Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Chcesz pomóc AZ nie wydając ani złotówki? (program partnerski Allegro)
drozda
Jak zapewne zauważyliście nasza strona pozbawiona jest natrętnych reklam, wyskakujących pop-upów i innych denerwujących dodatków związanych z wieloma stronami w sieci. Dzieje się tak, gdyż stoi ona na płatnym serwerze, który pozwala na taką wygodę. Oczywiście opłaty tak serwera jak i domeny nie są małe.

W związku z tym postanowiłem przystąpić do programu partnerskiego Allegro. Teraz każdy czytelnik może w bardzo łatwy sposób pomóc nam nie wydając przy tym ani złotówki ze swojej kieszeni!

Na czym to polega? Na dole strony zamieszczony jest banner reklamowy prowadzący dla waszej wygody do listy gier przygodowych jakie sprzedawane są na Allegro. Jeżeli po wejściu na Allegro poprzez ten banner zarejestrujecie się w tym serwisie to na konto Adventure Zone policzone zostanie 10 złotych. Dodatkowo Allegro płacić będzie również na konto Adventure Zone 30% prowizji od wpłat na konto Allegro przez zarejestrowanego użytkownika.

Podsumowując - Wy na tym nie tracicie (a nawet zyskujecie konto na Allegro Wink2), a nam przynajmniej w jakimś stopniu zwróci się koszt związany z opłatami za serwer i domenę.

Zamieszczam również link do regulaminu programu partnerskiego Allegro, abyście sami mogli się z nim zapoznać: REGULAMIN.

Jeżeli macie już sami konto na Allegro to zachęćcie do jego założenia członków Waszej rodziny lub znajomych :).

Wszystkich, którzy zarejestrują się w Allegro poprzez poniższy banner prosimy o wpisywanie się w tym temacie. Być może w przyszłości będziemy mogli się Wam za to w jakiś sposób odwdzięczyć :).
Edytowane przez drozda dnia 20.01.2007 13:31
Hmm... jestem gdzieś tam :browar

Mroczny
Bardzo chętnie bym to zrobił, lecz nie mogę, gdyż na Allegro można się rejestrować od 18-tego roku życia. SorrySad

drozda
Mroczny napisał/a:
Bardzo chętnie bym to zrobił, lecz nie mogę, gdyż na Allegro można się rejestrować od 18-tego roku życia. SorrySad

Nie ma co się martwić... zawsze możesz namówić kogoś ze znajomych Wink2.

Konto może sobie poczekać aż będzie potrzebne, a jego założenie i prowadzenie nie jest płatne, więc same korzyści :browar (z uwagi na wiek -> to jest tylko spieniony soczek Lol2 ).

AleX Under
Mroczny napisał/a:

No i co z tego? Ja się zarejestrowałem jako trzynastoletni brzdąc i się nikt mnie nie czepiał, nawet pocztą list rejestracyjny mi wysłali :)
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

balbina
Ponieważ mam już 18 lat (od dawna) i bardzo Was lubię - to się zarejestrowałamLol
Kochajcie czarownice...

drozda
balbina napisał/a:
Ponieważ mam już 18 lat (od dawna) i bardzo Was lubię - to się zarejestrowałamLol

Dzięki! :)

mendosa
Sprawa już dawno nieaktualna, temat zamykam i umieszczam w dziale archiwalnym.
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

Przejdź do forum: