Zobacz temat

Adventure Zone - Przygodówki od A do Z » Help! Jak to przejść, jak uruchomić? » Help - Tytuły od M do S
Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Myst III
mywszyscy1
Witam mam prośbę o save do gry Myst III na samym początku gry ( wejściu do obserwatorium). Mam w grze jakiś błąd tak myślę i winda się nie chce ustawić abym mogła się tam dostać. Ustawiam wszystko prawidłowo i nic

mendosa
Jeśli nikt z użytkowników AZ nie ma tego "save'a" (ja, niestety nie mam), zaatakuj jackowsky'ego z forum Przygodoskopu, lub ten serwis (wymaga rejestracji).
Aczkolwiek pokombinowałbym jeszcze co nieco, ewentualnie sprawdził w jakieś solucji, byle delikatnie, żeby sobie zabawy nie psuć Wink2 .
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

mywszyscy1
Dzięki za pomoc ale to jest problem nie niewiedzy jak to zrobić ale jakiegoś błedu w wersji 1.2 tego problemu nie ma w starszej wersji tej gry 1.1. Dzięki za adresy save mam nadzieję że one mi pomogą. M

mywszyscy1
Ściągnełam te save ale one psują całą zabawę bo tam już jest wszystko rozwiązane (cały początek gry )nie ma zapisów. Ja jestem na początku i nie chcę tracić całej zabawy. Trudno chyba ją sobie podaruję albo spróbuję pożyczyć starszą wersję gry.Tak nawiasem mówiąc powinna wyść poprawka jeśli w grze jest tego typu problem.Sad

mendosa
Znalazłem jeszcze takie "save'y". Jeżeli chodzi o patche, to spotkałem się tylko z aktualizacjami do wersji 1.22, ale nie mam pojęcia czy działają one w polskiej wersji językowej.

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

mywszyscy1
Bardzo serdecznie dziękuję że próbujesz mi pomóc. Ten patch nie jest kompatybilny z wersją polską natomiast nie wiem czemu ale te save'y nie ładują się.

mywszyscy1
Mendosa dziękuję Ci bardzo. Dzięki tym save'y znalazłam błąd który robiłam czyli wychodzi na to że nie błąd programy tylko mój. Dzięki bardzo za pomoc.

mendosa
Nie ma sprawy - cieszę się, że przy moim skromnym współudziale problem został rozwiązany :) . Miłego grania życzę Wink2 .

BTW - Myst III, to jedyny Myst, który mnie zauroczył swoimi światami na tyle, że przeszedłem całą grę. A gdy rozwiązałem zagadkę w świecie Amateria cieszyłem się jak dziecko oglądając animację :super .

mywszyscy1
Jeszcze raz dzięki natomiast wielu znajomych twierdzi że Myst IV to jest dopiero coś może warto spróbowaćLolLolLol

martamix
Witajcie Yeah

Kontynuuje moją zabawę z Mystami, choć powinnam powiedzieć walkę z Mystami. Obecnie, jak w temacie, gram w Myst 3 i przeszłam dopiero jeden wiek, czyli Edanne. Niestety po powrocie do obserwatorium i próbie wyjścia na zewnątrz gra wywala na pulpit i pokazuje się coś takiego : Error : Not a Bink file. Grę w tle słyszę, czyli działa, ale widzę tylko mój pulpit, a kursor jest niewidoczny. Wie ktoś może co to jest i co mam zrobić żeby działała. Szkoda mi jej przerwać w tym momencie. Dopiszę jeszcze, że zapisy, które są na forum nic nie dają, bo gdy próbuje wgrać save, wyskakuje ten sam błąd

Przejdź do forum: