Zobacz temat

Adventure Zone - Przygodówki od A do Z » Help! Jak to przejść, jak uruchomić? » Help - Tytuły od M do S
Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Sherlock Holmes - Przebudzenie
Madzius888
Widzę, że jesteście w tej samej lokalizacji :)
Marta_agata
Nie, nic nie można zrobić z tym kościotrupem. Jeżeli zrobiłaś już wszystko, to idź do miejsca, gdzie rozmawiałaś z Watsonem i spadnij z mostu Grin - naprawdę :) Później poszukaj pieczary w tamtej lokacji..i graj dalej :)

Aniamt
Pamiętasz skąd wzięłaś tę "drabinę" ? Na przeciwko leży szkielet, a na ziemi są butelki i piersiówka- pełna.

Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

aniamt
chyba mam dzisiaj zły dzięń, jaką "drabinę"?

19marlena85
udalo mi si wyjsc z instytutu czrnej szarotki. Teraz jestem w nowym orleanie
Edytowane przez 19marlena85 dnia 16.06.2007 14:23
Marlena

Madzius888
Aniamt
W pewnym momencie, żeby wspiąć się po proch musisz użyć kawałka bramy :) W każdym razie chodzi o tę pierwszą na prawo pieczarę, w którą wchodzisz i zaraz po prawej masz tego szkieletka :)

Madzius888
marta_agata
Jeżeli masz dobrze narysowany pentagram (ps.bez kółka) z okiem, to wtedy Holmes mówi, że gotowe i w ekwipunku pojawia się gotowa tabliczka.
Jak coś, to dysponuję fajnymi screenami, więc jak coś to napisz, to je tu wkleję Smile2

tajfunek23
mam problem jestem obecnie w piwnicy magazynu 12 i ni cholerki nie umiem otworzyc tych drzwi w piwnicy. naścianie z oby dwóch steon pojawiają sie jaieś znaczki nio to je spisałam ale jak wciskam je potem pokolei to mi się te drzwi nie otwierają....Plissss pomóżcie bo utknęłam :oops:

Madzius888
Na naszej stronie jest solucja. Które obrazki wcisnąć wynika ze ściany i ze znaków z ławy Sommersa w barze. To są swa obrazki z tej solucji, na których krzyżyki wskazują, które trzeba nacisnąć: Wink2
www.adventure-zone.info/fusion/images/articles/sh3_solu/sh3_solu_4.jpg

www.adventure-zone.info/fusion/images/articles/sh3_solu/sh3_solu_3.jpg

oyang
Ok, ja mam taki problem, w trakcie pościgu w Nowym Orleanie dobiegam do platformy ze skrzyniami w chińskiej dzielnicy, zrzucam je ale nic się nie dzieje. Czy należy zrobić coś jeszcze? Z żadnej solucji nie wynika aby coś jeszcze należało zrobić. Błąd w grze czy ja coś schrzaniłem?

Madzius888
Hm..wystarczyło tam tylko zepchnąć te skrzynie z platformy, a później ta "winda" sama się uruchamiała, może nie są zepchnięte do końca?, spróbuj jeszcze raz.

oyang
Zsunięte są porządnie, już kilka razy je w różne strony popychałem i nic. Może spróbuję jakiegoś wcześniejszego save'a wczytać.
Edit: po wcztaniu wcześniejszego save'a wszystko jest ok. Wygląda na to, że zapis tuż przed podejściem do platformy blokował możliwość dalszej gry.
Edytowane przez oyang dnia 19.06.2008 20:34

Kami
Scalenie wątków o Przebudzeniu:

10.07.2007 21 : 47 ADAMINHO napisał:
Witam
Mam problem z grą a dokładnie zatrzymałem się w momencie gdzie spotkałem się z tym "allachem"pod psychiatrykiem....Trzeba tam wpisać jego imię bodajże wiec wpisuję SWIATLO OTCHLANI(nie ma znaków "ł","ś",bo w grze chyba się nie da takich wpisać)i detektyw nie akceptuje mojej decyzji...Co robic?Sad

10.07.2007 22 : 29 Madzius888 napisała:
Tak trudno poczytać plik pdf na płytce, hm? Grin
Masz tam odpowiedniki polskich znaków na klwiaturze numerycznej.
Ł to było bodajże 5 a Ś 8, ale sprawdż w instrukcji Wink2

11.07.2007 12 : 06 ADAMINHO napisał:
no i ruszyłęm dalej thx for Madzius888

11.07.2007 17 : 09 Madzius888 napisała:
Tak na przyszłość:
img522.imageshack.us/img522/2050/uo0001vm8.jpg
Wink2

07.06.2008 16 : 28 1503Mina napisała:
pomozcie! Czy ktos wie jak paloaczyc strzykawki?Prosze o jak najszybsza odpowiedz.

07.06.2008 16 : 43 Madzius888 napisała:
Nie masz łączyć strzykawek, tylko rurkę i strzykawkę.

07.06.2008 20 : 53 1503Mina napisała:
Juz se poradzilam dzieki twojemu mini-poradnikowi.Ale mam nowy
problem,bo jak trzymam w reku gotowa dmuchawke to nie wiem
jak strzelic , bo nic sie nie pokazuje.Co mam zrobic? HELP!

08.06.2008 12 : 36 Madzius888 napisała:
Prawda, nic sie nie pokazuje, ale jako mój mini poradnik rzecze, musisz zakraść się za pierwszy stół i tak jak każdy inny przedmiot, po prostu go wziąć, tak, że pojawi się w górnym rogu i wtedy, kiedy zakradniesz się w kierunku środka kolejnego stołu, Holmes sam dmuchawy automatycznie użyje.

27.07.2008 12 : 27 1503Mina napisała:
Jestem w domu Andersona.Zabrałam juz gazetę i pozostałe rzeczy ale nie pokazał mi się filmik.

27.07.2008 13 : 48 Madzius888 napisała:
Sejf już otwarty?
Przeczytałaś książki z regału w sypialni?
Masz szampana?

27.07.2008 19 : 02 Madzius888 napisała:
1503Mina napisała:
mam juz szampana ,a książki są już przeczytane.Nie mogę znaleśc sejfu.Co zrobic?

A masz list o Dave'ym, rurę ze skrzynki?

PS. odpisz w tym wątku za pomocą ramki "Szybka Odpowiedź" na dole. Nie zakładaj nowego tematu!

27.07.2008 20 : 50 mendosa napisał:
Podziwiam Twoją anielską cierpliwość Madzius Grin . Ja chlasnąłbym już drugim ostrzeżeniem dla Miny - ale teraz jestem urlopowany, to nie muszę Wink2 . Inna sprawa, że ten temat jest i tak już trzecim o SH: Przebudzenie, ten bajzel ktoś kiedyś będzie musiał posprzątać.

27.07.2008 20 : 52 Madzius888 napisała:
Ale ja jestem aniołkiem Sweet GrinGrin
Diabelskim, ale zawsze xD

Dobra, w każdym razie trzymamy się tego wątku SuperBad

Droga 1503Mina - to jest forum. Na forum używa się odpowiedzi, aby dopisać do danego wątku to o co chcesz zapytać bądź powiedzieć. Nie wiem czy uważasz się za strasznie ważną personę za każdym razem zakładając nowy temat ze swoim problemem... radziłabym jednak dostosować się do ogólnie panujących zasad - ku drugiej przestrodze.

mags
Hejka, potrzebuje pomocy... Jestem w nowym orleanie we francuskim dystrykcie. Weszłam już do domu tego myśliwego i zrobiłam wszystko co mogłam zrobić, wzięłam wszystkie przedmioty z sypialni Andersona, przeczytałam książki i nie mogę znaleźć sejfu Sad

Madzius888
To pewnie przeoczyłaś jakiś ślad stópek na dole. Powędruj z nosem przy ziemi jeszcze raz.

Midori
czy ktoś dysponuje save'em po rozwiązaniu quizu Dave'a z cyframi? gram na laptopie co uniemożliwia wpisane odpowiedzi na klawiaturze numerycznej.

mendosa
Posiadam sporo zapisów, ale ważą one około 800 MB, gry już nie mam bo się wymieniłem, więc nie sprawdzę który jest właściwy. Ale może ta stronka pomoże.
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

Midori
mendosa napisał/a:
Posiadam sporo zapisów, ale ważą one około 800 MB, gry już nie mam bo się wymieniłem, więc nie sprawdzę który jest właściwy.

W moim katalogu z save'ami, każdy z plików ma formę obrazka jpeg ilustrującego miejsce, w którym dany save został wykonany. Czy u Ciebie jest tak samo, czy też może odinstalowanie gry sprawiło, że nie masz już tego 'podglądu'? Być może - zakładając, że pliki save'ów mają u Ciebie taką samą formę jak u mnie - byłbyś w stanie rozpoznać jakieś miejsce zapisu bezpośrednio po zagadce z klawiaturą numeryczną? W każdym razie dzięki wielkie za odpowiedź i pomoc :)

mendosa
U mnie to działa podobnie (pliki *.jpg), jednak mam potężny problem z identyfikacją właściwego pliku - gwoli ścisłości, mam ich 1.2 GB, mogę podesłać zrzuty ekranowe.
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

Midori
Dzięki wielkie za pomoc :) Udało mi się zdobyć zestaw save'ow więc sprawa zmierza szczęśliwie ku końcowi.
Edytowane przez Midori dnia 18.08.2008 21:31

agusia16
Nie będę powielać tematu więc piszę tutaj. Może ktoś z Was ma przypadkiem jakikolwiek początkowy zapis z Sherlocka: Przebudzenie ? Kupiłam grę w wersji Deluxe, która podobno działa na Win7. Owszem gra się uruchamia, ale tylko do momentu kliknięcia na nową grę. Gdy to zrobią nic się dzieje, gra stoi w miejscu. Byłabym bardzo wdzięczna za zapis, może tak uda mi się ją uruchomić. A może ktoś z was też ma, albo miał taki sam problem i wie jak mu zaradzić. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam Yeah

Kami
Ja odpaliłam grę tak:
1. Do uruchomienia sterownik

2. By przejść poza ekran Frogwares sterownik

Plik z zapisem zaraz po pierwszej cut-scence znajdziew w dziale Downloadu [plik usunięty]
Edytowane przez Kami dnia 16.05.2015 11:42

Przejdź do forum: