Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Hitman:Codename 47, Hitman 2, Hitman:Contracts
Kosmiboy
No to jest moja ulubiona gierka Grin. Doczekała sie 3 cześci no i 4 w produkcji wyjdzie wiosną 2006, ale co tam. Interesuje mnie czy zetkneliście sie z tym tytułem a jak tak to co o nim sądzicie.Czekam na waże odpowiedzi i komentarze....
pozdrawiam :wink:
Huk strzału? A może to dudnienie krwi?Rana spływa czerwienią... i oczy zasnute mgłą, nieruchome. Dotyk stali nie daje ukojenia. Pistolet ciąży nadal w mojej dłoni...

Hardcore
Powiem tak, mam wielki szacunek dla łysolca. Z pewnością jest to jedna z najfajniejszych i charyzmatycznych postaci jednak ani jednej część nie skończyłem . Podobnie z serią Splinter Cell i Samem Fisherem.
Lubie tych bohaterów ale jakoś nie mogę do nich zasiąść przed kompem.
Mam nadzieję że to się niedługo zmieni.
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

AleX Under
Heh, grałem w to, dla mnie zbyt trudne. Utknąłem w pierwszej planszy w Kolumbii i nie chciało mi się dalej grać :mrgreen: Pfft

Ale muzyka klawa. Ze zgrzytaniem zębów przypominam sobie problemy ze wsadzeniem faceta do studzienki. Ale potrafi dostarczyć sporej dawki adrenaliny.
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

Kosmiboy
No trzeba przyznać muzyka jest wypasiona po pachu Grin. No wkońcu robił ją nie byle kto jak nie sam Jesper Kyd (muzyke robił nie tylko do Hitmanów ale i do MDK). Mam soundtracki z wszystkich części i jestem zachwycony. Gre moge polecić każdemu. Ja sie zakochalem i jestem w niebo wizęty jak widze tą grę Grin. Nawet postać 47 (łysola) jest fajnie zrobiona. Wiec ci co nie grali polecam....
a no i pozdrawiam 8)
Huk strzału? A może to dudnienie krwi?Rana spływa czerwienią... i oczy zasnute mgłą, nieruchome. Dotyk stali nie daje ukojenia. Pistolet ciąży nadal w mojej dłoni...

HAKU
Nie gralem w zadna czesc, jedynie widzialem jakies tam filmiki/trajlery. Gierka moze i ciekawa ale ja wole MGS Pfft
wsi.edu.pl/~lacelpa/lying_sig.png

qbrex
Kosmi, na tym forum nie wszyscy znają Kyda.
Hitman to faktycznie seria fajnych gier, a Kosmi obiecał recenzję...
Poszukujemy osób chętnych do współtworzenia Adventure Zone, każda pomoc będzie mile widziana. Zainteresowanych proszę o kontakt przez PW lub e-mail.

Eggz Eye
Ja dobrze znam Jespera Kyda. Sądzę, że robi kawał naprawdę dobrej muzyki do gier. A sama gra?? Jest naprawdę bardzo dobra. Pierwsza część mnie wkurzała, nie przeszedłem jej całej, była po prostu za trudna. Druga część o wiele lepsza, ją przeszedłem bez problemu, ale po dosyć długim czasie. A w trzecią część nie grałem. Jakoś mi się nie chciała. Grałem tylko w demo. Lol
img48.imageshack.us/img48/3410/images2xb.jpg

Kosmiboy
qbrex napisał:
Kosmi, na tym forum nie wszyscy znają Kyda.
Hitman to faktycznie seria fajnych gier, a Kosmi obiecał recenzję...

No tak obiecuje obiecuje ale recenzja sie sama nie napisze ktos musi ja pisac ale jak sie went twórczej nie ma to lipka nie? ale moge PRAWIE obiecać ,że napisze....
pozdraiwam 8)

Eggz Eye
Ja też czasami po prostu nie mam weny twórczej... Ale w końcu kiedyś ona musi przyjść. :wink:

AleX Under
Nie martwcie sie, w dniu deadline'u sie zmobilizujecie.

A ta w ogóle to w Hitmanie mnie wkurzłąo to, że gostek łazi łysy, z kodem paskowym na potylicy, z amerykańską mordą w stroju chińskiego gangstera i nikt na to nie zwraca uwagi :)
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

Eggz Eye
Bo jakby zwracali uwagę to by nie było tak fantastycznej gry. :wink:

SilverMoon666
Bardzo fajna gra.Grałam jedynie w Hitman:Codename47.Stąd w końcu wziął się mój numer SilverMoon47 :)

telipinus
No to już coś kolwiek o Tobie wiemy SilverMoon MrGreen normalnie nasi czytelnicy się uzewnętrzniają Wink2
"Nie podoba się to nie słuchaj, a kłamać nie przeszkadzaj" K. Jeskow

helena005
teraz to bedzie hitman absolute... bardzo jestem ciekaw tej gry Wink2

Przejdź do forum: