej nie jest to wina sterowników. A zapis Twój zapis wrzucałam tam, gdzie ja mam zapisy do SH: Przebudzenie.

Kami
Dobra, to jeszcze spróbuję zainstalować wersję ze Steam, to też jest jakiś remaster.

agusia16
Kami napisał(a):

Czasami gra domaga się też MSVCR71.dll, wtedy wystarczy pobrać

rozpakować i umieścić plik .dll w katalogu z grą.

Problemy ze stanem zapisu ponoć poprawia patch 1.3

Niestety wrzucenie tego pliku MSVCR71.dll nic nie zmieniło Cry

Hmmmm.. z patchem też jest problem, bo wersja 1.3 tego patcha nie chciała się wgrać. Nie widział gry, pewnie dlatego, że ja mam wersję 1.0, choć w sumie się nie znam, więc ciężko mi powiedzieć.

Jeszcze nie zagrałam w Przebudzenie, a już mam jej dosyć Grin

Kami
Oj nie, nie, to taka fajna gra. Grin

Dobra, wersja Steam zamraża się po próbie odpalenia nowej gry. W AppData mam już folder Games i w nim, w folderze sherlock holmes - przebudzenie - edycja deluxe > log jest widoczny na końcu błąd o PhysX. Też tak masz?

agusia16
Że fajna, to wiem, bo grałam, ale wieki temu na XP Yeah jeśli chodzi o wieszenie, to wiesza mi się gdy kliknę słowo " tak", potwierdzenia :ruszenia" nowej gry. Ale żadnego komunikatu o błędzie nie mam, nic. Zwyczajnie stoi w miejscu Cry Przepraszam, że post pod postem, ale musiałam się pochwalić dobrą wiadomością Grin
Edytowane przez agusia16 dnia 16.05.2015 11:29

agusia16
Temat już nieaktualny. Śpieszę donieść, że udało mi się uruchomić Przebudzenie w wersji pudełkowej, właśnie tąj z City Interactive, instalacja jakimś cudem ruszyła. Niemniej jednak gra została w końcu zainstalowana i po wgrania patcha 1.3 działa bezproblemowo :jupi: Co się zaś tyczy wersji cyfrowej Deluxe, to nie jestem w stanie jej uruchomić, za nić w świecie. Żałuję, że ją kupiłam. Dziękuję bardzo, bardzo serdecznie Kami za pomoc i rady. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu Yeah

Kami
Ha, udało mi się Smile2 Trochę nad tym siedziałam. Ostatecznie to co zadziałało to czysta instalacja sterownika do karty graficznej.

Pobrałam aktualny sterownik ze strony http://www.geforc..., po czym odinstalowałam sterownik Display Driver Uninstaller (http://www.wagnar...e.com/DDU/) (komp przeszedł w Safe Mode) i po wznowieniu zainstalowałam wcześniej pobrany plik aktualnego sterownika. Paczka miała w sobie PhysX 9.15.0324, czyli jeszcze nowsza wersja niż znalazłam wcześniej na stronie. Kolejne ponowne uruchomienie komputera i Sherlock normalnie się odpalił. Smile2 Przez chwilę ekran się zamraża, ale później uruchamia się ładowanie i pierwsza cut-scenka.

Zobacz czy takie coś zadziała u Ciebie, bo ten plik w folderze Games to jest po prostu obrazek .jpg, więc niemożliwe jest, by był to stan zapisu SuperConfused one muszą być gdzieś indziej schowane.

agusia16
Jesteś niesamowita Kami, dziękuję, choć ja też cudem wygrałam walkę z Sherlockiem i gra działa. Najgorsze jest to, że moja cyfrowa wersja nie wywalała żadnego błędu, nic żadnego komunikatu. Zwyczajnie po kliknięciu nowej gry stała sobie w miejscu, tak uparta Confused
Edytowane przez agusia16 dnia 16.05.2015 11:37

Kami
Super! Smile2 Co pomogło?

agusia16
Kami napisał(a):

Super! Smile2 Co pomogło?

Po pierwsze przeczyściłam płytę, może była zakurzona, kto wie i z trudem, ale instalacja ruszyła. Potem wgrałam patcha o ktorym pisałaś i działa :jupi:

Kami
A, czyli zainstalowałaś tą starą wersję. No ja nie wiem, ona jest taka jakaś mniej problemowa. xD Ten remaster to jakaś podpucha.

Przyjemnego grania! Grin

agusia16
Kami napisał(a):

A, czyli zainstalowałaś tą starą wersję. No ja nie wiem, ona jest taka jakaś mniej problemowa. xD Ten remaster to jakaś podpucha.

Przyjemnego grania! Grin

Dokładnie tak. Dziękuję i jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc Yeah Miłego dnia Kami Yeah

Przejdź do forum: