Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Śmieszne teksty i takie tam...
qbrex
Tutaj wrzucajcie kawały, śmieszne teksty, albo zdjęcia. Wygrzebałem coś takiego na wirtusie :

O grze dosyć dużo słyszałem, nienawidziłem przygodówek - ale teraz dwie gry nabrały trochę chęci - Westernt i Syberia, chociaż i tak nie lubie ich. Dlatego dam tylko 7/10

Jak widać gry nabierają coraz większych chęci, a autor powyższego posta jakby wachał się, czy jego duma pozwala mu zagrać w...tfu...pRZYGODÓWKI. W końcu zdecydował, że lubi, a jednocześnie nie lubi tych gier Wink2
Poszukujemy osób chętnych do współtworzenia Adventure Zone, każda pomoc będzie mile widziana. Zainteresowanych proszę o kontakt przez PW lub e-mail.

Hardcore
widziałem tą wypowiedź hehe Grin Grin Grin
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

Eggz Eye
Przychodzi baba do lekarza, a lekarz też baba.
Śmieszne??
Nie??
A czemu?? Lol
img48.imageshack.us/img48/3410/images2xb.jpg

qbrex
Eeee, a mnie się tam podobało...
Leży pijak pod jabłonią i patrzy w wieczorne już niebo.
-Mały wóz. Duży wóz. O kur** radiowóz!
Poszukujemy osób chętnych do współtworzenia Adventure Zone, każda pomoc będzie mile widziana. Zainteresowanych proszę o kontakt przez PW lub e-mail.

Eggz Eye
Przychodzi baba do lekarza z wiertarką w brzuchu... mnie to kręci.

Bezsens co nie?? Lol

HAKU
Kto oglada reklamy plusa? Pfft
http://img375.ima...czk6vv.jpg
wsi.edu.pl/~lacelpa/lying_sig.png

Hardcore
Aczkolwiek HAKU dobre to jest. Jakieś ręce dowale Grin

Eggz Eye
Te reklamy rzeczywiście im wyszły. Są naprawdę śmieszne. PLUS DLA Plusa. :wink:

Hardcore
Tym bardziej że można je za darmo ściągnąć z neta.

Eggz Eye
Słyszałem gdzieś taki kawał:
Jeden pasażer z autobusu mówi do drugiego:
- Co się pan tak pcha na chama?
A drugi mu odpowiada:
- A to człowiek wie na kogo się pcha?? :)

mendosa
Zalogowałem się, a tam na dole, gdzie są wyświetleni użytkownicy forum napisane było : Bravo drozda, mendosa, Odydoz!!! Się doceniony poczułem Lol .
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

krówka
HAKU napisał:
Kto oglada reklamy plusa? Pfft
http://img375.ima...czk6vv.jpg

Ja ogólnie ubóstwiam kabaret mumio Grin. Są po prostu absurdalni. niektóre skecze to po prostu kulam się po podłodze Bubu .. szczególnie jak się przebierają za zwierzątka Grin. Ten wysoki jest psem, ten niski biedronką a kobita jeżem Grin jeden wielki loool
www.bezkitu.com/bannery/bezkitu.gif

mendosa
img219.imageshack.us/img219/2771/korektor25ax.th.jpg
Rozwaliło mnie :mrgreen: .

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

krówka
Mendosa.......a co w tym jest rozwaljacego ? :-D

mendosa
---------- 21:58 18.03.2006 ----------

Po prostu "swój swojemu oka nie wykole" :cyclop: . Zawsze lubiłem korektory :-D .
No to se K***A pokorygowałam!Mucha nie siada!!

---------- 08:23 07.04.2006 ----------

W nocy odebrałem takiego maila :
Greetings.

My name is Michael Mills. I am the Head, Audit Committee of a reputable and well known Financial Trust here in Isle of Man. I am contacting you in a non-official capacity and therefore require your utmost confidentiality.

The purpose of my writing to you is because I am searching for a foreign business partner who is in a position to assist me with an urgent business proposal, as time is not on my side. A partner, who understands what confidentiality means and who has the necessary facilities required in embarking on this important venture.

We had a client who deposited a huge sum of money with one of our branches in Europe, who later died in a fatal car accident on November 12, 2001. The client died intestate and nominated no successor in title over the investments made with our bank. Since the death of this client, I personally have watched with keen interest to see the next of kin but all has proved abortive as no one has come to claim his funds of a33;11,700,000.00 (Eleven Million, Seven Hundred Thousand Euros) deposited with our bank in 2000. This client shares the same surname with you. It is for this reason that I am
contacting you.

In accordance with the European Trust and Federal Laws, at the expiration of 6 (six) years, his investments with our bank shall revert to ownership of the government of the country of the said investments if nobody applies as the next of kin to claim the investments.

Since you share the same surname with this client, I want to present you to stand in as the next of kin so that you and I can benefit from this investment equally (i.e. 50% for you and 50% for me). I guarantee that this will be executed under legitimate arrangement that will protect us from any breach of the law, as I will use my position to secure approvals and guarantee the successful execution of this transaction.

If this proposal is acceptable to you, kindly indicate your full names, your private telephone, fax numbers and location where the money will be remitted. I will instruct you on the next step to take.

I look forward to your earliest response.

With warm greetings,

Michael Mills
38-40 Victoria Street,
Douglas,
Isle of Man, IM1 2LB
Tel/Fax:0044-870-133-4013

Kuźwa, scamersi nie mają już co robić, czy co :evil:

qbrex
Noo...menoda...a może to prawda. 11 milionów "ełro", to wygląda kusząco :)

krówka
http://www.maxior.pl/?p=index&id=3931&0 - dostali chlopcy agresora Grin

mendosa
Po przeczytaniu Waszych opinii o Strasznych Filmach (sam też coś tam napisałem, choć właściwie nie ma o czym), Popatrzyłem na pasek zadań, i przeczytałem : Kopulowanie Pliku, zamiast Kopiowanie Pliku. O zgrozo!

krówka
cała prawda o internecie Pfft

http://www.maxior.pl/?p=index&id=7650&0

całkiem fajna pioseneczka z WoW'a :grin moi znajomi mówią, że jestem jak ta krowa co tam śpiewa :twisted:
Edytowane przez krówka dnia 17.05.2006 17:33

mendosa
Wymyśliłem se coś takiego :

Gadał Dziad do obrazu, a obraz do niego : "Spieprzaj Dziadu!".

:mrgreen:

Przejdź do forum: