Zobacz temat

Adventure Zone - Przygodówki od A do Z » Help! Jak to przejść, jak uruchomić? » Help - Tytuły od M do S
Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Sherlock Holmes - Przebudzenie
chmielu1
JEstem w 2 lokacji nad tamiza i nie umiem wejść do magazynu nr 12. Jak ktoś wie jak to zrobić prosze piszcie!!!
Edytowane przez Kami dnia 28.07.2008 12:06

Koda
Też miałam nie dawno problem z przejściem tego momentu :)

W ekwipunku połącz linę z hakiem. Nad drzwiam do magazynu jest dziura widoczna na obrazku. Użyj tam liny z hakiem

www.gameboomers.com/wtcheats/pcSs/awakened/warehouse12.jpg

Potem jako Watson przetrzyj okno z boku budynku. Dalej chyba sobie poradzisz - trzeba walnąć kłódką w zamek.

Edytowane przez mendosa dnia 06.05.2007 18:32

mendosa
Przeniosłem temat do bardziej właściwego działu Wink2 , a teraz odpowiedź - ale uwaga - spoiler ! !

Jeżeli masz już hak (aby go zdobyć - należy rozpakować paczkę otrzymaną od przemytników i dać drewnianą rękę zdesperowanemu klientowi pubu - pozostawi on hak na kontuarze) i linę (leży na murku naprzeciwko domu Nepalczyków), połącz je ze sobą, a następnie użyj nad drzwiami magazynu nr 12. Teraz będziesz działać jako dr Watson. Idź do okna po prawej stronie magazynu kliknij na nim, a następnie klikaj na szybie aż ją wyczyścisz. Zobaczysz wiszący na linie hak - należy tak sterować myszką, aby podnieść ciężarek, a potem uderzyć nim w zapadkę.

mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

chmielu1
ale jak zdobyc hak?

mendosa
chmielu1 - przeczytaj mój post powyżej :) .
Koda - edytowałem Twój post, aby komuś innemu nie psuć zabawy Wink2 .

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

chmielu1
teraz jestem w zakladzie psychiatrycznym, mam stzrykawkiGrin i nie wiem co robic, a musze sie jakos pozbyc,, lekarzy,, co robic?

czasnasen1
Podejdź do schowka przeczytaj notatkę. Z dziury w ścianie zabierz kluczyk. Na ziemi leży łom a na cegłach miarka, z jej pomocą zmierz rurki w lewym górnym kącie i weź 16 milimetrową. Napełnij strzykawkę 15 milimetrową środkiem usypiającym i połącz ją z rurką. Następnie oddaj łom Mauriziowi i droga wolna.

Edytowane przez mendosa dnia 10.05.2007 18:14
www.marienburg.pl/userbar2_marienburg.jpg

chmielu1
uspilem juz lekarza ale nie wiem co robic dalej ?

czasnasen1
Przeszukaj pielęgniarza, zabierz: list, notatkę i czarny kwiat. Idź do izby przyjęć tam znajdziesz klucze, otwórz szafkę i weź fartuch. Potem ruszaj do ogrodu. Nabierz do metalowej puszki wody z fontanny. Idź do podziemi i otwórz zamknięte dotąd drzwi kluczami.

Edytowane przez mendosa dnia 10.05.2007 18:14

chmielu1
mam jedne klucze lezaly przed izba ale one nie pasuja do szafki, w izbie innych nie moge znalezc- chyba ze o jakas inna szafke Ci chodzi

Edit

aha i nie wiem o jaki czrny kwiat Ci chodzi?

Edit
Edytowane przez mendosa dnia 10.05.2007 18:16

chmielu1
wogole w jak sa te drzwi do izby przjec jest tam jakas dziwna szpara jakis blad gry moge przez nia przejsc ale mi pisza nie masz powodu zeby tam ic czy cos takiego:/

moze ty mendoza wiesz co zrobicSuperBad? to ze mam isc na gore to wiem tylko nie wiem jak otworzyc szafke z ,,ciuchami,,
skoro nie da sie mi pomoc to chyba cos z gra sie stalo:/
Edytowane przez chmielu1 dnia 10.05.2007 18:31

mendosa
chmielu - możesz edytować posty, nie musisz pisać jeden za drugim w odstępie 30 sekund

czasnasen1 - edytowałem Twoje posty, gdyż zawierały nieco "psujek".

Idź schodami na górę (wyjście obok celi w której rozpocząłeś rozgrywkę w Szpitalu).

Edytowane przez mendosa dnia 10.05.2007 18:21

chmielu1
jescze raz sie pytam, mam jeden pek kluczy- pasuje on do niektorych drzwi ale nie pasuje do tej szafy co jest na gorze co zrobic?zebralem juz wszystko tylko musze ,,zmienic ciuchy,, jak mozecie pomoc to piszcie

Koda
Szafę otwierasz za pomocą łyżki Wink2

chmielu1
dzieki wlasnie o to mi chodziloWink2 teraz jestem w nowym orleanie w domu andresena, myle ze juz wszysko odkrylem tam ale nie wiem co zrobic?

mendosa
Czarnomag, zakładając nowy temat o Sherlock Holmes : Przebudzenie, napisał :

Czarnomag napisał/a:

witam
chcialbym zaczac w taki spos ze gre przeszedlem juz cala, jest naprawde super, zagadki sa wysmienite.

mialem problem tylko z jedna, po ktorej rozwiazanie musialem zerknac do opisu, a mianowicie kod davy-ego. czy ktos to rozwiazal i moglby mi podpowiedziec jak to zrobil? z gory dzieki za odpowiedz

Post skopiowałem tutaj, a temat do ... Muzeum Osobliwości Wink2
Edytowane przez mendosa dnia 23.05.2007 22:45

chmielu1
Jestem w dystrykcie francuskim w domu andresena, wszystko zebralem... ale nie wiem co robic dalej, sa jakies drzwi ktorych nie da sie otworzyc, co mam zrobic?

mendosa
Chmielu :

A konia Ty napoił ? :)

A tak na poważnie - porozglądaj się, może warto wyjść na zewnątrz, nawet na ulicę ? Jak piszesz "zabrałem wszystko" - to pewnie wydaje Ci się, że faktycznie "zabrałeś wszystko". Ale gdybyś zabrał i odkrył wszystko to, co miałeś do odkrycia, nie utknąłbyś w grze.

chmielu1
konia napoilemGrin w domu chyba tez zrobilem ,,prawie wszystko,, zerkne na ulice jescze razGrin Już zebralem brakującą rzecz, tera mam w jakiejs skrzynce co byla ukryta pod obrazem wpisac jakis kod. Ktos wie jaki to maja byc liczby?
Edytowane przez chmielu1 dnia 24.05.2007 22:55

czasnasen1
Kody w kolejności od góry do dołu: 1223; 2424, 3426 Pfft

Czy o te liczby chodzi?

Przejdź do forum: